Par atšķirīgām cenām.

Tā, piektdien bija kuriozs. JUMĪ pirku pārtiku. Nedaudz. Tomēr - lavašs. Uz tā uzlīmēta cena 0.38. Kasē man izsit 0.44. Kāpēc? Kasiere protams, neko nezin. "prasiet pārdevējai zālē!" Ziniet, turpmāk dariet tā! nav jaunums, ka Jumī cenu atšķirība ir problēma Nr.1. Saskaņā ar LR likumdošanu, pārdevējam jānodrošina pircējam preces iegādi par cenu, kas norādīta uz iepakojuma (nerunāsim par cenu PIE preces!!!). Es gāju līdz galam. Uz, ziniet, svinēju uzvaru. Principiālu, bet tomēr. Man 6 sant. atdeva. Turpmāk visiem iesaku kašķēties un pieprasīt preci par zālē norādīto cenu. Jāsāk reiz viņi audzināt!!!!!

Pistole , 2007-03-25 23:03:46

Apsveicu ar uzvaru :)

y , 2007-03-25 23:56:48

Tā jau tas ir, bet zinu sevi, ka galvā šo notikumu kādu brīdi analizēšu un rezultatā mani nervi būs sabeigti (nosacīti, protams:):):)), bet šie strādās tālāk un es atkal iešu uz to pašu veikalu un atkal kasīšos dēl 5 santīmiem.
Tas nav pārmetums, bet pārdomas. Varu tikai pievienoties y un apsveikt ar uzvaru un uzņēmību!

@ , 2007-03-26 07:05:54

a ko darīt ja preces cena nemaz nav norādīta? bet stāv citas - lētākas preces cena ?

amok , 2007-03-26 10:31:55

Atbildu amok : arī šajā gadījumā likums paredz to pašu! Tikai apņēmību. Jānoķer zālē atbildīgais darbinieks par konrētās preces nodaļu un uzstājīgi jāpieprasa atdot starpību. Neuztraucieties, ja pārdevēja kļūs rupja. Saglabājiet mieru un palieciet pie sava. Eksistē tāda organizācija kā Patērētāju tiesību aizsardzības centrs. Tas tirgotājiem ir bubulis, bet pircējiem - vienīgais atbalsts. Ja konflikts netiek atrisināts un pircējam ir apņēmība, laiks, tad - sazinieties ar to centru. Visiem kopā uzstājīgi audzinot tirgotājus, ticiet vai nē - savu panāksim!

Pistole , 2007-03-26 10:55:27

man jau kasīties patīk - būs jāpamēģina ;]]

amok , 2007-03-26 13:30:32

Ogrē parasti ļoti palīdz veikala vadītāja pasaukšanas lūgums. Ja atnāks vadītājs, ta pārdevēji parasti paliek klusiņi klusiņi. Ja arī tas nelīdz, ir sanācis pāris reizes pagriezties un atstāt visu līdz galam nesapirkto. Viskritiskāk ar attieksmi ir Jumī un Mahimātorā

ūesbē , 2007-03-26 15:54:34

Man visbiežāk Jumī sanāk iepirkties vakaros pēc darba (izsit 6- 30 santīmus vairāk par kādu preci). Esmu gājusi meklēt kādu atbildīgo, bet viņiem baigi ērti pateikt- ir jau vēls, kantorī neviena vairs nav. Tā ka ne reizi man nav izdevies pakašķēties- neiešu jau bļaut uz kasieri- viņa jau nav vainīga!
Vispār nesaprotu, kāpēc tai "caurumā" vēljoprojām iepērkos.

misR , 2007-04-04 02:08:07

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet