Kas noversīs sadarīto?

Esmu šokā jau krietnu laiku!
Dažus mēnešus atpakaļ Pārogre, pie Celtnieku ielas 3-stavu mājām saka kaut ko rakt. Nezinu īsti kas tas bija, ko viņi mainīja, ne to betona bloki, ne to kaut kādas ta kā akas. Deļ smagajām mašīnām un traktoriem ceļš pie mājas ir pilnīgi sabojāts! Tur jau tā nebija nekāds labs asfalts, parastais "lauku ceļš". Bet tagad ceļa nav vispār! Tas izskatās ta ka upe, kas sastāv no smiltīm un māls!! Tādi dubļi, ka nevar paiet! Apiet to visu arī nevar, jo vienīgo ceļu uz staciju šķērso šie dubļi! Par iespeju uzvilkt normālus zābakus var aizmirst!! Bija viena izeja - iet uz autobusa pieturu pa asfalteto ceļu. Bet re, brīnumi, arī tur tagad izradās viss vienos dubļos!!!!Vai tiešām neko nevar darīt??
Protams, tā varbūt nav strādnieku vaina - viņiem ir jānomaina, jāsalabo, jādara savs darbs. Bet kurš tad parūpēsies par tādu darbu sekām?? Taču nav normāli, ja cilvēks nevar uz darbu aiziet!

Agrāk, kad ceļā veidojas nelielas bedres brauca mašīna, bera smiltis ar akmeņiem un līdzināja. Vai tiešām nevar ko tādu arī tagad izdarīt???

Aelita , 2009-12-03 12:15:14

brauc ar mopēdu

Gints2 , 2009-12-03 13:48:40

ha ha, gandrīz nomiru no smiekliem.....

Aelita , 2009-12-03 20:29:28

tā arī ir izeja...

Gints2 , 2009-12-03 20:35:40

Ja šoka stāvoklis turpinās tik ilgu laiku, tad jāgriežas pie ārsta.

... , 2009-12-03 21:33:21

Aelita - jānoliek beidzot tiesības! :D

xtm , 2009-12-04 07:11:41

Aelita, zvani uz domi un interesējies, citādi nekā, vari zvanīt Špakovskim 65071160, sevi aizstāvēt var tikai pats. Tas man Latvijā nepatīk visvairāk, ka viss notiek pa roku galam un neviens īsti ne par ko neatbild. Zvani, es Tev piebiedrošos.

a , 2009-12-04 11:36:42

2 a: Liels paldies par padomu!! Tā arī darīšu!

2 xtm: Es skatos kāds te mani labi pazīst?))))))))))

Aelita , 2009-12-04 13:39:24

es līodzigu šmuci nofotogrāfēju, izgatavoju bildes un kopā ar iesniegumu un šmuces atrašanās vietas norādēm iesniedzu Mālkalnē..Pēc mēneša visu novāca un satīrīja.
Nav jēgas internetā bļaustīties, uz tādām lietām parasti reaģē tikai pēc iesniegumiem...

, 2009-12-04 15:11:29

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet