Ogres sanatorija

Sveiki vai kāds var padalīties ar Info, kā tur ir? Esat apmierināti? Kāda attieksme? Man bērns mocās ar astmu, un ienāca prātā ideja varbūt braukt uz sanatoriju padzīvot, varbūt būs labāk! Bet es tā īsti neatradu, info, kādas ir procedūras, kas ir pieejams, kādas cenas!

Emīlija , 2012-11-06 11:44:50

atsauksmes-labas:) Ja ir ģimenes ārsta nos;ūtījums, tad nekas nav jāmaksā! Jāpierakstās uz priekšu-ir rinda. Procedūras-masāžas, vingrošana, sildīšana, elpošana..un vēl...

poga , 2012-11-06 12:51:42

Bērnu slimnīcas novietne Gaismas prospektā 2/6, Ogrē. http://www.bkus.lv/page/?main_page_id=81&page_type=text

gaisma , 2012-11-06 12:55:56

Tur mani mazu izārstēja no astmas kā tādas. Žēl, ka tāda noplukusi,(tur sabiedriskais fuj veselības ministrijai) bet iestāde uz goda!

rita , 2012-11-06 13:06:41

procedūras un viss jau labi bet tas arī viss uz vietas palikt ar bernu nevar ta vismaz bija 6 mēnešus atpakaļ izdara procedūras un brauc majās

www , 2012-11-06 14:01:35

Var vest bērnu tikai uz procedūrām,tad tās saliek visas vienkopus rīta pusē,bet ja vēlas bērnu atstāt uz visu dienu,tad jāmaksā par ēdināšanu un procedūras notiek visas dienas garumā. Telpas pabriesmīgas,bet personāls fantastisks!

I.S. , 2012-11-06 14:58:27

gaisma : Jaunogres vecajā sanatorijā cik saprotu patreiz vairs tikai "Dienas centrs" .

Lunis , 2012-11-06 16:23:39

Pagājušo gadu bijām pirmo reizi arī ar astmas problēmām. Diemžēl pasākums izgāzās ar vīrusa pieķeršanu ar ko turpinājām cīnīties mājās. Savādāk likās tīri pieņemami, skatoties , ka tas pasākums ir bezmaksas. Personāls atsaucīgs, masierītes likās gan strādā nedaudz kā pie konveiera....Telpas kā no padomju laikiem briesmīgas, vajadzētu izsaukt BezTabu uz turieni, lai parāda kā izskatās bērnu sanatorija.

Es , 2012-11-06 20:18:10

Es : NU un kā tad issktās ? Anša Cīruļa gleznojumi gar senām :) Protams ka isstas kā padomju laikos tik skapji uz dzelzs nomainīti , labi ka vispar ta iestāde tur ir viņu ja EN SEN kāro neprivatizēt kā "Villu"ar parku. Reku galerā bildes KĀ izstas http://www.ogresbalss.lv/?p=3536

Lunis , 2012-11-06 21:23:56

Biju ar bērnu pagājušā gada oktobrī uz masāžām,vingrošanu un parafīna sildīšanu,visas tās procedūras notiek 3 stāvā.Nu,vienīgais kas tur apmierināja-masāžiste Maija.Pie viņas kabinetā viss bija okey. Nu arī vingrošanas zālītē tīri labi,nu a pārējās telpas-it īpaši plašais koridors kur jāgaida rindā-viss ir netīrs,putekļi lido biezā slānī,kad bērni skraida,un grīda tur vienā vietā pie radiatoriem arī ir caura,ka mazāks bērns var nolidot uz 2.stāvu. Sildīšanas kabinetā grāmatu skapītī visu laiku nostāvēja apsūnojis nazis ar pastēti vai sviestu,pēc mana aizrādījuma to novāca-bet nākošās atlikušās dienas manam dēlam gultu vairs neklāja,pateica-ka ja jau patīk žēloties klājiet paši.Nu,bet tā kā tas viss pasākums ir par velti - un netālu no mājām,tad nācās vien pieciest visu to bardaku.

Klims , 2012-11-07 09:01:42

viss jums slikti!
bija tur forša masierīte, jauka dakterīte Ilze, bet nu jau prom......
zudusi tā aura,kas kādreiz mājoja tajā vecajā priežu ieskautajā mājiņā ka pasaku namiņā....

žēlll , 2012-11-08 22:15:48

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet