diskusijas

aicinu ogrenetu nekļūt par tik zemisku dzelteno portālu, kur katrs var komentēt ko un kā vien grib slēpjoties zem nikiem, iesaku ļaut komentēt tikai reģistrētiem lietotājiem . neesam nets vai delfi, esam maza pilsētele un katrs neapdomīgs vārds daudz ko izsaka. Kāpēc jāļauj apmelot ārsti, skolotāji, manikīri, frizieri,pārdevēji u.c. katrs ir pelnījis pēc padarītā, bet PAMATOTIi.Ikviens reklāmraksts beigās sanāk kā antireklāma, ikviena labā ziņa tiek noķengāta, kam to vajag?? Negāciju tāpat pietiek. Vēlēšanas ar tuvojas....

inkognito vēl , 2009-02-05 14:36:49

Klausies , tu baig lasi un ņem vērā kas uz sētas rakstīts? I-nets jau sākotnēji ir GLOBĀLA mizkaste kam maz sakara ar REĀLO dzīvi . Man piemēram man skaidrs kāpēc kādam būtu jāapvainojas vaijāņem vērā ko par viņu RAKSTA / DOMĀ kautkas anonīms un nezināms. Pat CCCP laikos anoņimkas izlikās ka neizsskata un daudzviet tiešām lidināja pa taisno mizkastē:) Ja kādam ir vēlme uzsstāties kā TAUTAS BALSIJ lai viņš oficiāli iet un reģistē sevi at tādu vārdu kās viņu PERSONIFICĒ / AUTENTIFICĒ a pārējie var brēkt spiegt vāvuļot svars viņu tekstiem MINIMĀLS. Manuprāt pārlsijies esi dzelteno presi , vairumā valstu ja tu pieklājīgā sabiedrībā kautko stastisi no DZELTENAS PRESES / INETA uz tevi mazākais sāks šķibi skatīties a citviet par to var izpelnīties sliktu reputaciju:):) Tik pēdējās bananu valsts PARLAMENTĀ var sākties diskusija "Ko par VALSTI rada taja un tajā XXX kanālā" kā savulaik kāds parlamentā sēdoš tukšpauris VAREN SKANDALĒJĀS par Polu Holanderu ar vārdiem "Tai XXX kanālā tur nomelno MŪSU VALSTI" tad jautājums KĀDS DEPUTATS baig labi pārzin XXX kanālu programmu un bļaudams par to PARLAMENTĀ popularizē un propagandē tos:):) Tiesa Ogres Domē ar ir lieli XXX parzinātāji vismaz spriežot pēc dažu diskusiju atsauksmēm NE PAR TEMU bet ļot zinoši:)) Nav jaapspriež LIETAS kurām vienkrši NORMĀLĀ SABIEDRĪBA nv jāpievērš nekāda uzmanība viņu vienkarši tas neinteresē.

Lunis , 2009-02-05 14:49:59

saakai varbuut ar to,ka pats registreesies un tikai tad rakstisi savus komentarus?

? , 2009-02-05 15:20:05

Un registreties jau var,cik gribi,uzraskti tik neeksistejoshu vai kartejo e -pastu un aiziet :)

Zigis , 2009-02-05 15:23:04

Kas par stulbumu?Rakstīs tagad tikai uzslavas .Šeit ir diskusijas un dažādi viedokļi un saņem pēc pelnītā,vienīgi rupjības nevajaga pieļaut .

zoss , 2009-02-05 15:31:41

1) pats neesi regjistreejies, tapec tavs ieteikums ir kā joks, labs humors :P
2) es varu pieregjistreeties ar 100 nikiem, ja tev no taa paliks labāk :D

to inkognito vēl , 2009-02-05 17:23:20

piekrītu pēdējam komentāram! ;)

... , 2009-02-05 17:51:17

Pat neatļauta reklāma pieleca, ka padarot rakstītājus redzamākus, sarūk cilvēku interese komentēt.

Iksiņa , 2009-02-05 18:40:52

:D :D :D Nezināju, ka reklamēju to jocīgo portālu :D

Iksiņa , 2009-02-05 20:07:12

nu Luni tevi paklausiities tad tu katru dienu pa miskasti rakjaaies....

:) , 2009-02-05 22:33:13

:) : Man šur tur ailē par nodarbošanos rakstīts "Atkritumu bizness" to pirms kādiem gadiem pēc analoģijas ar Sopranos ierakstija kāds fraņču PR kantora gudrenieks un man iepatikās:):) Vispār jau ir zināma līdzība dažreiz http://www.pastdeadline.com/images/2007/05/15/sopranos_5.jpg

Lunis , 2009-02-06 03:33:53

Lunis jau pie datora ir pieaudzis. Viņš pie tā ēd, dzer, paguļ, kad pmostas tad kaut ko uzkomentē. Vai arī podiņš ir blakus?

vcp , 2009-02-06 10:50:30

vcp: Pilnīg precīzi , man dators vienmēr kabatā izsledzu tik pārlidojumu laikā , TĀDS DARPSS:):)

Lunis , 2009-02-06 12:19:54

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet