Teroristi!!!

Kaimiņ no 65. dzīvokļa, Ogre, Vidus prospekta 16a, esošais vai bijušais kara viris Andris, jau vairāk par mēnesi mūs terorizē. Mūsu dzīvoklis pārvēršas par elli. Mums tagad nav zināms cik jācieš, 40usd galviņas dēļ. Viņš pat demonstrē savu spēku atklāti, lai es zinātu ar kuru saistos. Nevaru iziet ne interneta ne paskatīt satelītu, pat laukā jāstaigā kā nobijušam. Es biju policija. Laikam tā bija kļūda, jo šajā jautājuma nav zināms cik viens viņš terorizēs vel. Es aizgāju slimības lapā viņas dēļ, neskatoties uz to ka 1.5 gadu nostrādāju bez vienas slimības lapas. Es brīdināju mājas iemītniekus par Andra profesionālo nodarbību, aiz kura viņš pats ne pārāk slēpjas. Kā atrisināt šo terorizēšanas jautājumu, izraisīto 40usd galviņas dēļ un kompensēt jau piegādāto veselības un morāles kaitējumu, vairāk nekā mēneša laikā. Andris visu laiku pēc jaunā gadā sēž mājas reti sastopams ārā.

P.S. Ne vienreizēji mēģinājumi pašam nokārtot problēmu bija bezcerīgi. Viņš visu noliedz - acī uz acī. Bet psihika viņu nodod, jo es bez visam iekārtam nosaucu savu tīklu ar ne cenzūru vārdiem, 32 burti, parole arī bija 64 simboli, tīkls bija neredzams. Nezinu kam griezties pēc palīdzības.

Kā atrisināt šo terorizēšanas jautājumu?

Lai Visi redz un zin ja viņus briks vai čiks tad visu vainu uz vidus 16a 65 dzīvokli. ja interneta nav vai telefons nestrāda vai sat neatrāda vai volkodavs virtuvē parādīsies ... :-) viss var gadīties.
Ja sms nesaņem droši vien kā arī , lai cilvēki redz un zin kā te vnk kr.pļi ne viss cilvēki.

Prokuratūru vienīgais ko viņi baidās, Kā atrisināt šo terorizēšanas jautājumu?
Jāiet uz prokuratūru bet kā pierādīt un ko pierādīt, kam pierādīt...
Var sanākt kā arī neaiziesi līdz punktam tā teikt vai slikti paliks vai vel kaut kas man tā jau bija piektdien ārsts nomerija spiedienu ideals bet pagrieziena uz policija pie maximas tik sudigi pekšni palika ka bija ideja vai nomirt policija vai iet majās to gruti nosaukt par izveli.

Ol , 2012-01-31 10:19:02

slima suņa murgs ....

:D , 2012-01-31 10:49:06

ja jautaajums ir kur iisti nospraagt, tad jau labaak Maximaa, tur tuvaak saldeetavas.. :D

Kuprainais kalns , 2012-01-31 11:08:13

Atraduši par ko smieties! Gudrīši,un tāda pati arī ģimene.Cilvēks acīm redzami slims.Un tas par ko vinš runā ir halucinācijas.Tā ir smaga slimība,kas prasa nekavējošu ārstēšanu.Pats viņš to nespēs saprast.

***** , 2012-01-31 11:21:22

Tiho šiferom šerša jedet kriša nespeša...

ciekurs_egles dels , 2012-01-31 11:39:04

Ar kaķiem jau tiki galā ?:)

Lunis , 2012-01-31 12:12:01

man netapa skaidrs gandrīz nekas no rakstītā

khm , 2012-01-31 21:52:04

ko Jus te smejat,cilvēkam,kurš raksta ir nepieciešama mediciniska iejaukšanas/palīdzība.

sos , 2012-01-31 23:25:01

specdienests izlūkošana vai šiziks uz svariem jānosver viennozīmīgi

paranoiks laikam , 2012-02-01 21:48:18

tas ir google translate?

. , 2012-02-02 13:21:51

Man ari nav isti saprotams par koiet runa?

Dana , 2012-03-04 10:50:49

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet