Nometnes bērniem

Lūdzu , pastāstiet - Ogrenet vai gudrās māmiņas!
Strauji tuvojas brīvlaiks. Kādas dienas vai diennakts nometnes paredzētas Ogres bērniem?? Negribas kaut ko palaist garām - tā bija pagājušogad , kad par futbola nometni uzzināju, kad jau beidzās... Varbūt šo info var apkopot, kā tas ir , piem. Jēkabpils u.c. interneta portālos...Ar visu inform. - kādam vecumam, kontaktinfo, cena.Tas , domāju, daudziem aktuāli.

A , 2007-04-19 15:26:08

Paldies par ierosinājumu! Mēgināsim noskaidrot!

Ogrenet , 2007-04-19 18:05:50

Paldies! Gaidīšu!!!

A , 2007-04-20 08:53:10

Pilnīgi piekrītu A. Tas ir ļoti aktuāls jautājums, jo ogrē šādas apkopotas informācijas trūkst. Turklāt ļoti interesē tās nometnes, par kurām cena nepārsniedz 100 ls, jo ne katrs vecāks var atļauties sūtīt bērnu uz nometni, kur par nedēļu jāsamaksā 250 ls. Arī es ļoti gaidīšu info.

mamma , 2007-04-20 11:43:44

Kur ir info????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Tilde , 2007-04-24 11:11:16

Un tā es gaidu, un tā es gaidu, ...un nesagaidu. Nu neinteresē Ogrē nevienam ne skolēnu pieskatīšana vasarā, ne īsti to nodarbināšana lietderīgos pasākumos. Mīļie vecāki, par to taču paši atbildat. Skolas dodas brīvdienās, telpas stāv tukšas, bet bērni pa ielām klīst. Painteresējieties Izglītības pārvaldē, nekādas konkrētas informācijas, bet to darbinieku taču tur nu gan pietiekami, visādi interešu izglītības speciālisti, kuri skolā nu gan negribēja strādāt.

velti cerēts , 2007-05-08 01:07:21

Laikam gan - velti gaidīts.......

A , 2007-05-08 10:04:01

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet