Ceļu policija

LR ieM VP Rīgas reģiona pārvaldes KPP PPP Ceļu policijas bataljons inspektors Artūrs Asmaitis un Edgars Rimša nespej precizi un korekti veikt savas funkcijas policijas darba

Ronaldinjo , 2013-11-20 16:24:54

varbūt derētu ievērot Ceļu satiksmes noteikumus tad arī policisti liksies korekti

ss , 2013-11-20 16:58:29

Nebija pazemīgi un nelūdza piedošanu par protokola sastādīšanu?

Ronaldam vai kā nu tur viņu , 2013-11-20 17:19:54

Šeit nu es būšu autora pusē, ir mums ļoti daudz nekompitentu CP.... man ar gribēja izrakstīt protokolu par itkā pārkāptiem csn. Bet pēc asu vārdu apmaiņas un talkā ņemtas satiksmes noteikumu grāmatiņas... policista kungs aplauzās un lai nekristu galīgi kaunā un turpināja mani drātēt par aptieciņu ugunsdzēšamo utt.... Bet par laimi man viss bija un diemžēl pēc lielas izkaunināšanas par noteikumu nezināšanu viņam nācās mani atlaist. Skumji ka tā! Un domāju ka tādu gadījumu ir daudz un daudzi arī ir piekāpušies dēļ noteikumu nezināšanas.

KristapsK , 2013-11-20 20:01:13

Gan jau pats vainīgs esi.Par ko es esmu pārliecināta.Un tāpēc nav ko vainot policiju.Iemācies pieņemt savas kļūdas.

xxx , 2013-11-20 21:25:25

Vai ka Rolandinjo izvēma žulti! Ja, Tavu prāt, policistiem nav taisnība, tad viņu lēmumu var pārsūdzēt. Bet tam laikam Tev prāts par īsu vai slinkums! Tik vien ka anonīmi, pat faktus neizklāstot ģengāties i-netā māki.

Kurtis , 2013-11-20 23:51:12

kas ir ģengāties? Tavuprāt, gad' ienā neraksta kopā? Neesi no rīta slinks un izmazgā acis, un tad lien iekšā ogrenet-lapā ko palasīt un pavemstīties, žultīti izlaist?

Kurtim , 2013-11-21 09:11:54

Kas nav muļķis, tas sapratīs, bet muļķis neiedziļinoties kontekstā, piekasīties nenozīmīgam pārrakstīšanās kļūdām. Lai arī pats nav nekāds pareizrakstības guru!

Kurtis , 2013-11-21 10:10:36

diez cik gudrs jau Tu pats arī nevizualizējies! Jo sākotnējo informācijas faktu: "nespej precizi un korekti veikt savas funkcijas policijas darba" gudrības demonstrēšanas nolūkā esi palaidis garām, bet par žults vemšanu visgudri un vispareizi spriedelē. Ja kāds saka uz otra muļķis, tad pats tāds arī ir! Atšķirībā no Tevis, vienu no minētajām policistu personām no Rembates skolas laikiem atceros kā ļoti viltīgu, blēdīgu skolas zēnu, tāpēc precizitāte, godīgums, korektums ar šo puiša vārdu, uzvārdu neko daudz neasociējas...

Kurtim , 2013-11-22 14:51:35

Stav pie statoila ar savu sapuvušo renault jo projam šie ceļu policisti

ronaldinjo27 , 2013-12-25 23:40:53

un? jebkuru policijas lēmumu var pārsūdzēt tiesā.

dubls 2 , 2013-12-25 23:43:58

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet