ķermeņa procedūras Helios salonā

Sveiki!
Vai kāds ir mēģinājis ķermeņa procedūras salonā Helios? Kādas atsauksmes, interesētu tieši kaut kas no tām - ar kurām varētu mazliet samazināt problēmzonas(gurni, vēders)?

sienazis , 2009-09-29 14:59:02

Ar fitnesu un diētu!

Iksiņa , 2009-09-29 16:56:04

Piekritu Iksiņai...nav kur naudu likt - turpini ēst kaa ēdi,dzives stilu nemaini,paķer maciņu un aizej uz Helios...un ceri uz brīnumu :D

Piekritu Iksiņai ;) , 2009-09-29 17:18:57

Iksina vienmer sulbi raksta ja vinai naudas nav tas vinas problema.

Valdis , 2009-09-29 23:10:40

Valdis droši vien ir dikti resns onkulis, kurš lok alu dīvānā, skaita pēdējos santīmus nākamajam, sapņo par Pamelu Andersoni, un kuram sieva sen jau skraida pa mīļākajiem.

Es , 2009-09-30 03:35:41

Ja es griēšu vienkārši izmest naudu, es to izdarīšu bez lieka laika patēriņa - visas tās ietīšanas, masāžas un citas "notievēšanas procedūras" nav ne graša vērtas, ja nemaina ikdienas ieradumus. Ja Valdim ar naudas piebāztu galvu (kā cūciņai-krājkastītei) liekas, ka visu var atrisināt nauda, tad jāiet uzreiz pie plastiskā ķirurga. Vismaz būs rezultāts.

Iksiņa , 2009-09-30 08:26:42

Piekritu Iksin,ai. Nebus nekada tolka bez dietas un sporta, ''proceduras'' uzlabo adas stavokli bet tauki jau nekur nepazud.

lola , 2009-09-30 08:43:21

Bet neviens jau neteica, ka netiks ievērota diēta un netiks piestrādāts pie sporta nodarbībām, protams, ka viss jāsabalansē. Un ne jau n-tie kg ir jānodzen, bet jānostiprina mazliet vēdera muskulatūra pēc dzemdībām.
Bet ko tad citu te forumā var sagaidīt - kā tikai kārtējo ņirgāšanos un tekstus ne pa tēmu :(

sienāzis , 2009-09-30 09:43:37

Mīļās dāmas, ja Jūs pašas neesat izmēģinājušus visas tās "ietīšanas" un pārējās procedūras, tad lūdzu gan nespriežat!!!!!! Ja iziet visu kursu, tad rezultātsr unikāls, par modeli protams nekļūsi bet apkārtmērus var samazināt un ādu arī sakārtot!!!!! Bet tad tas ir jādara vismaz 2 x gadā!

Interesents , 2009-09-30 12:55:12

cilvēks pajautā pilnīgi normālu jautājumu un te atkal ir iksiņa, kas raksta savus komentārus! Vai vispār ogrenet ir arī kāds cits lasītājs???

:P , 2009-09-30 14:04:30

helios salonā ļoti dārgi. salonā Glamour ir lipolīze(tauku šķelšana), vakuummasāža un muskuļu tonizēšanas procedūras par pieņemamu cenu. 28781114

inga , 2009-09-30 21:09:47

salona "Simona'' piedava visu to pasu+ bezmaksas pirts.Efekts vel labaks.

Inta , 2009-09-30 21:29:20

Nezināju, ka man liegts komentēt forumā :D Katram cilvēkam ir savs viedoklis un tiesības uz to. Es tā sapratu, ka sienāzei JĀNOSTIPRINA VĒDERA MUSKULATŪRA pēc dzemdībām. Pasakiet lūdzu, kā tas iespējams ar ietīšanām un līdzīgām procedūrām? Jā, tās nenoliedzami uzlabo ādas stāvokli un iespējams arī samazina apkārtmērus. Tas nav nekāds brīnums, jo visu ietīšanu pamatā ir elementāra svīšana un svara zudums notiek galvenokārt uz šķidruma zaudēšanas rēķina. To visu var darīt mājās, netērējot tik daudz līdzekļu... vienīgais, ka pašam ir slinkums :)

Iksiņa , 2009-10-01 11:15:52

to sienazis.esmu ari pecdzemdibu perioda,saskaros ar so problemu.Es vingroju un nodarbojos ar aerobiku.Vispar pec si man ir doma pasniegt ogre aerobiku tieshi auguma nostiprinashanai visam sievietem,ne tikai tam kuram jau ir fiziskas sagatavotibas pamats.Kurai gan sievietei negribas skaistu augumu,it seviski pec dzemdibam.Es butu ar mieru pasniegt par 0,50 sant.par nodarbibu,ta lai var atlauties,galvenais atrast telpu,un pr to nomaksat iri,2 /3reizites nedelja pa 80 min,butu ideali.

... , 2009-11-04 14:16:13

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet