Viena otrai pretī brauc privātais aut

Ceļš no Turkalnes ielas puses līdz Ogres slimnīcai un poliklīnikai ir bīstams un tūlīt krimināli bīstams. ŠODIEN pa ceļu iet māmiņa ar ratiņiem, divi skolnieciņi no skolas, pa vidu apmeklētāji, brauc vieglais auto uz slimnīcu vai poliklīniku. Visiem nebija iespējams izmainīties!!! Visi viens uz otra skatījās (šoreiz), jo neviena ceļazīme TE nav, kas norādītu, kā rīkoties uz šī kriminālā ceļa. Kad beidzot taps izdomāta gājēju ietve? Vai deputāts Širovs, būdams amatpersona, un katru dienu braucot, neredz šo?

Kur palikt jaunajām māmiņām ar ratiņiem, ragaviņām u.c. , 2013-11-29 16:46:06

Tik ļoti šaurs tas ceļš nebūt nav, mammuči var paiet maliņā ar saviem ratiņiem, lai mašīna var pabraukt garām. Un neba ogreneta forums ir tā vieta, kur savu sašutumu paust - nav aizliegts izteikties, bet ceļš tādēļ platāks nekļūs, ietve neizbūvēsies.

PS. pirms kāda laika jau bija skaidrots, ka risinājuma problēmai nav, ietvi uz privātīpašnieka zemes slimnīca vai pašvaldība izbūvēt nevar...

nevajag pārspīlēt , 2013-11-29 17:53:05

ka deputats Sirovs tuksa vieta,biju griezusies,lielas acis un saka nevienai majai nav un jums nebus.

Biruta , 2013-11-29 22:05:01

Svaru, t.i. naudas kausos ŠIROVA VAJADZĪBĀM NOPIRKTA MAŠ. + PLĀNOTĀ VĒL VIENA DĀRGĀ DIAGNOSTISKĀ IEKĀRTA = VIENKĀRŠĀS TAUTAS, KĀJĀMGĀJĒJU, PA ŠO CEĻU DZĪVĪBA/ELEMENT. DROŠĪBA (ĪPAŠI, kad sniega vaļņi ceļu padara vēl šaurāku!)

Mmmm , 2013-11-30 01:49:08

es no savas zemes ne strēmeli nedošu pietiek ar ceļu

www , 2013-11-30 12:20:40

Iesaku čāpot uz slimnīcas pusi pa Brīvības ielu līdz vecajai polillīnikai un tad smuki pa gājāju celiņjiem, trotuāriem vai ceļiem, kur mašīnas nebrauc! Gan ērti gan droši! Nezinu, es kaut kā automātiski parsti redzu savā galvā maršrutu, kur ir drošāk pareizāk un ērtāk pārvietoties gan man, gan autovadītājiem.

Trotuārs. , 2013-11-30 14:33:03

Pilnīgi pareizi, es un manas draudznes tur vienmēr ejam,ļoti ērti un droši.Tak jau rakstīja, ka privātie savu zemi, nu ko tur var darīt.Ceļš gar veco poliklīniku gan drošāks, gan veselīgāks, mazāk putekļu.

to trotuāram , 2013-11-30 16:46:47

Privatie savu zemi nedos!

to trotuāram , 2013-11-30 16:47:48

VISAM KAM CITAM, ja kāds dikti prot pamatot, zeme būtiskām sabiedrības vajadzībām tiek atpirkta! Vai samainīta. Atradās iespēja mainīt Mednieku ielas zemi pie Tribocka mājas, atradās iespēja mainīt zemi Zilberta k-gam, atradās iespēja ... Ja vien ļoti gribētu, atrastos iespēja. Starp citu turpat, paralēli ceļam, tika rakta savulaik tranšeja "internetvadiem". Tātad, ja ŠIROVS GRIBĒTU + ar lielu vēlēšanos viss notiktu!

Kā tad tā , 2013-12-01 15:04:38

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet