Uzmini nu

No kurienes PRECĪZI ir info par pieņemto 9.decembra MK noteikumu 1013(par lifta maksu 1-2 stāvam).MK noteikumos neko neatradu.Vismaz 5 un 10 decembra pieņemtos MK noteikumos par liftu maksu nekā nav,un 8-9 neviens likums nav pieņemts. Avīze OGRENIETIS 03.02.09

shpiks , 2009-02-15 12:13:45

Starp citu arī 3 stāva iedzīvotāji var atteikties no lifta pakalpojumiem un maksas ,ja lifts sākas no 1,5 stāva.Izskatās ka malkalne grib apčakarēt iedzīvotājus.

shpiks , 2009-02-15 12:44:00

Jumts laikam nav salīdzināms ar liftu? Varbūt varētu atteikties no jumta tomēr?

a , 2009-02-15 14:31:33

Shipkam - es gan atradu par liftu:"17. Par pakalpojumiem, kuri nav mērāmi vai kuru patēriņa noteikšanai nav uzstādīti skaitītāji, aprēķinu veic šādi: ... 17.7. par lifta uzturēšanu – ATBILSTOŠI ATSEVIŠĶO ĪPAŠUMU SKAITAM", melns uz balta rakstīts, na rakstīts: ATBILSTOŠI ATSEVIŠĶO ĪPAŠUMU SKAITAM IZŅEMOT ĪPAŠUMUS, KAS ATRODAS ĒKU PIRMAJOS UN OTRAJOS STĀVOS", mani drīzāk intersē cits jautājums, MK Noteikukumos Nr.1014ir šis:"3. Dzīvojamās mājas uzturēšanas un apsaimniekošanas izdevumus aprēķina, izmantojot šādu formulu:

Iaps – dzīvojamās mājas uzturēšanas un apsaimniekošanas izdevumi (lati mēnesī par dzīvokļu īpašumu kopējās platības kvadrātmetru);

Iu – dzīvojamās mājas uzturēšanas un apsaimniekošanas izdevumi saskaņā ar tāmi, kurā pārvaldnieks ietver šo noteikumu 1.pielikumā iekļautās pozīcijas;

Plm – dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašumu kopējā platība (m2) – mājas kadastrālās uzmērīšanas lietā atzīmētā dzīvojamās mājas kopējā platība, kas precizēta, ņemot vērā lodžiju platībai piemērojamo koeficientu 0,5 un balkonu un segto terašu platībai – koeficientu 0,3." Mālkalne tik ņem un iebliež visu bez koeficientiem, man, piem., ir divas lodžijas ar kopējo platību 4,2 m2, kad tiks piemērots apsamniekošanas tarifs 40 sant. x 0,5 + 20sant. par m2, it kā sīkums, bet, kad jāiekasē par tiem pašiem liftiem, kur var noslaukt papildus džuguru, tur Mālkalne nav skubināma, bet, kad pat kaut kāds sīkums jānomet, tad te jāperas un jācepjas, starp citu tajos pašos 1014 Noteikumos nekas nav minēts par nekādām kabeļtelevīzijām, TV kanāliem etc.., par ko mēs te diskutējām, tā, ka Mālkalne mierīgi var izslēgt ar tos pašus 0,77Ls no sava rēķina...

daudzpunkts , 2009-02-15 15:44:24

Piwkrītu daudzpunktam un gaidu no Mālkalnes skaidrojumu par MK noteikumu piemērošanu.

Andris , 2009-02-15 20:11:26

Daudzpunkts jau visu izskaidroja !

sundew , 2009-02-16 08:24:03

Gribētos dzirdēt malkalnes paskaidrojumu par šo afēru...

shpiks , 2009-02-16 21:43:08

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet