kā kļūt sievišķīgākai?

Man ļoti neparasts jautājums, bet mūsdienās domāju par neko neviens vairs nebrīnās, tākā droši jautāšu.
Lieta tāda esmu 24 gadus jauna jauniete, esmu vīrišķais tips mazliet, nedaudz paplati pleci, viduklis nav ļoti izteitks kā arī sejas aprises reizēm šķiet esmu par daudz vīrišķīga, kā arī reiz lasīju, ka sievietēm kam ir pastiprināti daudz vīrišķie hormoni viņām ir lielāka dzimumtieksme kā arī pastiprināti uz sejas metas akne.
Mans jautājums ir šāds?
Kā varētu kļut sievišķīgaka, lasīju ka estrogēns sieviešu hormons, dod sievisķīgākas formas un varbūt arī vizuāli paliktu sievišķigāka?

Lūdzu sakiet vai aptiekas ir kādi sieviešķie hormoni pārdošanā ? Vai kāds cits līdzeklis.

anna , 2012-11-26 14:25:33

Bērns,brīnos par tevi! Tu jau liela meitene,tāpēc būtu laiks saprast,ka aptiekās sieviškību nepārdod.Jāmaina sava attieksme pašai pret sevi,jājūt sevi kā sievieti.Protams,tie ir tikai vārdi,kurus realizēt nav tik viegli.Tāpēc sāc ar vizīti pie ginekologa un palūdz hormonu testu,to visu vari izdarīt īsā laikā un Ogrē.Ja pie vainas būs hormoni,tad ārsts zinās kā tev palīdzēt.Ja pati mēģināsi ko darīt,vari savu turpmāko dzīvi sačakarēt,jo hormonālās tabletes nemaz nav joki.Pieraksties kādos imidža kursos,pacenties pielikt spēkus un iemācies veidot savu tēlu.Kādreiz pietiek,ja iemācās pareizi ģērpties un lietot kosmētiku,arī labs frizieris-stilists var būt noderīgs.Vārdu sakot -pie tā ir jāstrādā daudz un smagi,ja sievišķība un koketērija nav no dabas doti.Ja loti gribēsi,tev viss arī izdosies un kļūsi skaista,sieviškīga un koķeta.Jo ja savā vecumā neiemācīsies koķetēt,tad vēlāk būs krietni par vēlu to darīt.

to Annai , 2012-11-26 14:58:59

Sievišķība izpaužas ne tik izskatā bet arī uzvedībā un manierēs un enerģētikā , var būt nez cik formīgs "Sievišķis" ja valoda izdarības kā "Vecim" nekāda pupi un pakaļ tur nelīdzēs tādas tautā sauc par "Buldozeriem" . Jāpiestrādā pie manierēm un stila. Viss pārējais kā augstāk iesaka. Parasti gan tik traki ka ar "Hormoniem" jāčiņi nav, lielākoties problēma GALVĀ tas ir NEPAREIZĀ sevis identifikācijā nepiemērotā stilā neatbilstošās manierēs:)

Lunis , 2012-11-26 16:27:55

Nečakarē savu dzīvi pati - ļauj to izdarīt ārstam...

Qwerty , 2012-11-26 16:29:32

Reku piemēram Liepājas čomi izklaidējās vienkāršam metodēm , bet kāds efekts http://i8.ifrype.com/gallery/be5735a056ef00caa879fea5af7c6ba6/03/971/938/v1/ll_288971938.jpg , http://i1.ifrype.com/gallery/6c69c459868c19f83a7f0f93b1e133d9/04/971/941/v1/ll_288971941.jpg

Lunis , 2012-11-26 16:36:45

valkaa kleitas , svārkus,a ugšpapēžu apavus, izaudzē ( pieaudzē ) matus, nokrāso tos seksīgā krša ( pie blondus, rudus) , dekoltē utt....

kuka , 2012-11-26 17:32:56

Luni, nu tu noluņoji. Par buldozeru sauc arī ŠLeseru..........
NEVAJAG TĀ TEIKT par citiem cilvēkie.
ANNA, nevajag hormonus dzert, iesaku parunāt ar svešām cilvēkiem, ne draudzenēm, palūgt padomu kā izskatīties sievišķīgai. Kursos? fuflo tas ir, pati tādus izgāju, tos pasniedza kompleksainas steriotipainas bābas - kam mēs bijām konveijera produkts.
Varbūt naudu ko izgrūstu dokam paņem stila konsūltanti, ne jau visām ir tā izjūta, bet palīdzēt tev var.
Bet, ja tomēr Ja tev vēl vajag helpu, uzraksti epastu atrakstīšu. Bez atlīdzības sniegšu virtuālu konsūltāciju.
Sabiedrība (Lunis arī) ir vilku bars, kam neinteresē vai tu vari vai ne, ja ne apēdīs bez sāls.Jo ēst ta gribās.

Marija , 2012-11-26 19:30:33

Aizej pie stilista uz konsultāciju!

Inga , 2012-11-26 19:38:40

Marija : Lunis ļauns , kā sabiedrība :) Tas tasnība. Bet pie stilista kas vienkārši piemeklē PIEMĒROTU stilu tas gan derētu , ja uztasīs tev TĀDU kāda pašai patīks tas arī būs LABAS :) "Dakters" venos 90% gadījumu NAV nepieciešams , "Kaite" vienkārši tiek sev sadomāta :)

Lunis , 2012-11-26 20:22:21

Anna, šī nav īstā vieta, kur Tu savu problēmu vari risināt. seit Tevi nesapratīs, apsmies un "apries". Tavs jautājums ir normāls, un to Tev risināt palīdzēs psihoterapeits, uztura speciālists, stilists, ginekologs. Vari doties arī pie endokrinologa - pārbaudīt vairogdziedzeri un hormonu darbību. Lai Tev veicas!

Annai , 2012-11-26 22:51:31

Sāc ar to ,ka atrodi labu stilistu kas var tev sniegt konsultāciju ,kā ar tērpa,frizūras un grimma palīdzību pasvītrot tavas dotības un notušēt trūkumus...Ja ir interese,varu nosūtīt uz e-pastu.

Annai , 2012-11-26 23:27:49

Annai , 2012-11-26 22:51:31
Izlasiju diskusiju un man jāsaka, ka neviens gan par ANNU nesmejās, tieši otrādi katrs cenšas ko ieteikt! Nedaudz veirāk pozitīva pret apkārtējiem un nebūs jābaidās jebkurā situācijā! :) Tā arī ir viena no sievišķības pazīmēm ;)

Zaķis , 2012-11-27 10:23:03

Zaķis : Neņem pierē tās "Kompexsainas psiholoģes" visiem mēģina iestāstīt ka visi par viņiem ņirgājoties :)

Lunis , 2012-11-27 11:00:15

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet