Darbs i-netā

Vēlējos pajautāt,varbūt kāds var padalīties pieredzē ar šāda veida darba piedāvājumiem.Vai tur ko var nopelnīt,jeb tas ir kārtējais krāpšanas bums.

maasa , 2009-12-16 15:40:37

Kāda vēl tur peļņa-parastas mahinatoru shēmas....

Inga , 2009-12-16 15:47:57

maasa , Inga : Jautājums ir KO piedāvā darīt :):) Ja saka ka "Nekas nav jādara" tad tie tiešām ir blēžu , taču ja JĀDARA un tā nopietni pa 12-16h dienā tad tā ir iespēja tikt pie visai labiem un regulāriem ienākumiem. Tiesa gan jo VĒLĀK šis bizness uzsākts jo mazāk rentabls un prasa lielākus "Laika @ investīciju" apjomus , būtībā ar KATRU nākamo gadu neoieciešamo ieguldījumi--> atdeve cipars pieaug/ samazinās par 50% / 30% :) Tas tā iz praktiskās pieredzes patsmit gadu garumā :) Ja jāsuta kautkādas "Vestules" tad tas pilnīgi noteikti NAV JUMS , jo atdeve šim pasākumam ir minimala , I-netā mūsdienās var pelnīt ar kautkādiem "Petnieciskiem" pasākumiem un tiešo "Ietekmēšanu" kautkādām konkrētām šaurām intrešu gruppām:):) Taču jā tiesa kas piedāvā "Labi nopelnīt" ir 99% krāpnieki vai muļķa iesācēji šai jomā:):) Bet PAMATĪGA darba nav nekādas peļņas , tas nu ir jāaaizmirst pilnīgi droši , I-net pirmsākumos gam $$$ burtiski no gaisa bira gandrīz pilnīgi reāli :):)

Lunis , 2009-12-16 16:13:26

labāk ej pieskati kādu bērnu vai roc zemi

Gints2 , 2009-12-16 16:46:46

Gints2- : starp citu es jau arī pieskatu bērnu,tikai savējo,un zemi rakt arī varu ja ir nepieciešams,bet jautājums ir par to vai ir reāla iespēja tam ko piedāvā .Šoreiz paldies Lunim par padomu,jo ja nav bijis saskarsmes ar šāda veida darba piedāvājumiem tad gribas lai kāds padalās savā pieredzē,kurš ir zinošāks.

maasa , 2009-12-16 18:04:56

maasa : Piemēra pēc varu minēt ka man no VISA "biroja" tikties biežāk kā reizi pāris pāris trijos mēnešos mēdzu tikai ar vienu no 2 savām sexretārēm asistentēm , viņa vistuvāk dzīvo ~280Km , lidz Otrai Sexretārei ir ~2600Km lidz grāmatvedei ar ~2800Km vairumam kolēģu no 3000-11000 Km , un neko ļot veiksmīg strādājam jau ~5 gadus :):) Visas komunikācijas 100% tikai caur elektroniskām komunikācijām :):) Bet šobrīd kautko tādu veidot būtu ļoti dārgi un nerentabli CITI apstāklī jau attiecībā uz daudzām lietām , gan Finasu gan Gramatvedības gan juridiskā ziņā:)

Lunis , 2009-12-16 21:50:37

esmu beidzot atradusi uzticamu un galvenais ļoti izdevīgu saitu, kur tiešām labi nopelnīt un varu ieteikt arī jums !http://www.neopays.com/index.php?ref=lynette

dinamits , 2010-05-07 18:58:35

ir jauna lapa, kur var atrast dažādas iespējas www.pelninauduneta.webs.com

dinamits , 2010-05-17 11:59:25

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet