Gājēju pāreja nepareizā vietā

Slavenajā Poruka ielas pieturā uz Brīvības ielas manuprāt ir ļoti nepraktiskā vietā izveidota gājēju pāreja. Kad cilvēki izkāpj no autobusa - visi tak dodās uz privātmāju rajona pusi ( nevis pretējā virzienā) - līdz ar to gājēju pāreju neizmanto, bet ceļu šķērso otrā pieturasd galā. un skolnieki, kas regulāri "kursē"pa dambi arī taču neizmanto pāreju - - ja vien viņa būtu otrā pieturas galā - - izmantojums būtu 100%, nevis kādi 5% kā patreiz.

Rude , 2006-10-30 20:06:03

Aplamības labiekārtotajā Ogrē ik uz soļa.

Susurs , 2006-10-31 07:36:12

Es vienmēr noskatos par cilvēku kustību pie Mālkalnes Jumja. Lai arī saprotu, ka abās ielas pusēs ir automašīnu stāvvietas, bet apzīmētās pārejas ir neērtas tiem, kam jāpāriet pāri ielai, piemēram, no Zooveikala uz Jumi. Lai gan citādi tur laikam nevar, labi vismaz, ka mašīnas tur brauc lēnām.

Vārna, Riebīgā , 2006-10-31 09:29:22

tas pats ir pie miniMaximas. stāvvieta ir pāri ielai, pārejas vai nu Policijas Akadēmijas vai tirgus.
Es uzskatu ka gājēju pāreja ļoti noderētu Zilokalnu un Mālkalnes pr. krustojumā, jo cilvēki tur staigā daudz, bet tuvākā pāeja ir pie autobusu pieturas 100m uz Juma pusi.Jauki vai ne:))

Nezinītis , 2006-10-31 10:18:33

Vai portāls Ogrenet varētu noskaidrot, kuri cilvēki Ogres domē, vai citā organizācijā ir atbildīgi par satiksmes drošību Ogres pilsētā? Kā arī par ietvju un ielu remontu? Vai patiešām šie cilvēki kas strādā šajos amatos ar galvu nedomā? Iepriekš pateicos. Kā arī gribētos uzzināt, kurš pieņem izremontētos objektus eksplotācijā? Runa ir par brīvības ielas bedrīšu aizlāpīšanu?

realists , 2006-10-31 10:45:37

nav ko staigat pa pilsetau, majas jasezh!!!

dundiks , 2006-10-31 12:34:16

Jus laikam visi gribētu pāreju tieši kur ejat!!! Ta jau viņas saliktas nevieta un par daudz. Ar mašinu normāli nevar pabraukt. Zilokalnu un Mālkalnes krustojums, kur tur vel pāreju, tā jau nav shoseja ka nevaretu par ielu pāriet. Laikam cilveki grib pārejas pie katra celiņa, ik pēc 10 m. Vāks

. , 2006-10-31 13:38:53

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet