krāpnieces

Sveiki, vēlējos apkartējiem pajautāt,vai tas ir taisnīgi.Uzņēmos palīdzēt kādai meitenei rakstīt kursa darbu kuru uzrakstiju viena pati.Vienojāmies par cenu 60ls.kurus viņa solijās samaksāt pēc 1nedēļas,pagāja nedēla un viņa man atbildēja ka maksāšot 20 ls 60 ls vietā,jo viņai esot nācies dauzko pārakstīt,es protams saprotu ka var šo to pielabot pēc sava prāta,bet ne pārakstīt visas 86 lpp,jo zinu ka darbu uzrakstiju kvalatatīvi.Tā rezūltātā draudēju iet uz skolu un parādīt darbu ja nesamaksās.Vēlāk saņēmu sms ka mani sūdzēs policijā par naudas izspiešanu,ka man ogrē sabojās reputāciju un kanekad šeit neatradīšu darbu,un ka kāju nevarēšu izspert uz ielas,bija vēl dauzi citi nejauki apvainojumi.Gribu zināt kamte īsti ir taisnība un kā man rīkoties tālāk.

enigma , 2009-06-17 14:40:40

Kaadaa skolaa vina maacaas?

Vilis , 2009-06-17 14:44:12

Nosauc viņas vārdu un reputācija būs sabojāta viņai.

futrālis , 2009-06-17 14:51:27

ogres meža tehnikums

enigma , 2009-06-17 15:05:15

abas labas. spriežot pēc Tava rakstītā , varētu būt, ka tiešām viss darbs bija jāpārraksta.( protams, ja darbs bija latviešu valodā)

GY , 2009-06-17 15:05:54

Nu diez vai tam meitukam ir tik liela ietekme, lai sabojātu tev karjeru :) nosūti darba kopiju uz skolu un viss... naudu tu tāpat nedabūsi nekādā veidā (līgums nav noslēgts utt). Bet morālais gandarījums šajā gadījumā tev gan pienākas :D Ar meituku labāk vispār nekomuniecē, nedod viņai iespēju "piešūt" tev lietu.

Iksiņa , 2009-06-17 15:06:55

Protams, nav taisnīgi kursa darbu pirkt par naudu. Un nav taisnīgi šādu blēdību atbalstīt. Patiešām, abas labas.

Gita , 2009-06-17 15:19:00

Esmu redzējusi to darbu, par kuru iet runa! Es par tādu vispār ne santīma nemaksātu! Pirmkārt, meitenīt, iemācies salikt garumzīmes, mīkstinājuma zīmes un komatus, kur tos vajag! Nemaz nerunājot par to, ka tas darbs jau skolā tika atmests atpakaļ, un pasniedzēja pateikusi, ka tas nekam neder!

marle , 2009-06-17 15:20:17

Viņu sauc RASMA ŠTĀLĒ (54.g) - VISLIELĀKĀ OGRES KRĀPNIECE!

x , 2009-06-17 15:39:43

Man vajag atrast KRĀPNIECI kas brauc ar zaļu Hundai džipu,numurs - LT33. Varbūt kāds ir redzējis pie savas mājas šādu DŽIPU?

bb , 2009-06-17 15:47:40

enigma, sūdi smird, ja tos kustina. aizsūti uz skolu darbu. Apraksti prolēmu un skaties, kas notiks, Ja meitukam biezais tetuks,ad tiešām problēmas var būt. jo biezāki sūdi, jo vairāk smird...........

db , 2009-06-17 16:15:51

Ir tāds teiciens SKOPAIS maksa 2x es pat teiktu 4x :):)

Lunis , 2009-06-17 16:22:00

Šoreiz nav runa par skopumu, šoreiz materiāls tiešām nav vērts tās naudas, ko enigma prasa! Turklāt enigma lepni atteicās no šiem Ls 20, kas patiesībā augstsirdīgi tika piedāvāti!

marle , 2009-06-17 16:24:13

eh...kur tik slinki ir musu jaunieshi palikushi :D
Nu pareiz vecakiem tad ir jastasta, ka citigi macas, nevis dzerstas apkart :D
Paskataties kas notiek pilseta! Vieni jaunieshi ar pudeleem rokaas!

Ir labs , 2009-06-17 16:29:23

A kāpēc netaisnīgi rakstīt kursa darbus cita vietā? Tas ir normāls pakalpojums. Uz tā pastāv tāda lieliska datu bāze kā atlants.lv - tur var dajebko pa pusotru latu nokačāt. Cena gan nav maza, par tādu ciparu augstskolās kursa darbus tirgo, nevis meža tehnikumā.

Iksiņa , 2009-06-17 16:34:46

Enigma, es ticu, ka Tavs darbs bija jāpārstrādā, tātad tas nav kvalitatīvs, nauda nav jāsaņem!Cik daudz kļūdu Tavā nelielajā tekstā, pēc tā vien jau var spriest, cik kvalitatīvi varētu būt uzrakstīts.

Anete , 2009-06-17 16:39:59

Tas ka cilvēks netā raksta kā pagadās, nenozīmē ka viņš ir analfabēts :D Varu minēt labu piemēru - mūsu Luni :)

Iksiņa , 2009-06-17 16:41:32

eigma tu esi netikai jociigs cilveeks bet galiigi atpalicis no dziiwes. to darbu arii esmu lasiijis un waru pateiktk to ka tas galiigi nekam neder tu wnk rakstiiji winju lai tikai buutu newis lai wareetu paliidzeet kaadam. un weel naudu maksaa par pilniibaa pabeigtu darbu newis par pamestu piemeeru ko wajag rakstiit. takaa seeedi maajaas un aizmirsti par naudu.

hugu , 2009-06-17 16:50:24

es tā skatos, puse Ogres jau to teiksmaino darbu lasījusi :D

Iksiņa , 2009-06-17 17:04:38

Vispār jau "Darbu" rakstīšana ir NORMĀLS bizness kas vienmēr palīdzējis trūcīgiem studentiem savilkt galus. Nredzedzu te nekā nosodāma ,kam NAV GALVĀ tam ir KĀJĀS vai MAKĀ vai kā nereti gadās "Smukajām' tad vēl kur citur tā "Vertība" slēpjās :):) Man vienubrīd bij pat ļoti ņirdzigs bisness varēja pie manis "Pasūtīt darbu " tad saņemt likt savu parakstu apakšā rīkot Isstādes utt. Pirms gadiem 20 man labs čoms pārdeva čupu savu darbu un kāds puiss ar tiem tika "PSRS ŽURNALISTU SAVIENĪBĀ" , toties šis par to piķi nopirka svaigu 4 žiguli un mēs ar to visus vasaru kopā ar 2 beibēm čeļojām pa LV un uztasijām 3 smukas gramatas :):)

Lunis , 2009-06-17 17:27:11

Iksiņa , tas atgādina TXT "Anniņa ir mauka" , pēc brīža parādās PĀRBAUDIJU , NAV , vēl pēc brīža MES 3 ar tiko parbaudijā KĀDA viņa mauka , PRASTA IELENE :):)

Lunis , 2009-06-17 17:30:42

Gudri cilvēki tagad kaut ko dod tikai saņemot priekšapmaksu.

zika , 2009-06-17 17:37:34

zika : Jaaaaaaaaaaaaaa ! 100% piekrītu!:):):)

Lunis , 2009-06-17 17:42:06

Virsrakstā - krāpnieces, no teksta arī var saprast - viņas bija divas...

jibiorio , 2009-06-17 17:54:41

jibiorio : Viena otru uzmeta , Pasūtītāja ar piķi , izpildītāja ar darba kvalitāti:):) 1:1 Zakīši isstās:):)

Lunis , 2009-06-17 18:50:54

pēc manām domām,ja nepamierina kvalitāte un darba izpildījums,vajag vispār atteikties no šī darba.Šinī gadījumā tiešām attieksme ir negodīga,bet nu taisnību jau neizcīnīs,vienkārši jāmācās no savām kļūdām..

kate , 2009-06-17 19:19:31

Es domaju,ka "pasutiatja", pirms saņema uzrasktito darbu -izlasija ,kas tur rasktiits? Tad jau pretenzijam vajadzeja but uzreiz,nevis tad kad darbs jau nodots:) UN kurš tad liecinieks,ka darbu atmeta???
"Rasktitaaj" es tava vietaa,aizietu uz Meža tehnikumu un izstastiitu visu,lai jau pedagogi,parbauda meitenes zināšanas :)

vax , 2009-06-17 20:15:40

Nu Jums bi deputātos, tad gan visiem naudas pietiktu, šitie,kas atbalsta krāpniecību - neraudiet, ka tādā valstī dzīvojam - tādi esam un to arī pelnījuši, jo no mazām , agrām dienām mācāmies viens otru apkrāpt -SUPER!!!

a , 2009-06-17 20:53:16

Kam tādi speciālisti ,kas paši nevar sev kursa darbu uzrakstīt ?Abas labas un labi ja tiktu abām .

brrr , 2009-06-17 20:58:44

...Un tad izaug tādi deputāti...

a , 2009-06-17 21:01:27

Vispār jau "Kļūdaini" Wordā musdienās ir samērā grūti uzraxstīt , nēmot vērā ka tas automatā labo gramatikas un stila ķļudas , ja vēl rakstīšana kā bizness tad gan jau ir arī kādi šabloni un pieredze. Man kā izbijušu dažādu jomu pasniedzeju apmeklē doma ka bijis apmēram tā . Kāda "Zoss" noskatījusi starp paziņām vai paziņu paziņam citu "Zossi" kura pēc viņas domām "Prot rakstīt" jo gīmis isstās gudrs un neģerbjās pēc pēdējās modes tātad vismaz "Jābūt Gudrai" . Vienojās abas ka "Taps darbs" , tad nu "Zoss Nr.2" ķērās pie DA JEBKĀ rakstīšanas jo kas tur neuzrakstīt "Vienkarši darbiņu" un KAUTKO arī +/- uzrakstija nu tādu "Ieskaitīts" līmeņa . Saņemusi darbu "Zoss Nr.1" kurai nebij pat ne aptuvenas nojausmas par konkrēto tēmu stiepa šo uz "Skolu" , iesniedza pasniedzējam .Pasniedzējs PĀRSTEIGTS paskatijās uz darbu un nolēma palasīt , jo lidz šim viņam nebij radušās aizdomās ka "Zoss Nr.1" vispār prot rakstīt kur nu vēl "Darbu" uzrakstīt , paškirstijis palasījies "Darbu" pasniedzējs vienīgo ko atrada "Ne tā" tas ir dažās gramatiskas klūdas un vispārēju Bla Bala Bala kas +/- VARĒTU nodrošinā pāršļukšanu pāri "Ieskaitīts" varintā . Taču tad pasniezdējs attapās un joprojām šaubu māksts "Viņa arī rakstīt prot?" nolēma "Zoss Nr.1" bix pačakarēt un atmest atpakaļ darbu "Salabot gramatikas @ stila klūdas" , un te nu viss pasakums ar izgzās jo PRINCIPĀ neko nerubot konkretā jomā "Zoss Nr.1" devās pie "Zinošā" Zoša Nr1 kurš kautko ar rubija šai tēmā bet tā kā taka uz citu pusi , tas palasijās "+/- Ieskaitīts" darbu un teica GALĪGA H.ŅA visss garām un jāpāraksta DAVAI tu man "Vienu ātro" un es tev visju pārakstīšu uz ko "Zoss Nr.1" sāka šaubas mākt un taka 60Ls palika žēl taka "Zossis Nr 1" šai taka īšti nelikās pietiekami krutss la "Vienu ātro" šim maksātu , vienvardsakot šā izdomāja UZMES VISSUS gan "Zoss Nr.2" maksāt tik 20Ls gan sameklēt citu "Rakstnieku" kurš ņem lētāk vai arī tomēr vienojās ar "Zossis Nr.1" ka šis taka par "Vieni atro" uzraksta no jauna un kas ir "Viens atrais " salīdzinot ar 40Ls ietaupijumu:):):) Jebkurā gadijuma es taga pasniezdēja vietā izmestu Zoss Nr1 beidzot laukā no 'Iestādes" lai vien staigā savu "Blondo taciņu" uz tuvāko leļļuveikalu tur janus Kenus kareiz pieveduši esot :):)

Lunis , 2009-06-17 22:49:52

Es pa 60 latiem pats uzrakstītu, apmēram 120 aliņi sanāk, veselu mēnesi var izvilkt.

Emils Hegle , 2009-06-17 23:55:57

Lunis , 2009-06-17 17:27:11
Laba mākslinieka stils ir atpazīstams, viņi arī nemāk liekuļot un izlikties labāki vai sliktāki, tāpēc gandrīz neticas, ka tas ir reāli :) iedomājies, kāds labākais LV foto mākslinieks savus darbus citam pārdod.. uzreiz taču varētu redzēt. Neviens neticētu, ka kāds iesācējs būtu spējīgs uztaisīt kvalitatīvus darbus..

beibe , 2009-06-18 11:28:24

beibe : Oooo meļā tu kļūdies , māksla ir ne tikai "pašizpusme" , medz būt arī akadēmiski apgūts "Amats" kas paredz ka pietiekami ilgā laika sprīdī un līmenī apgūti dažādi stili , paņēmieni un tehnikas. Līdz ar laiku balstoties uz šīm zināšanām izveido kautko savu vai arī slīpē un pilnveido esošo. Modernos apstākļos mākslinieks pirmkārt jau ir TEICAMS amatnieks kurš mierīgi var "Ražot" to ko no viņa prasa "Patērētājs -- Pasūtītājs" un tik pēc tam "Pašizpaužās" . Man piemēram nav problēmu uzmetot aci atpazīt daudzu cilvēku "Makslas" darbus nelesot parakstus , taču KOMERC produktus es pat nemēģinu atpazīt jo tie VAIRUMAM ir 1:1 ļot līdzīgi , standarta vidusmēra klients jau vēlās kautko "Konkrēti stereotipisku" viņam nav nepieciešmas NEKAS kas lec laukā ko vispār pieņemtajiem stereotipiem un rāmjiem un loģiski viņš nav gatavs par to maksāt. Lidz ar to ja "Meistars" ir pietiekami labi izglītots un apguvis visu ko šim mācija viņam nav problēmu UZRAŽOT da jēbkādā "Nestilā" ko tik vien pasūtitājs vēlās :):) Domāju ka šis topiks tam spilgts piemērs viena "Zoss" kautko uzrakstija , otra "Zoss" kautko aiznesa trešais "Kautko novērtēja" pimkārt jau to ka "Gramatiskas kļudas" tas vien jau liecina par PRASĪBU LĪMENI zems tas līmenīts gan pasākumam gan vērtējumam. Par saturu neviens pat neiepīkstās jo TO kā tur īsti vajag gan jau ISTI nezin neviens , tapēc ar "Labo kļudas" un pienāc vēlreiz :):)

Ja runa par meistariem , esmu visas sas šteles apguvis pirmkārt akadēmski . Tad visu to pašu pie ļot labiem meistariem gan LV gan ārpusē . Par cik man nav problēmu "Tik klāt" cilvēkiem esmu to darijis arī pie riktīgiem un atzītiem ģenijiem un tieši šie cilveki man ir "plēsuši solijumus" nekad nevienam neatklāt KĀ tieši viņi strādā , es ļoti labi apzinos KĀPĒC viņi to darija . Būdams ar akadēmisku izglītību es REDZOT gēniju metodes varu perfekti pateikt ka tās ir LIDZ PRIMITĪVISMAM VIENKARŠAS burtiski elemantāras bet ļoti sistemātiskas un neatlaidīgas un rezultāts tā teikt uz "sejas" ģeniāli darbi kas panākti ar PARDABISKU NEATAIDĪBU :):) No vienas puses tas liecina par to ka AKADĒMISKUMS sačakarē TALANTU iespiežot viņu kautkādos "Rāmjos" , iespējams ka tā arī ir bet tas tomēr paver baig daudzas jaunas iespējas un tehnaloģijas:):)

Ja man kāds stāsta ka viņam "Darbu" atmet dēļ gramatiskām klūdām utt. vai citā gadijumā piemēram "Horizonts šķibs" tad es DROŠI zini ka IEMESLS šim "Atmetienam" ir bijis PILNĪGI CITS vizdrīzāk pasniezdēj NETIC ka kautko tādu ir spējīgs uzveidot KONKRĒTS CILVĒKS:):)

Lunis , 2009-06-18 12:24:03

Lunis: ā, tu par citu tēmu runā, par ne-mākslas foto. Ir jau grūti noteikt, kurš ir autors zaļajai pļaviņai vai kādam Vecrīgas skatam utt. Bet būtu dīvaini, piemēram, ja G.Bides foto kāds uzdotu par savām :D uzreiz atpazītu :D

beibe , 2009-06-18 14:05:50

Domāju - G. Bindes :D

beibe , 2009-06-18 14:06:33

beibe : Ot NEKĀ! Tas tev tāpēc liekas ka neesi redzējusi CITUS tā laika meistaru darbus . ĻOTI lidzīgu darbi tai laikā bija vismaz 3 autoriem , Bindem , Braunam , Balodim , Kreicbergam un vizbeidzot Ilga Sūna :) Tam visam bij viens Objektībs iemsls viņiem lielā mērā ietekmērājs no kopīga ideju ģenerātora ģeniāla cilvēka Arnolda Plauža kurš ar savām pilnīgi dullajām idejām un izpausmēm rāva šos cilvēkus līdz viņš bij kā STIMULS šiem cilvēkiem paskatīties uz lietām SAVĀDĀK neka tas tais laikos bij pieņemts , LIDZ AR TO pilnīg neordināro PLAUŽA skatu uz lietā RADĀS vairāki ļoti spēcīgi un sākotnējo ļoti LĪDZĪGI meistari ,tas vēlāk kad šie pameta 'Klubu" viņu virzieni un stili sāka atškirties. Viņi visi nāk no vienas vieta no F/K Rīga kas bija ļot konservatīva un elitāra barņdža ar "Meistaru viedokli" un nepareizo :):) Es joprojām piedalos viņu aktivitātēs kaut visus darbus sūtu pa pastu JA PALŪDZ un vadība man pat neatskaitās kur un ko viņa isstāda vienkārši WEBa izvēlās , piesūta sarakstu ar nosaukumiem un es šiem failus šie paši sakopē un paši isstāda , arī nosaukums esmu uzticējis šiem pašiem izdomāt tā viņi ar dara šādi , man ir vismaz 4 vietās tapēc tā smieklīgi sanāk ka ir vidēji 1 atklāšana nedēļa kur "Es isstādos" bet mani tas maz rausta jo man intresē PROCESS ne kautkāds rezultāts:):) Kā nesen te atklājās Gunāra 70 gadu jubilejas sakarā mums izrādās ir ļot ietekmējs VIENS KOPĒJS cilveks , pietam sieviete par kuras ietekmi kautkādos 60-70-80 neviens pat neiepikstējās jo KUR gan viņi to būtu varējuši IEGŪT , bet kā izrādās Gunārs 60 tajos un es 80 tajos pamanijamies AR VARASIESTĀŽU gādību izbaudīt apsalūti parliecinošu Lenny Riefenstal ietekmi , viņš savulaik kopā ar Plaudi tasija tādu PSRS propagandas darbu kā HALO MASKAVA a es vienkarši gadijos vgikā kad tur UZ LIELĀ EKRĀNA studentiem visu dienu rādija Lenny Riefenstal lielās filmas sākot no Triumph des Willens un visus pārējos Olimpijas utt. Rezultātā teicami saproti KĀ veido riktīgus BLIEŽOŠUS propagandas tēlus ka i VALODU nevaig saprast TĀPAT SOĻOSI LIDZ IERINDĀ :):) Vinās darbos PERFEKTI pasniegti cilvēku tipāžu riktīgi TĒLI "Varoņi" bet nevis kā TUPS KLUCIS bet kā ESTETIKAS OBJEKTS :):) Ja par PLĀVINĀM / JŪRIŅĀM tad Baloža JŪRAS @ Vecrīgas grūti sajaukt ar jebko citu piemēram Eglīša jūrām un pļavinām vai Talberga ainavām :):)

Lunis , 2009-06-18 14:42:20

Tu tač esi redzējusi vane , vismaz fragmentus naturāls "Holivuda XXI gadsimts" tik taisīts Vācijā XX gadsimta 30 gados :):) http://www.youtube.com/watch?v=f9s3VWqeB70 un ja šito normālā kīno kvalitātē uz LIELĀ EKRĀNA daudzu tukštošu zāle , VISI GAR ZEMI sajusmā:):)

Lunis , 2009-06-18 15:41:12

Luni ,tu pārgudrais ar saviem komentāriem esi noriebies .

ute , 2009-06-18 19:57:27

Enigma - ja esi uzrakstījusi kādam kursa darbu, tad tavu reputāciju var sabojāt tikai NEKVALITATĪVI uzrakstīts darbs. Ja darbs bijis labs, tad info publiskošana tikai cels tavas akcijas, un vari gaidīt jaunus piedāvājumus. Savukārt, ja darbs bijis slikts, tad vienkārši sēdi, klusē un priecājies par saviem 20Ls, kas Tev tikuši par slikti paveiktu darbu! Tātad - tikai pati vari izvērtēt, cik vērts ir tavs veikums un vai lietderīgi to publiskot.

anija , 2009-06-19 08:50:50

anija : Gudra meitene:):)

Lunis , 2009-06-19 11:18:18

Beidzot no visa raksta pratīga doma bij anija, pilnīgi iekrītu!!!

jap , 2009-06-19 12:33:13

Hello,

Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai izpildītu savu sapni par būtisku biznesam? Vai jums šobrīd ir nepieciešama aizdevuma iegādāties savu sapņu māju? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai kāda cita iemesla dēļ? Vai jums ir pagriezts uz leju, jo to augsto tarifu banku un citas prasības? Tad uztraukties nav more.We piedāvājam biznesa aizdevumu, parādu konsolidācijai aizdevums, hipotekāro aizdevumu, personas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, lauksaimniecības kredīts, celtniecību un visa cita veida aizdevumu ar 3% gada procentu likmi.

Sazinieties ar mums tagad vairāk informācijas par mūsu pakalpojumiem.
pa e-pastu edward_harryfinancefinanceplc@yahoo.com~~V paldies.


Sveicieni,
Edward Harijs

Edward Harry Finance Plc , 2012-07-19 04:06:13

Līdz: ieinteresētajiem pretendentiem.

Vai jums parādā? Ir nepieciešams kredīts?

Iegūstiet ātru tiešsaistes 2% procentu likmes aizdevumiem (visu veidu aizdevumi), bez nodrošinājuma. Mēs piedāvājam aizdevumus sākot no $ 1000 USD, lai 10.000.000 $ USD. Atbildes, lai sāktu šo e-pastu ar savu pieprasījumu "kredīta summu, termiņu un savu personisko tālruņa numurs'' 'process.Clients jūsu aizdevumu ar sliktu kredītvēsturi ir arī tiesības.

Piezīme: Visi ienākošie e-pasti tiek novirzīts uz ericsonfinance@yahoo.com
Ar cieņu,
Mr.Mark Ericson

mark , 2013-04-20 04:20:58

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet