Jurists?!

Vajadzīgs zinošs jurists, kas varētu palīdzēt uzrakstīt juridiski pareizi noformētu vēstuli? Cik šāds pakalpojums varētu maksāt? Paldies!

anete , 2013-03-26 08:06:10

Allooo, neviens neizmanto juristu pakalpojumus?

anete , 2013-03-26 11:19:28

Skaistumkopšanas kuponi http://www.kolosali.lv/skaistums

Inga , 2013-03-26 11:21:31

No sākuma jāzina kādā specializācijā jurists vajadzīgs. Bet vēsrtules noformēšanai juristu nevajag.

to anete , 2013-03-26 12:56:33

Juristiem kā likums lielas problēmas ar latviešu valodu. Raudiens nāk, kad viņus paklausās...

Qwerty , 2013-03-26 13:52:23

Qwerty : Maskava asarām netic !:)

Lunis , 2013-03-26 15:30:18

Uzmanību!

Vai jums ir slikta kredītu?
Vai jums ir nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus?
Vai jums ir nepieciešams, lai uzsāktu jaunu biznesu?
Vai jums ir nepabeigti projekti pie rokas sliktu finansējumu?
Vai jums ir nepieciešama nauda, lai ieguldītu kādā specialitātē, kas būs peļņa jums? un jūs nezināt, ko darīt.

Es esmu Mr Abdul-Hasans Kazim, privātā naudas aizdevējs. Es dodu aizdevumus ar procentu likmi 3% apmērā gada un robežās summu $ 500,00 līdz $ 50,000,000.00 kā aizdevuma piedāvājumu. 100% projekta finansējums ar nodrošināto un nenodrošināto aizdevumi ir pieejami. Mēs garantētas kas veic finanšu pakalpojumus mūsu daudziem klientiem visā pasaulē. Ar mūsu elastīgo lending paketes, aizdevumus var apstrādāt un līdzekļi, kas pārskaitīti uz aizņēmēju īsā laikā iespējams. Mēs darbojas skaidri un saprotamā veidā, un mēs piedāvājam aizdevumus, visu veidu ar ieinteresētajām klientiem, uzņēmumiem, uzņēmumu un visas uzņēmējdarbības organizāciju, privātpersonām un nekustamā īpašuma investoriem veidu. Vienkārši aizpildiet zemāk esošo formu un atgriezties pie mums, jo mēs sagaidām jūsu ātru un tūlītēju atbildi.
EMAIL ASV AT: kazimfinance@yahoo.com

Mēs piedāvājam šādus aizdevumus zemāk,
* personas aizdevumiem [drošu un nenodrošināto]
* Biznesa aizdevumi [drošu un nenodrošināto]
* Kombinācija aizdevumi
* studentiem aizdevumi
* konsolidācijas aizdevumus un tik daudzi citi.

Ieinteresēti iesniedzējs būtu aizpildiet mūsu pieteikuma formu zemāk.

PIRMAIS nepieciešamā informācija

Pilns nosaukums ……….

Vecums …….

Personiskā tālruņa numurs …….

Valsts ……

E-…………

Adrese ……..

Valsts …..

Vecums ………

Vai esat piemērots pirms? …..

Ģimenes stāvoklis …………

Kredīta summa nepieciešama kā aizdevums …………

Aizdevums …….

Nodarbošanās ……..

Mēneša ienākumi ……..

Vai jūs saprotat angļu? ……….

Atzīstot šo pastu, mēs varam sākt ar apstrādi savu aizdevumu. Ir vairāk iegūt, saņemt aizdevumu no šī uzņēmuma.

sveicieni,

Mr Abdul-Hassan Kazim.

Aizdevums piedāvājums Pieteikties tagad, ja interesē. , 2013-03-30 19:22:00

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet