www.valmierai.lv

Jautaajums OGRENETAM. Kaapeec bija jaapaartrauc www.valmierai.lv darbiiba? Veeletos es uzzinaat drusku detalizeetaaku informaaciju par iemesliem, kas un kaa notikaas par www.valmierai.lv ? Es kaa dalejs Valmieras iedzivotajs varu teikt par Ogreneta komandas ieguldijumu www.valmierai.lv tikai to labaako! Iipass paldies Gunai Lasei!

jaanis111 , 2009-01-19 12:18:10

vlamiera lv nebija sponsoru ....

sundew , 2009-01-19 12:26:11

valmierā nav tik daudz cirvju kā ogrē ;D

amok , 2009-01-19 13:01:09

Kopš tu biji spiests aizvākties, arī te ar cirvjiem ir pavisam švaki...

V.S.O.P. , 2009-01-19 13:49:28

www.valmierai.lv savu darbību pārtrauca sakarā ar valstī esošo ekonomisko krīzi, kuras dēļ ir samazinājies reklāmas tirgus. Lai pastāvētu portāls, jārēķinās ar izdevumiem, piemēram, jāmaksā darbiniekiem algas, nodokļi, jāmaksā par servera pakalpojumiem utt. Lasītājiem bieži vien nepatīk reklāmas izvietošana, bet jāsaprot, ka reklāma ir nepieciešama, lai segtu izdevumus, kas rodas sakarā ar portāla uzturēšanu un attīstību.

Guna Lase, Ogrenet , 2009-01-19 14:55:06

Es te varu vel Gunu papildināt , Valmierai.lv bija iepriekšējo Ogrenet īpašnieku projekts kuriem bija kautkādas savas "Intreses" Valmieras pusē , savukārt patreizējiem īpašniekiem intrešu reģioni ir citi nesastīti ar Valmieru:) Jau no paša sākuma bij zināms ka šis projekts netiks turpināts . Katrā reģionā ir savi SPĒCĪGI spēlētāji. Valmieras pusē spēcīgākais ir PORTĀLS kuram arī Ogrē pieder praktiski miris PROJEKTS , BET VALMIERĀ viņu projekts zeļ un plaukst:):) WEB mēdiju tirgus vienkārši piemērojas ,sakartojas , optimizējās pirm VĒLĒŠANU UZRĀVIENA:):)

Lunis , 2009-01-19 20:25:14

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet