nodokļi

kur tiek izlietots, piem, zemes nodoklis. pagājušo gadu taču to paaugstināja nez cik reizes, kur paliek šī milzīgā nauda, starpība taču bija milzīga, kur ir kaut kas redzams arī priekš parastajiem mirstīgajiem,protams, kaut kas jau notiek, bet gribētos nedaudz konkrētāk dzirdēt no tiem, kas to sadala.

labi , 2007-04-07 17:42:25

Viss maksā naudu. Nu psakiti - algas palielināja, remontus kabinetos veica, no modes izgājušo tehniku nomainīja, ieviesa jaunas štata vienības (plānošanas vai attīstības vai kā nu tur vēl..) utt. Aizmirsu tādu budžeta sadaļu, kā prēmiju/pabalstu izmaksa amata pamešanas/kāzu/bēru/bērnu piedzimšanas u.c. gadījumos + izdevumi par lauztiem/kļūdaini noslēgtiem līgumiem un soda % atmaksai. Sarakstu vari turpināt ;(

slikti , 2007-04-07 17:57:42

tas jau labi, ka kāzas, bēres un bērni dzimst, bet tiem pārējiem, bet gribētos, lai kāds tomēr tā vēl nopietnāk pasaka.jā, slikti, negribas jau būt nūģim, bet es vienalga nesaprotu, kā tos nodokļus dala un vispār es īsti nesaprotu, kā pēc ir tik daudz jāmaksā un vēl būs par viskaut ko jāmaksā,ja cilvēks ar savu darbu nodrošina sev dienišķo dzīvošanu, tad viņam vēl uzliek nodokļus.

labi , 2007-04-07 18:25:50

tā nauda aizgāja atlaišanas pabalstos.

cirvis , 2007-04-07 21:07:56

To labi. Uzraksti domei iesniegumu ar šo jautājumu, viņiem ir jāsniedz atbilde ne vēlāk ka 15 dienu laikā,varbūt arī tad citiem varēsi pastāstīt,jo neviens tā īsti nezin , kur ši nauda paliek...

LLA , 2007-04-15 23:16:31

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet