Prakses vieta

Labdien, mācos studiju programmas "Komercdarbība un uzņēmumu vadība" 1. kursā un sakarā ar studiju programmu no 10. maija līdz 18. jūnijam meklēju prakses vietu kādā uzņēmumā. Vai Ogrē būtu kāds uzņēmums, kurā būtu iespējams iziet praksi?
mans e-pasts Ilze_locmele@inbox.lv

Saulainu dienu vēlot, Ilze.

Ilze , 2010-04-03 23:38:23

n , 2010-04-04 16:54:31

Šķiet, ka forums nav īstā vieta, kur meklēt sev prakses vietu.

ilze , 2010-04-04 19:12:11

neviens nekad nemeklees paraktikantus! Ej uz uznemumu un uzbazies , megini tur ne jau sheit!! Bet saku uz reiz izredzes nav lielas ja nav galu!

ppetjka , 2010-04-05 15:13:01

Liksies pilnīgi neticami BET , pameklē prakses vietu ARZEMĒS , ja prot Valodas atras SUPERĪGAS prakses vietu piekam vel ari LABU ieralstu CV var piemēram Vacijā , Danijā , Zviedrijā . Vācieši ļoti labprāt nem studentus praktikantus , viņiem tas jebkurā uzņemumā un iestādē skaitās goda lietas. Pats esmu Vacijā un Austrijā izpraktizējies savulaik ļoti krutās vietās man māšuks ar tik ar e-pastu un vestuli tika praksē pilnīg DB Ofisā kur šie PĒC SAVA PLĀNA izdzina praktikantu no austrumeiropas no "Kurjēra" lidz vadītāja asistentam kopā kautkādos 10 amatos pa 3 dienām katrā:):) Latvijā be pazišanās nav vērts un vispār nav vērts PAMEKLĒ arzemēs .

Lunis , 2010-04-06 15:40:12

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet