Urbēji

Gribēju uzzināt, kas tie par urbējēm Grīvas pr. rajonā, kāpņu telpās izurbuši kaut kādus caurumus?Vai tā nav Ogres TV, ?
Ja kas man ir sūdzības par tiem caurumiem, un lietišķie pierādījumi par nekvalitatīvi veiktiem darbiem....:(((

Māja , 2009-08-07 19:33:02

Tas ir jau izdarīts visā pilsētā,visi sašutuši ,bet māju vesāki ir apmierināti un ļauj barbariski bojāt musu mājas,jo katrai mājai iekšējie kabelu kanāli ir no celtniecības laikiem,bet tā,kā Ogres TV droši vien nav lietas kursā ,tad vienkāršāk salikt caurules kas bojā arī musu kāpņu telpu izskatu.

Līdzjutējs , 2009-08-08 06:27:43

Man tie caurumi netraucē,jo nu ir saliktas arī trubas,bet vot trubas gan mani neaomierina,jo durvis vairs nevar līdz galam atvērt vaļā jau tā mūsu šaurajā kāpņu telpā un ar ratiem savā dzīvoklī iebraukt ir vēl grūtāk.......BESIJ....

ES , 2009-08-08 10:34:27

Urbj SIA Ime plus un viņus atbalsta A. Roze . Zvanīju uz mālkalni, man piedraudēja lai liekos mierā jo šos urbumus ir saskaņojis pats Aigars Roze!

Mājas vecākais , 2009-08-08 12:48:36

Tādā gadījumā, lai A.Roze atnāk un nobalsina sabojāto apmetumu(ir foto).Besī

Māja , 2009-08-08 17:51:42

Katrs tagad urbs savus kabeļus, cik firu , tik kabeļu.))))))))

, 2009-08-08 22:45:56

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet