dzīvokļa remonts

Sveiki. Esmu nobriedusi sākt remontēt savu mājokli, līdz ar to radās daži jautājumi. Varbūt ir kāds gudrāks par mani, blondīni. Kā ir ar padomju laikos celtajām daudzdzīvokļu mājām, kur starp istabām ir metāla kārbas - respektīvi, ja es gribu nomainīt durvis, vai man tā kārba ir jāgriež ārā? Un vēl par rozetēm un slēdžiem - ja es gribu tos pārvietot, vai drīkstu urbt sienu un mierīgi darboties tālāk?

Līga , 2013-02-21 21:20:39

istabas remonts

Lūdzu iesakiet kādu labu dzīvokļa remonta meistaru, jāizremontē viena istaba-jāizlīdzina sienas, griesti, jāmaina grīda, durvis utt.

smiekliigi nav , 2013-02-21 22:19:18

ar cik lielu naudas summu jārēķinas veicot griestu,sienu izlīdzināšanu, grīdas maiņu?

Ogreniete , 2013-02-22 08:52:16

Ieteiktu konsultēties Būvvaldē ( Domes) iespējams, ka būs jāsaskaņo.Pretējā gadījumā sanaķs sods lidz 500 ls...

kuka , 2013-02-22 09:27:07

Līga : cik saprotu tad runa iet par daudzstaveni ogre kur ir metala karbas saliktas un manalita sienas .
kuka :nekas tur nav jasaskano buvalde ja nem ara metala karbas un velk vadus elektribai
Līga jus varat drosi darboties vienigi atceraties ka jusu projekta nevar ne vienu sienu graut ara tikai saskaņojot buvalde kam jums buss nepieciešams atiecigs projekts uz jusu dzivokli bet parnest rozetes un maiit durvis jus varat droši vienigi nu pamatigi jums naksies tur pacinities jo bija vairaki dzivokli ko vajadzeja remontet tiesi tada maja ,ir ko ņemties

mareks , 2013-02-22 11:31:35

Līga : cik saprotu tad runa iet par daudzstaveni ogre kur ir metala karbas saliktas un manalita sienas .
kuka :nekas tur nav jasaskano buvalde ja nem ara metala karbas un velk vadus elektribai
Līga jus varat drosi darboties vienigi atceraties ka jusu projekta nevar ne vienu sienu graut ara tikai saskaņojot buvalde kam jums buss nepieciešams atiecigs projekts uz jusu dzivokli bet parnest rozetes un maiit durvis jus varat droši vienigi nu pamatigi jums naksies tur pacinities jo bija vairaki dzivokli ko vajadzeja remontet tiesi tada maja ,ir ko ņemties

mareks , 2013-02-22 11:31:36

Ogreniete : visas cenas ir atkarigas no darba apjoma lieluma tapec ir gruti pateikt cik un kas maksas
ja intrese sikak tad varat uzrakstit uz e-pastu :info@hanzaconstruction.lv un es varu jums sareķinat cik un kas izmaksas

mareks , 2013-02-22 11:35:11

mareks: tieši tā - monolīta sienas ar metāla kārbām deviņstāvenē. Sienas jaukt neplānoju, vienīgais ir viena kā lai to nosauc, finiera/koka sieniņa - to gan gribētos noņemt.

Līga , 2013-02-22 18:25:05

Bet nu jebkurā gadījumā ar manu trako kaimiņieni no apkšstāva nāksies pacīnīties, jo viņa ir par kapa klusumu. Domājams, ka visa policija būs pie manām durvīm, ja par mazāko troksni viņa kā traka sit pa radiatoru trubām :)

Līga , 2013-02-22 18:27:13

Kosmētiskajam remontam obligāti vajag izņemt remontatļauju un tad Jūs no plkst. 9.00-17.30 varat brīvi darboties.

Ziedonis , 2013-02-23 09:26:27

Līga to finiera sienu jus droši varat demontet un ziedonim ir taisniba iznemot dome atlauju jus varesiet drosi veikt remontdarbus

mareks , 2013-02-23 14:29:40

9stāvenēs metāla karbas ņemt laukā nedrīkst. Ja visi izraus tās kārbas laukā, tad arī mājai iespējams pienāks beigas.

:DD , 2013-02-24 15:55:48

Ja strādā no 9.00 līdz 17.00,un brīvdienās no 10.oo - 16.00,tad nekādas atļaujas nav vajadzīgas.Tā man pagājušā gada vasarā atbildēja,kad interesējos par šo jautājumu.

Geša , 2013-02-24 16:24:40

nu labak ir iznemt jo diezvai izdosies ar visiem kaiminiem saskanot remonta laikus un ja kautkas izsauks pašvaldibas policiju tad vismas papirs preti un viņi uzreiz atzime pie sevis adresi ka viss ir kartiba un vienkarši nebrauc vairak

mareks , 2013-02-25 16:26:43

Precizējums par atļauju - nevis domē un atļauja, bet Mālkalnē (ja tas ir jūsu apsaimniekotājs) iesniegums par trokšņu darbiem, ja ir īpaši nervozi kaimiņi :)

Līga , 2013-02-26 21:45:22

Man taisija kapitālo remontu ļoti labie meisteri! Viņiem ir vienkārši burvīgas, zelta rokas un ļoti saprātīgas cenas, pat par tāmja sastādīšanu neko nepaņēma! Esmu ļoti apmierināta! Ja kādam vajag tad lūdzu 26750467 Andrejs. Viņš ir krievs, bet labi saprot un runā latviski.

Vineta , 2013-08-27 13:56:22

Iesaku šos
http://www.zarsbuve.lv/index.php/lv/pakalpojumi/eiroremonts

Elmārs , 2018-09-02 11:57:29

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet