reāls darba sludinājums!!!

» Privātam uzņēmumam vajadzīgs ""B"" kategorijas autovadītājs (viena vakance) ....

Privātam uzņēmumam vajadzīgs ""B"" kategorijas autovadītājs (viena vakance) . Darba pienākumos ietilpst dažādu mazgabarīta preču izvadāšana pa dažādām adresēm ar vieglo auto. Piedāvājam konkurētspējīgu atalgojumu ar oficiālu darba līgumu.
Nodrošinām bezmaksas apmācību. Darbs konkursa kārtībā. Lai iegūtu vairāk informācijas par darba vakanci uz savu mobilo tālruni īsziņas veidā , lūdzu sūtiet sms tekstu: INFO SLUD uz īso numuru: 1897

Kā jums liekas,vai daudzi uzķeras uz šādiem sludinājumiem?Ierakstot googlē pēdējā teikuma beigas sanāk visai daudz šāda veida sludinājumu...

martins , 2009-07-27 23:53:08

...šķiet ka sms sūtīšana uz so nr skaitījās paaugstinātās maksas īsziņa..

martins , 2009-07-28 00:03:29

martins : Katrs pelnās kā šis prot:):)

Lunis , 2009-07-28 02:39:00

luni: Tā nav pelnīšana, tā ir APKRĀPŠANA!!!

edgars , 2009-07-28 11:27:55

edgars : Kādreiz tos kas nodarbojās ar "Pirkšanu tālākpārdošanu" nicīgi saukāja part "Spekulantiem @ farcovšķikiem" šodien tos cēli dēvē par "Mazā biznesa pārstāvjiem" :):) Ja ir muļķi kuri ķeras uz šitik vecu un primitīvu "JOKU" tad biznesa likumi paredz tos SLAUKT SLAUKT UN SLAUKT :):)

Lunis , 2009-07-28 14:20:27

nu nez.. ES jAU tur sTRadajU

OGRenietiS , 2009-08-06 09:50:09

nav tur nekāda krāpšana. Aizrakstīju tur sms, man atnāca visa informācija, kur un kā pieteikties, aizrakstīju CV, pat pienāca atbilde, ka manu CV skatīs konkursa kārtībā.
SMS cena gan ap kādiem 30 santīmiem ir.

šoferis , 2009-08-06 10:47:09

Šī ir pati pirmā PTC programma kurā iesaitījos. Savācu minimumu 1$, aizsūtīju pieprasījumu par naudas pārskaitīšanu uz Paypal, nauda momentāli atnāca. Galvenokārt naudas izmaksas visos PTC notiek uz PayPal, ja tev vēl nav PayPal konta tad spied šeit lai registrētos.
Šeit cena par kliku 0,01$ par ref kliku 0,005$, bet pastāv tāda lieta kā upgrade kas parasti ir visos PTC, upgrade uz platinium accaunt ir tikai 10$, ko es izdarīju, un tagad man cena par kliku 1,5 centi, par ref kliku arī 1,5 centi. Es uzskatu ka es izdevīgi ieguldīju, jo man tas atmaksājās neilga laika posmā.
http://www.getbuxtoday.com/?ref=diasecka

Rietumis , 2012-02-28 18:03:53

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet