permamentais meikaps

Jautājums tām, kuras izmēģinājušas. Padalieties. Cik sāpīgs/nesāpīgs ir permamentais meikaps, cik ilgi tas saglabājas, kas/kādas nianses (krāsas, metodes utt) jāzin izvēloties piedāvājumu. Un galvenais jautājums, vai ir kāds speciālists, kas to dara Ogrē. Lai nesaērcinātu bļauru baru, kas ķērktu par reklāmu, koordinātas lūdzu uz unoxx2@inbox.lv

Una , 2012-02-26 15:19:45

Cik esmu izprasījusies Ogrē,atbilde viena ...nēēē, tikai Rīgā taisa...dīvaini

Dace , 2012-02-26 21:58:14

Ir Ikšķilē. Ieva. Ja interese, rakstiet man uz e- pastu: eze4@inbox.lv, iedošu telefona nr.

maija , 2012-02-27 15:59:07

vispirms saproti pati precīzi KO TU GRIBI un bez kļūdām to pajautā citiem! Nav tāda perMamentā meikapa, lose!

agdies , 2012-02-28 10:30:37

Hello,

Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai izpildītu savu sapni par būtisku biznesam? Vai jums šobrīd ir nepieciešama aizdevuma iegādāties savu sapņu māju? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai kāda cita iemesla dēļ? Vai jums ir pagriezts uz leju, jo to augsto tarifu banku un citas prasības? Tad uztraukties nav more.We piedāvājam biznesa aizdevumu, parādu konsolidācijai aizdevums, hipotekāro aizdevumu, personas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, lauksaimniecības kredīts, celtniecību un visa cita veida aizdevumu ar 3% gada procentu likmi.

Sazinieties ar mums tagad vairāk informācijas par mūsu pakalpojumiem.pa e-pastu edward_harryfinancefinanceplc@yahoo.com~~V paldies.




Sveicieni,
Edward Harijs

Edward Harry Finance Plc , 2012-07-19 04:03:28

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet