Rīga-Ogre autobusi?

Kāpēc atcelts pats pirmais rīta autobuss Rīga-Ogre plkst. 6.10? Kā lai es tagad laicīgi tieku uz darbu?

xxxl , 2011-08-01 13:41:02

Ar VILCIENU 06:05 vai 6.28 no Ogres . TAUPIBA zinies , atcela Pirmos un pedejos Autobusus del TAUPIBAS

Lunis , 2011-08-01 13:49:28

Kur tu to rāvi,ka atcelts? Šorīt aizbrauca pēc saraksta.

Kaimiņiene , 2011-08-01 14:56:46

Sory,no Ogres ir,no Rīgas nav.

Kaimiņiene , 2011-08-01 14:58:44

Kaimiņiene : Ojaa es ar slikti izlasiju , labakais ka vieta neka nav vilciens tikai 5.34 vai 06:30 , diez kas nav viss caur Žžž ka parasti.

Lunis , 2011-08-01 17:20:44

šorīt biju ļoti pārsteigta par to.ka nakts laikā Latvijā uzradusies jauna pilsēta.Uz autobusa. kas kādreiz kursēja starp Ogri un Rīgu bija plāksne RIGRA-OGRE.lieliem burtiem visā autobusa platumā Tādā paskatā autobuss jau bija braucis no Ogres uz Rīgu.es uzdevu jautājumu šoferim.kad autobuss jau brauca no Rīgas. Loti žēl .ka ir mainīts pārvadātājs .Nordeka un Taksometru Parks bija punktuāli pieklājīgi un lieli autobusi .ziemā autobusos nevajadzēja salt .Ar šausmām atceros Ogres autobusu parka sagrabējušos autobusus un dusmīgos šoferišus .šajā maršrutā braucu katru dienu 2 reizes šodien 17.25 jau no galapunkta izbrauca ar 5 min.kavēšanos.

nika , 2011-08-01 19:33:50

nika : jau no galapunkta izbrauca ar 5 min.kavēšanos. "Firmas stils" tas saucas :D :D

Lunis , 2011-08-01 23:44:41

nika:Rīgā bija laikā? 17.25 bija tikpat liels kā Taksometra parkam!

Kaimiņiene , 2011-08-02 09:21:50

Lasīju ka Ogre-Rīga tagad brauks Talsu autobusi (!?) Kā Jums patīk talsenieki?

Labdien! , 2011-08-02 10:38:37

Dzīvo pilsētā, kurā strādā.

zhuupa , 2011-08-02 13:14:25

Vilcienos ir nelaipni konduktori, to biļeti pārbauda ar tādu sejas izteiksmi, ka pasažierim nebūtu citas izvēlas, kā braukt tikai ar vilcienu. Ja gadās kontrolieri, tad invalīdi tiek pazemoti, viņiem tiek ņemtas nost apliecības. Aizvakar Rēzeknes vilcienā vienai vecai večiņai kontrole no rokām izrāva to invalīdu apliecību.
Kā tā var?
Lai brauktu ar vilcienu, jābūt ir stipiem nerviem.
Tad jau es labāk izvēlos kādu nelegālo busiņu.
Kamēr neuzlabosies apkalpošanas kvalitāte vilcienos, mēs tajās metāla kastēs nekāpsim

Ilze G. , 2011-08-02 14:31:02

Šorīt mana iecienītā Rīgas Taksometru parka ērtā busa vietā kratījos (vārda tiešā nozīmē) uz Rīgu ar Ogres autobusu. Likās, ka buss tūlīt arī izjuks. Laikam jau braaucot ar tādiem graustiem arī šoferi brauc tik lēni, cik var un Rīgā ienāk ar kavēšanos. Jāmeklē citi varianti, jo nevaru iedomāties, kas būs, kad sāksies skola un vēlāk arī aukstais laiks.

Vārna, Riebīgā , 2011-08-02 15:54:55

Lunim..nezinu par kādas firmas stilu jūs runājat.tāpat nezinu ko nozīmē tie divi burti DVakar SETRAI nebij nekādas vainas .bet tiem cilvēkiem.kas ir spiesti braukt autobusā kur ir stavas kāpnes gan priekšā gan aizmugurē un ir grūti iekāpt irtiesības izteikt savu viedokli.Sī iemesla dēļ esmu atteikusies no dzelzceļa pakalpojumiem un šodien jau tiku pie pirmā ziluma jo šoferis nemaz neuztraucas vai pasažieris ir ticis līdz vietai kur ir iespēja pieturēties .Jums Luni to nesaprast

nika , 2011-08-02 18:53:58

Par Ilzes rakstīto:

Kuri tie ir - mēs? Es, piemēram, katru dienu braucu ar vilcienu (ar ļoti retiem izņēmumiem) un man tas patīk daudz labāk nekā ar jebkuru citu transportu. Īpaši jau dīzeļi. Sestdien Gulbenes vilciens bija tik ērts ka pat ārzemēs tādu grūti atcerēties, bet cena daudz zemāka. Ir arī laipni konduktori, tāpat kā visur cilvēki ir dažādi, arī veikalos, autobusos u.c. Citreiz autobusos bijuši tādi piedzīvojumi ka atcerēties negribas. Taču, kad esmu kādreiz rakstījis "Pasažieru vilciens" vadībai par kādām nebūšanām, vienmēr esmu saņēmis laipnu atbildi un aicinājumu ziņot par darbinieku pārkāpumiem, un kā redzu, viņi arī vainīgos soda un strādā, lai apkalpošanas līmeni uzlabotu. Ja salīdzina teiksim, pēdējo 10 gadu laikā, tad varu teikt, ka līmenis ir krietni uzlabojies.
P. S. Vispār jau izskatās ka tie Ogres autobusi nemaz tik populāri nav. Piemēram šodien 17.25 no Rīgas šķiet ka pat puse vietu nebija aizņemtas.

Pasažieris , 2011-08-02 21:55:25

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet