Ko Tu man padarīsi, ja es tā gribu?

Smieklīgi un vienlaikus skumji, ka daži daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji grib būt "līdzvērtīgāki" par citiem. Krāsojot savus logus vai tos mainot, ļoti daudzi mūsu pilsētā, izrādās, neprot skaitīt un nespēj saredzēt! Ko? Mājas logu rūtis apakšējam vai augšējā stāva kaimiņam/-iem! Loga rūts ārējo! krāsojumu. Kas būs, iedomāsimies!, ja tagad katrs pēc savas gaumes sāks krāsot visās varavīksnes krāsāsa? Bet Ogres nov. Domes atbildīgajiem tomēr šādu - neprašu saskaitīt un krāsu "neatšķīrēju" vajadzētu sodīt, lai šis process vienreiz beidzas!!!!! Ogrē ir kāds likums, kas attiecas uz "līdzvērtīgākajiem"?

Nekasnebūs , 2009-08-13 00:14:26

es tīri principiāli savu palodzi nokrāsošu sakanu ar zaļām pumpām. Man tā vienādošaa ar aknās sēž.

mēmais , 2009-08-13 08:32:55

mēmais : Ja jūs civīlie esat tik gudri tad kāpēc nesoļojat ierindās?:)

Lunis , 2009-08-13 12:28:41

Mani tracina, piemēram, kodīgi gaiši zilais logs visu pārējo balto "fonā'". Tik pretīgi zilu bija sevišķi jāmeklē pa veikaliem, lai atrastu. Neapskaužu šīs pūles! Un rezultātu, kas izdevās vienkārši izcili pirmā stāva līmenī...

Mani , 2009-08-13 20:40:58

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet