Kursi

Kur Ogrē var aiziet uz angļu valodas kursiem,un cik tagat maksā???iepriekšzināšanas tikai no vidusskolas, varbūt ieteiksiet??

Anna , 2009-02-11 11:32:03

Vērienā diezgan labi, iestrādes, mazas grupas, iespējams vismaz vienu teikumu angļu val. pateikt 2 stundu laikā, bet, bet, bet.... visa kursa laikā parasti netiek izņemta apsolītā programma, tikai apmēram puse, so tiek piedāvāts turpināt līdz galam, bet par papildus samaksu protams.
Labākie kursi - aizbrauc uz Angliju kaut sēnes palasīt, pēc trim mēnešiem runāsi angliski, ja pat vidusskolas zināšanu nebūtu, un, piedevām par sēņu lasīšanu vēl naudiņu nopelnīsi

apmeklētāja , 2009-02-11 12:15:49

Vērienā nu dien var pa ļoooti saprātīgu cenu iemācīties angļu val. Lekciju laikā notiek diskusijas starp studentiem-un tie nav 2 teikumi 2 stundās :) Tā kā iesaku-DROŠI! :)

pozitīvā , 2009-02-11 13:30:18

mani ar šitais interesē. sēņu lasīšana man atkrīt, jo divi mazi bērni. bez vēriena nekā cita nav?

hrju , 2009-02-11 13:52:44

Piekrītu apmeklētājai , 3 mēnešos mierīgi var iemācīties tīr labi no nulles strādājot kopā ar pļāpīgām vecenem :):)

Lunis , 2009-02-11 15:29:48

man paziņa jau trīs gadus strādā Anglijā, bet neko vairāk kā paprasīt veikalā maizi vai pienu tā arī nav iemācījusies, jo nav jau ar ko darba laikā papļāpāt angliski, pilnveidojot savas svešvalodu zināšanas, jo visi tādi paši viesstrādnieki vien ir kopā sabāzti, - kurš no Lietuvas, kurš Ukrainas, kurš Latvijas...Tā ka tas ir tikai tāds mīts, ka strādājot Anglijā var labi iemācīties valodu, jāmeklē vien kursi tepat. Vislabāk atrast domu biedru grupiņu 3 - 4 cilvēkus un algot privātskolotāju.

laura , 2009-02-11 16:02:17

Var maacities majas,ja kompis ir.Pameklee info qt.lv.Tiri labas atsauksmes,un krietni leetaks pasakums,kaa apmeklejot kursus!!

runcis , 2009-02-11 16:09:38

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet