kucens

Sakiet ludzu, ka jarikojas, ja taisos iegadaties kucenu? Dzivoju dzivokli. Vai man jadodas uz Malkalni, lai to registretu, laikam ir ari kadas nodevas jamaksa katru menesi. Ta ka neesmu ar sadam lietam saskarusies, ludzu padomu. Paldies!

kita , 2009-07-27 21:32:09

Es domaaju, ka nekas nav jaaregistree!Neba jau nu naaks tagad Malkalne un paarbaudiiss kas kuram ir un kas nav!Domaaju, ka mes visi maksaajam pietiekami lielu iires maksu , lai neeitu tur kaut kaadiem bleeziem atskaitiities par to kas mums maajaas ir vai nav!Lai veicas ar kuceena audzinaasanu!

Mery , 2009-07-27 22:04:29

man žēl kucēna,kurs dzīvos dzīvoklī. suņukam vajag māju....

kitai , 2009-07-27 23:01:55

Ir arī tādi kucēni, kuri var dzīvot dzīvoklī ( maziņie) ja tik viņus vienmēr pietiekami izsatigina.

zika , 2009-07-28 08:44:07

Man dzīvoklī ir nu jau 2 suņi un divi kaķi. Pa vasaru izbraucam uz laukiem un su''ni ir gana laimīgi (pamēģiniet paši ziemā laukā, būdā padzīvot). Es savus suņus nekur nereģistrēju, bet pateicoties sētnieku aktivitātēm, Mālkalne kaut kādā veidā nokonstatēja, ka man ir suns un piestāda man ;sai sakarā rēķinu ls 0,50 mēnesī + PVN. Ko tev noteikti vajadzētu izdarīt - aizvest suni pie veterināra, piereģistrēt un sapotēt. Ja tu tāda dikti godīga pilsone, tad aizej uz Mālkalni un painformē, ka nu tev ar vajag + 50 saņus pie rēķina :)

Iksiņa , 2009-07-28 09:47:40

Paldies visiem, kuri atsaucas, un tiesam ir tadi suni, kuri nav piemeroti dzivosanai buda :)

kita , 2009-07-28 19:33:18

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet