Domas dažādos virzienos!

Rēķini no P/A "Mālkalnes" gāžas kā ūdenskritums! Nekā personīga! Kā tā var izrādīties, ka 3 ekonomistes katru dienu 8 stundas darba dienā! vismaz attaisnojot savu pastāvēšanu un sēžot pie skaitļu bezgalgarajām tabulām datorekrānā nespēj atrast ne visniecīgāko ekonomiju īres maksām daudzdzīvokļu mājās Ogrē? Nevienam, vismaz ne šajā iestādē strādājošo, nav ienācis prātā, cik lietderīgi ir šo programmu, papīru, printeru tintes un galu galā rakstāmgaldu izlietojums/nolietojums?
Šodienas sižets Tv3 PAR ķEGUMĀ apsaimniekojamajām mājām skaidri pierāda, ka tikai "palīdzot" saskatīt trūkumus visos aprēķinos no malas, var (varbūt) kas mainīties. Nebūsim naivi.

"Nekā personīgi" turpinot , 2009-02-10 22:05:57

Man, mļe, norādīts rēķina, ka neesmu sniedzis ziņas par ūdensskaitītāju rādītājiem, bet es to izdarīju, laikam atbildīgajam darbiniekam slinkums atvērt tam domāto pastkastīti.

par rēķinu , 2009-02-10 22:34:26

Es labka uzzvanu par udens sakititajiem- dršs paliek droš,znu,ka esmu nodevusi ,lai nepieskaita astronomisku ciparu :(
Un kaa teica TV,mums katram ir tiesibas prasiit - gada parsaktu,kur Malkalne ir izlietojusi musu naudu - apsaimniekoshans naudu :)

vax , 2009-02-11 01:06:16

Vispār jau tajā Ķegumā ir d_irsā galīgā kopš decembra rēķjini esot pieauguši 2,2 REIZES un siltums samazinājies par 25% ! Atnāk onka izmēra ar termovizoru visas sienas trubas utt Mums viuss esot bijis Ok . nupatās kapitāli renovēts 70m2 dzīvoklis ar siltinātām sienām ~24* vislaik turas zudumi minimali. Kaimiņiem atdziestot lidz 11* !!! Apkārtējie HES penši šokā šiem iepriekšējo 60-70Ls vietā 150Ls un auksts!!

Lunis , 2009-02-11 01:40:33

Pievērsiet uzmanību Mālkalnes rēķina sadaļai -ELEKTROENERĢIJA KOPLIETOŠANAS TELPĀS - rēķinā minētā summa vēl tiek aplikta ar 10% PVN (!), lai gan visi LATVENERGO tarifi ir ar iekļautu PVN 10% maksu. TĀ IR DUBULTA NODOKĻU APLIKŠANA!Pakalpojumam vajadzētu būt pie apsaimniekošanas maksas.
Arī visi šie OIC, TVT un citi kantori izmanto koplietošanas elektroenerģiju mūsu mājās bez papildus samaksas Mālkalnei -iedzīvotāji par to samaksā.

Andris , 2009-02-11 14:27:08

Man somenes vieniniekam rekins pari simt latiem!!!Mati stavus celas!laikam majas nemazgasos un uz tualeti iesu sabiedrisko.Ieekonomesu vismaz uz to .

brrr , 2009-02-11 16:45:21

Kurā raidījumā bija tas sižets par Ķegumu? Gribu noskatīties.

ķegumiete , 2009-02-11 17:22:54

mani izbrīna "Mālkalnes" apsaimniekošanas izmaksas. Mūsu 5-stāvu mājai apsaimniekošanas maksa mēnesī sanāk ap 800 Ls. Neko sevišķu nedarot, mēnesī visa nauda tiek izlietota. Neliekam jumtu, nemainam trubas, netaisam kosmētiskos. Atskaitēs parādās kaut kādi mistiski skaitļi. Bezgalīgi stāvvadu remonti, atgaisošanas, rādījumu nolasīšana, sētnieks, utt., citiem vārdiem, nekas nopietns. Pāri paliek 20 Ls. Tā mēs nekad neko neiekrāsim. Ja apsaimniekošanas nauda būtu 2X lielāka, laikam arī visa pazustu!

rikste , 2009-02-11 18:52:25

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet