Muzeju nakts Lielvārdē [meklēju foto]

Sveiki!
Varbūt kādam ir kāda bilde no Lielvārdes muzeju nakts pasākumiem? Visideālākajā variantā tā būtu pagājušā gada bilde ar koncertu/debesu laternām pisldrupās.

Būtu ļoti, ļoti pateicīgs.

A , 2013-02-26 12:28:32

Saki tur smuki ? Sogad tad aizbrauksim , agrak bijam tik Ogrē . K;eguma Riga http://www.ogresbalss.lv/?s=muzeju+nakts&x=12&y=9

Lunis , 2013-02-26 14:41:59

Kāreiz pagājušo gadu no Ķeguma murdziņa uz turieni aizlaidāmies. Tautas krietni mazāk, bet pasākums noteikti bija daudz jaukāks un atmosfēriskāks par to tīņu elku koncertu Ķegumā, kas mistiski tika nosaukts par Muzeju nakti.
Bildes gan man vajag referātam, ko rakstu par Lielvārdes pilsdrupām, diemžēl pašam uz Muzeju nakti līdzi fočika nebija, bet domāju, ka būtu ļoti smuka bilde ar pilsdrupām un debesu laternām naktī.

A , 2013-02-26 23:14:15

A : Oooo! Poldīs par infoo , zināšu ko ielikt prioritātēs. Ja pilsdrupas sveču un lāpu gaismā ir super , parais kazas esmu ta tur fixsejis ar sveču ceļu lidz laivu piestatnei un svinesjanu otra krasta Lindesprkaa.

Lunis , 2013-02-27 00:46:02

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet