Liels mazs prieciņš

Aptuveni pirms 1 1/2 mēneša pilsētā meklēju Ogrei raksturīgu suvenīru savai Zviedrijas draudzenei.
Diemžēl, man tas neizdevās. Nav mums nekā tāda! Šodien gadījās, ka dāvanā pati saņēmu 3x4 cm ļoti korektu, dizainiski pārdomātu reklāmpriekšmetiņu - atslēgu piekariņu. Vai tiešām tik neizdevīgi, grūti kādam papūlēties, lai vismaz pilsētas centrā, kioskos tādi vai līdzīgi reklāmpriekšmetiņi būtu? Atceros - reiz Jūsu lapās varēja lasīt par Valmieras salīdzinājumu šajā sakarā. Ko tad īsti dara domes galvenais mākslinieks, ko kultūras organizatori, ko mūsu tūrisma speciālisti. Ko galu galā domā preses dienesta pārstāvji? Nevienam neko nevajag vai arī vajag tikai pilsētas ļoti "svarīgiem" viesiem, pārējiem nē? Apbrīnojama attieksme pret "parastajiem" pilsētas viesiem!!!

Breloka , 2007-02-19 23:21:04

vajag aiziet uz ogres informācijas centru,tur šo to no suvenīriem par Ogri var iegādāties.

vinno , 2007-02-20 07:18:11

Kā nav suvenīru?! Ir! Eksistē bukleti "Ogre - gorod kontrastov" (es protams jokoju - īsto nosaukumu neatceros), ir arī brīnišķīgas krūzītes :D

x , 2007-02-20 09:06:16

Tos brelokus ar Ogres uzrakstu dalīja pensionāriem kultūras centrā, kad bija tikšanās ar Pēteri Liepiņu tajā banku pasākumā senioru stundā. Es arī vienu tādu dabūju, bet ta īsti nezinu, kur likt. Gan jau dome tos sagādāja. Un tad vēl kabatas kalendārīši ar Ogres foto arī bija par velti dabūjami.

Tante , 2007-02-20 20:28:11

atrodi oktobrēnu zvaigzīnīti ar mazo ļeņinu, tur otrā pusē rakstīts OGRE.. ārzemniekiem patīk, īpaši tiem, kas zin angļu..

onjons , 2007-02-20 23:51:22

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet