Glābiet bērnus!!!!

Labdien! Vēlos pajautāt sabiedrības viedokli par to cik svarīgs ir spēļu laukums pie daudzdzīvokļu mājas, precīzāk sakot, notiek cīniņš par smilšu kasti pašiem mazākajiem mājas iedzīvotājiem. Absurds ir tājā apstāklī, ka trīs kundzītes gados panāca to, ka tika likvidēta smilšu kaste mājas pagalmā un smieklīgākais ir tas, ka nupat tika savākti mājas iedzīvotāju paraksti, kas liecina par labu jaunai smilšu kastes ierīkošanai. Bet kā saka:"Griezies uz kuru pusi gribi, tāpat dabūsi pļauku sejā!". Tagad atkal rodas jauna problēma, jo mājas vecākais nevēlas ķildoties ar šīm KUNDZĪTĒM, tādēļ uzskata, ka liederīgāk ir neko nedarīt, viss taču dārgi maksā! Bet mums vajag tikai smiltis!!!!!! Ko darīt?

inguna.ra , 2009-06-16 22:59:15

uztaisiet jauno smilšu kasti un uzaiciniet ās kundzītes uz atklāšanas pārtiju!

Gints2 , 2009-06-17 01:37:53

tās

Gints2 , 2009-06-17 01:38:06

ingunai.ru - Ja tas ir reāli - sūti malkane@makalne.lv vai gundega.dege@malkane.lv, ja drīkst pasaki, kur tas ir, nevaru iedomāties, kur "kundzītes" likvedēja smilškasti bērneļiem...

daudzpunkts , 2009-06-17 02:54:08

tās kastes parasti izmanto kaķi un suņi savu dabisko vajadzību kārtošanai. Vai jūs laistu savu bērnu tur spēlēties?

starp citu , 2009-06-17 08:56:30

oi,oi...suņi,kaķi....smiekli nāk....paši izaugām tādās smilšu kastēs un kas?...vai kaut kas mums notika!!!!!

fons>starp citu , 2009-06-17 10:35:07

ir jau kastes ar vākiem, sietiem u.tml....

kaķis , 2009-06-17 11:45:06

Suņi jau gan smiltīs nerok lai nokārtotos ,ko nevar teikt par kaķiem .Par laimi mūsu sētā kaķu praktiski nav un bērni labprāt spēlējas smiltīs .Rociņas rūpīgi nomazgāt un tikai tad ēst un būs viss kārtībā .Ievēroju ka māmiņas turpat bērnus arī piebaro ,tas gan neprāts .

brrr , 2009-06-17 11:52:22

Paldies visiem, kas dalījās savās pārdomās par esošo situāciju. Jāsaka, paldies Dievam, ka vēl ir cilvēki P/A "Mālkalne", kas prot konstruktīvi un ar izpratni risināt problēmas. Šodien beidzot tika lemts par labu pašiem mazākajiem un tiksim pie savas smilšu kastes. Nožēlojami ir tas, ka daži cilvēki kā tirāni tur visu māju savās rokās, bet liels paldies visiem tiem atsaucīgajiem Zilokalnu pr. 22 iedzīvotājiem, kas beidzot pauda savu nostāju.

inguna.ra , 2009-06-17 13:27:19

Mūsu pagalma smiltīs , visus gadus i bērni sēdēja i kaķi sēdēja. Visi izauguši veseli un sārtiem vaigiem. Bet kas būs ar lērumu mašīn ām pie logiem, kas izdala gāzi vai kaitīgās vielas , ka logu nevar atvērt. Visa tā zaraza nākās elpot. Te ir nelaime.Te drauds tik tiešām .Jo augusta beigās pilsētās visām liepām melnas lapiņas no auto mašīnu izdalījumiem.

kaķis , 2009-06-17 13:50:31

Kaķi ,ko iesaki darīt ?Man arī ir mašīna un kur viņu likt ,ja stāvietā tagad uzcēla Maxsimu?Patīk ka veikals blakus mājām ,bet auto arī vajag katru dienu un ko nu?

brrr , 2009-06-17 20:55:19

vajag kaķu un suņu ķērējus ieviest

akmens , 2009-06-17 22:01:43

visu Jums vajag, brrr... - kaķus vajag, smilškastes vajag, mašīnas vajag, stāvvietas vajag... izlepuši

Gints2 , 2009-06-19 12:46:50

Gint 2,man tāds vecums ka smilšu kasti nevajag ,kaķi nav sevišķi cieņā.Auto tiešām vajadzīgs un kur novietot arī vajag vietu ,bet saprotu arī tos kam nepieciešama bērniem rotaļu vieta un dzīvnieki arī daļa mūsu pagalmos .Mani bērni izauga tieši šādos pagalmos un nekas ,tagad jau mazbērni aug un neteikšu ka esam izlepuši .

brrr , 2009-06-19 16:45:56

nu es arī izaugu, kopā ar kaķiem, un nekas, viss kārtībā

Gints2 , 2009-06-19 18:49:43

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet