Suntažu ielas segums

Sensacionāli! Š.g. 7.septembrī Dome izsludina iepirkumu par 9970,0 LVL trepju uz domi remontam, vakar, 3.oktobrī, Suntažu ielas seguma remontam par 7878,0 LVL. Kamēr Slimnīcas darbinieki un apmeklētāji nevar sagaidīt līdzīgu labvēlību ietves remontam no Brīvības ielas līdz Turkalnes ielai Nr.13!!! Žēl, ka mūsu pilsētā ir tādas prioritātes, t.i. tās sakārtotas tādā secībā, kamēr, patiešām, ļoti lielas problēmas, vismaz kājāmgājējiem tiek regulāri noraidītas!!! Protams, šim komentāram būs izsmeļoši attaisnojumi, ka plānotie remontdarbi bija īpaši nepieciešami, bet ... Kad tiks uzklausīti "vienkāršie" ogrēnieši, kuri, visticamāk, plānotās domes sānu kāpnes izmanto ļoti reti, un Suntažu ielas klājumu vēl mazāk. Teorētiski, statistiski jau varējām saskaitīt, cik ikdienā cilvēku mēro ceļu pa Turkalnes ielas ietvi. Vai tad kādu no domes tas interesē. Par pārējo, ko būtu vēlējušies, Jūs, cienījamās un godājamie, Ogrenet lasītāji, pakomentējiet gan šeit. ĪSTĀ VIETA UN REIZE! Tāda izdevība.

Sašutusī , 2006-10-03 13:08:44

Es pat nezinu kur ir tāda Turkalnes iela un kādēļ man pa to būtu jābrien kājām. Mani, piemēram, interesē, kad sakārtos ietvi no Mālkalnes pr-ta uz Jaunogres vsk pusi! Sašutusī, kāpēc tu domā, Sūnu ciema ietves būtu jāuzskata par prioritāti?! Arī Pārogres, Jaunogres un pat centra iedzīvotāji staigā klupdami krizdami. Un vispār - zem guloša akmens ūdentiņš netecēs. Kooperējies ar tādiem tikpat sašutušiem un bombardē domi ar iesniegumiem - argumentē, pastāvi un paskaiti cik cilvēki tad izmanto to ietvi. Zaķu ielas iedzīvotājiem tādā veidā izdevās panākt margu uzlikšanu vairākām kāpnēm. Un starp citu - tie lielākie bombardētāji bija pensionāri un invalīdi. Tā kā beidz gausties un pati sāc kaut ko darīt.

x , 2006-10-03 13:27:39

X, švaki pazīsti Ogri, ja nekad ceļš nav vedis nu ja ne uz kapiem, tad vismaz slimnīcu!

krika , 2006-10-03 13:40:14

Kā tad izvēlējās tieši šo ielu, kur tādas mūsu prominences ir un būs piederīgi? Pietiekami liela summa, lai mēs sāktu apdomāties, kā notiek lēmumu pieņemšana, novirzot "pareizi" tādas naudīņas, Ogrenet?

Opera , 2006-10-03 15:51:28

Suntažu ielas skolas bērni ir pelnījuši, lai ceļš uz skolu būtu gan asfaltēts, gan apgaismots.Tas, ka Ogres ielas vietām ir vienas bedres, nenozīmē, ka domes kāpnēm jāsabrūk.

Zebiekste , 2006-10-04 11:16:16

kur ir suntažu iela?

L-ka , 2006-10-04 13:25:48

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet