Skvērs Ogrē un tā "turpinājums"

Jau kuro reizi notiek aktivitātes pilsētas skvērā (Ogrē). Vietā iepretim "Nekustamo īpašumu birojam" pūš pūtēji, savas prasmes demonstrē tautas mūzikas instrumentu ģeniālie zinātāji, savus darbus izstāda Mākslas skolas audzēkņi, vakar dziedāja "Kombuļi", un tā joprojām šeit, acīmredzot, notiks tautas saiešanas. Jo vieta ideāla.
Žēl, ka allaž šiem māksliniekiem jāstāv vienā līmenī ar skatītājiem uz jaunizbūvētā bruģa! Varbūt šogad kādam varētu ienākt prātā Puķu taureņa vietā izbūvēt omulīgu improvizētu skatuvīti. Mazliet ērtāk būtu gan māksliniekiem, gan skatītājiem. Citādi bieži aizmugurējo rindu skatītāji snaikstās kā vien mācēdami, lai ieraudzītu tos, kas sniedz savu priekšnesumu. Bieži, nevarot ieraudzīt neko vairāk par priekšāstāvošo pakaušiem, aiziet. Būtu visiem labi vai labāk - gan mazajiem, gan nogurušajiem vērotājiem, gan "senākiem" cilvēkiem... Lai dzimst jaunas idejas! Jaunas tradīcijas! Jauna mini estrāde! Ko domājat Jūs šajā sakarā?

ace@cc.lv , 2009-04-02 10:13:59

Jā, nebūtu par skādi, ja taptu kāds estrādes izskata paaugstinājums, jo es ar nevarēju neko redzēt, tas nebija ērti. Vēl derētu kāda iepriekšēja šo mazo pasākumu reklāma - nevar takš sēdēt un vienkārši gaidīt kad un vai kas notiks?...

marrucis , 2009-04-02 13:10:58

man patīk puķu taurenis, vakaros tik romantiski:) bet, ja māksliniekiem vajag paaugstinājumu, var uzkāpt uz kāda ķeblīša vai bluķīša

leja , 2009-04-02 13:26:28

Tad, kad ir pasākumi, nereti tiek uzlikta montējamā skatuve. bet, ja skatuvīte skvērā būtu visu laiku, baidos, ka tā ātri pārvērstos par dzērāju iecienītu atpūtas vietu...

ine , 2009-04-02 14:07:29

Tik ļauni nebūtu! Gaisā kaut kur visapkārt ap to rajonu viss tiek novērots, un tādējādi apdraudējums ir mazāks improvizētajai skatuvītei, kura būtu nepieciešama!!!

Nunu , 2009-04-02 15:32:27

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet