Naudas pumpji Lielvārdē

Visi, kas grib ātri atbrīvoties no prāvākas naudas summas, dodaties uz Ločmeles zobārstniecības kabinetu! Man nesen gadījās tur pabūt. Vizīte pie higiēnista tika pietekta vīram, bet viņš netika un palūdza mani aiziet viņa vietā. Kad procedūras jau bija galā, es tiku nostādīta fakta priekšā, ka ieskaitot laku zobu kanāliem ir jāmaksā 46 lati! Kad jautāju, kādēļ tādas cenas, atbilde bija, ka katra veiktā kustība tagad maksājot atsevišķi! "Kolosāls"trieciens naudas makam decembra mēnesī.Šķiet vēl nesen šādu procedūru varēja veikt pa ...padsmit latiem. Viņi pat nepajautāja, vai es esu tādu summu gatava maksāt, vai man maz ir tāda nauda. Tie kas grib "barot''' šādus ārstus droši- viņi jūs gaida!

izpumpētā , 2006-12-16 16:23:38

Pirms pakalpojuma saņemšanas ir jāpainteresējas, cik tas maksā un, ja Tev izmaksas šķiet nepieņemamas, atsakies no pakalpojuma. Domājams, ka kafejnīcā Tu vispirms palūdz ēdienkarti, iepazīstoties ar piedāvāto ēdienu klāstu un cenām, nevis apēd ēdienu un tad sāc celt pretenzijas par tā izmaksām? Kas Tev liedza pirms pieraksta pie higiēnista pavaicāt - cik šis pakalpojums maksā?

Izvēle , 2006-12-16 17:00:59

bet tas ir nenormāli dārgi!!!man hig. ,apskatījusi zobus,pastāstīja-ko darīs,kādas problēmas,cik tas maksās..tā tam būtu jābūt jēbkurā gadījumā.Balodes dokt.maksāju 17 ls

aiga , 2006-12-16 19:05:47

Bet neviens taču ar varu nespiež iet uz dārgu restorānu, veikalu, apmeklēt dārgu masieri, kosmētiķi vai, dotajā gadījumā, higiēnistu.

Izvēle , 2006-12-16 21:14:02

Mana paziņa dzīvo Lielvārdē un visa viņas ģimene nesen laboja zobus minētajā ārstu praksē, bija ļoti sliktas atsauksmes .

LLA , 2006-12-16 21:15:14

Bizness nomirs dabīgā nāvē.

______ , 2006-12-16 22:16:06

Rīgā stomatoloģijas institūtā pie profesionālas higiēnistes padsmit latu maksā. tur ir gan lakas, gan floru maskas, gan daudz kas cits... bet 46 lati ir grabjož sredj bela dnja... un vēl Lielvārdē

L-ka , 2006-12-17 15:50:46

Un vai kvīti viņa iedeva?

Mince , 2006-12-17 16:04:42

Jā, kvīti iedeva gan, tā tik vēl trūka, lai neiedotu. Lieta tāda, ka vīrs iet regulāri pie higiēnista, 2x gadā un vēl nesen viņam tas izmaksāja kaut kādus 15 latus. Turpat.Un es ,neko tādu nenojauzdama, tāpēc arī gāju. Labi, pieļauju domu, cenas ir cēlušās, bet nejau tādā līmenī!!!

izpumētā , 2006-12-17 18:49:28

arī es biju no tiem,kas zinot cik zobu higiēna maksā daudzās citās vietās, iepriekš nepārprasīju-cik. Jo rēķinājos ar vidējo summu-15-20 Ls. un arī biju šokēta par 46 Ls. pie tam-tā kā regulāri apmeklēju zobu higiēnistus-darba tur nebija sevišķi daudz. un neko super izcilu un sevišķu par šo summu viņi nepiedāvā. bet,kad vienreiz aizgāju ar izkrituši plombi(vai blombi?:)),tad man to fiksi salaboja-15minūtēs-bez nekādas kanālu pārbaudes utml. tā kā bija jāiet ar to pašu promlēmu pēc tam pie cita zobārsta-15ls izmesti lieki! bet pašapziņas darbiniekiem gan tur netrūkst.

annjii , 2006-12-17 18:54:31

Daži zobu dakteri arī Ogrē, ne labo , bet bojā tos zobus un grābj nelabu naudu , pasakot , ka eiropā maksājot vēl vairāk.Tikai lieta tā , ka tur algas citas un nav tāda attieksme pret cilvēkiem.

zobs , 2006-12-17 20:18:35

Vai tiešām mēs joprojām uzķeramies uz nekvalitatīviem pakalpojumumiem? Es braucu uz ""Dentu"" UN NEESMU VĪLUSIES

lille , 2006-12-18 19:00:34

nezinu gan kā jums tā neveicās, jo es un mana ģimene ar lielāko prieku dodas uz šo zobārstniecības kabinetu. varu pateikt tikai lielu paldies!!!!! mēs smaidam!!!

smaids , 2006-12-19 19:51:58

tik neejiet pie zobārstiem Skolas ielā,kur agrāk orions bija! attieksme drausmīga,naudu gan labi plēš....īpaši vīrietis...

jonis , 2006-12-20 07:59:01

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet