Cik?

Patiešām, cik jāsagaida letālu iznākumu, lai Domē atbildīgās personas saprastu, ka autobusu pieturvieta iepretim Ogres Mūzikas skolai neiekļaujas nekādos parametros! Katastrofa kvadrātā! Nav ne ceļa paplatinājuma, ne nojumes, kur soliņš traucē pat gājējiem. Vieta, kur pilsētā norit visintensīvākā satiksme! Vieta, kur tagad skolas laikā katru dienu, gaidot autobusu, bērni ne tikai stāv, bet arī draiskojas, un turpat līdzās braucošās automašīnas vienkārši nemana. Ja jāatpērk privātā zeme - mazs laukumiņš, nu tad ne pirmo reizi to pilsēta saviem cēliem un vajadzīgiem mērķiem ir darījusi!!! Lūdzu, vecāki, atsaucieties vēlreiz, jo pavasarī rakstītais sen visiem aizmirsies (pēc bīstamā redzētā atgadījuma)!

Vēlvienreiz , 2013-09-04 15:47:55

Nu nezinu, bet man liekas, ka tagad gan ir normāli!

Ha , 2013-09-04 18:00:52

Man personīgi tas soliņš netraucē.Bet bērniem ir jāiemāca,ka pieturvietās un pie ceļa nedrīkst spēlēties un ākstīties.Un vel bērniem jāiemāca,ka savas somas un maisus nav jāliek uz soliņiem.Jo citiem tad,nav kur sēdēt.

Dace , 2013-09-04 18:44:47

Normāli ir Mūzikas skolas pusē pieturvieta. Runa par pretējo pusi! Kā var nesaprast?

Normāli , 2013-09-05 02:40:53

Mūslaiku bērnu vecāki nezin ,ka bērni jāmāca ievērot elementārus uzvedības kritērijus,paskataties,kas notiek māju pagalmos ,tie bērni kliedz visu dienu,itkā viņus kāds spīdzina ,visus gružus viņi met zemē,jo nezin,ka priekš tā ir miskastes,utt......

Lūk , 2013-09-05 06:51:15

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet