Vīna raugs???

Kur Ogrē var nopirkt vīna raugu?

minerva , 2009-07-08 22:31:58

Domāju ka Ogrē nekur to nevarēs nopirkt! Varbūt var pameklēt RIMI. Bet var jau mēģināt pašam uztaisīt, skatoties no kāvēlies vīnu taisīt! Ja nu kas, raksti.

exteam@inbox.lv , 2009-07-09 10:47:19

Ogrē vīna raugu var nopirkt tirgū,būdiņā,kur tirgo gan sēklas,dažādus podus istabas augiem u.c.preces.

ciba , 2009-07-09 15:22:02

Vīnu vēlos taisīt no vecajiem ievārījumiem un sulām.Paldies par informāciju!:))

minerva , 2009-07-09 15:44:41

Šogad būs ābolu gads, iesaku ielikt vīnu no tīras ābolus sulas! Esmu ievārījumu pretinieks, jo tas vīns pēc tam nav baudāms. Taču noteikti vajag pašam pamēģināt izdarīt! Ja pašai nav daŗza, Ogresgalā vēl labu ražu dod tie ābeļdārzi kas ceļā malā, daļa tur pieder cilvēkiem, bet daļa nē. Pārsvarā tur tie āboli parasti arī sapūst!

ex , 2009-07-09 17:26:41

Un ievārījumus,vecos,gazt podā ārā?Esmu dzērusi vinu no ievārījumiem,laukos tēva māsa bieži taisīja,bet šobrīd vairāk nav kam prasīt padomu:((

minerva , 2009-07-09 18:09:39

Nu bet kāds tur padoms! Pirmais kas tev vajadzīgs, balons - vieta kur to visu raudzēsi! Gāz ievārījumus iekšā, pielej ūdeni, nu ja ir vīna raugs, pieliec to, bet patiesībā ievarījumiem pašiem par sevi jau vajadzētu sākt rūģt. Neaizmirsti par to speciālo korķi, kurš laiž ārā gaisu, bet atpakaļ nē. Ja tāda nav, citi vienkārši pievieno kakliņam trubiņu, un iemērs to burciņā ar ūdeni! Nu un kad burbuļošana beidzās, vari sākt reibināties!
Bet ja izdomāsi kādreiz no svaigas sulas taisīt, un ja garšas īpasības ir svarīgas, tad der iegaumēt to ka vīns tā īsti skaitās dzerams tikai pēc diviem gadiem!

ex , 2009-07-09 18:43:23

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet