dzivokļi skolotajiem

dome pērk skolotājiem dzīvoklus? lūdzu sīkaku info!

inga , 2009-01-08 22:37:00

Tu esi skolotāja?

lebron , 2009-01-08 23:28:46

Runāt varbūt varētu par šobrīd dīvainu cenu - 1300 Ls/kv. m.

Bobis , 2009-01-09 09:03:33

Sīkāka informācija domē.

zika , 2009-01-09 09:08:13

www.ogre.lv arii ir info

lasi , 2009-01-09 09:32:00

Vajadzetu jau publiceet sarakstu ar pedagogu uzvardiem,kam tad pieskirs!
Taa tacu ir pieejamma informaacija visiem, vai tad ne taa?
un peec kaadiem kriteerijiem tiks izveelets kam pieskirt kam neee?

zuziite , 2009-01-09 09:44:35

cik saprotu, tie buus domes dziivokli un skolotaji vini tikai vinus iirees,neei\siet skaudiigi, vai tiesaam,ja nav Jums ,tad tuuliit ir slikti......ka tikai ne citam :(

kolege , 2009-01-09 09:54:44

nav jau žēl, ka skolotājam tiks dzīvoklis. Škrobe ir par to, ka ar domi saistīta cilvēka uzņēmums tiks vaļā no neejošajiem dzīvokļiem par fantastisku cenu priekš šodienas

GY , 2009-01-09 10:42:01

Piekritu Zuziitei ka vajadzeetu publiceeet pedagogu sarakstu.Nee,man neskauz, tik velos zinat kuri ir LABAKIE UN NOVERTETAKIE SKOLOTAJI.

ne pedagogs , 2009-01-09 10:51:03

Vai arī tu gribi zināt, kuri ir tie trūcīgākie - ne savas mājas, ne dzīvokļa?

lobziks , 2009-01-09 11:01:44

kads sakars-trucigakie!

ne pedagogs , 2009-01-09 11:31:47

ja Ogrē trūkst pedagogu, tad pašvaldībai ir iespēja piesaistīt tos no citām pilsētām, nodrošinot ar dzīvesvietu īrēšanai. Un otrādi, palīdzēt tiem pedagogiem, kuri pieļauj aiziešanu no Ogres. Manuprāt, ļoti labs risinājums.

ute , 2009-01-09 11:39:09

Vai nav par augstu kv/m cena dzivokliem,ja ņem vērā ka tagad ir tik zemas cenas dzivokliem,salīdzinoši ar 2008.gadu ??? Kads atkal uzvārīsies,kads nekustamo īpasumu kantoris:)Kas tulit sagrabs dzivoklus pa zemaku cenu,bet dome pirks par 1300LS/kv/m :)BURVIGI!!!Ieskatieties ss.lv - cik tad tagad iet kv/m ogree;)

vax , 2009-01-09 11:43:40

Siikaak: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/9389/

Ogrenet , 2009-01-09 12:09:39

Visur pasaulē kur tiek piesaistīti pedagogi PRAKTIZĒ tikai DIVAS shēmas , tas ir DIENESTA dzīvolis kurš pēc līguma beigām 2 nedēļu laikā jātbrīvo vai arī KOMPENSĀCIJA tas ir tev pie algas maksā DZĪVOKĻA ĪRES CENU tad pats var meklēt KĀDU GRIBI ja atrodi lētāk liekais piķis paliek tev ja dārgāk PIEMAKSĀ PATS . Visas pārējās shēmas ir KRĀPŠANA vai savējo lūzeru nekustāmā īpšuma biznesā balstīšana:)

Lunis , 2009-01-09 12:51:37

neesmu skolotāja,bet ari daru vajadzigu darbu,arī gribetu jaunu dzīvokli. vai varu domē pieteikties? ar ko sliktāki citi skolotāji,kuri ņēma un maksā kredītus? tie dzīvokļi vienkārši jānopērk,jo citi nepērk,tātad atkal kāds labi nopelnīs.......

inga , 2009-01-09 13:27:44

Cik man zināms ogrē ir kritušās cenas par 40 % un tas no kā pērk tas ir G.K vai te nevajadzētu aiziet uz KNAB

CCCR , 2009-01-09 16:08:45

Un gadu atpakaļ pilnas autobusa pieturas bija 900 Ls°m2 kas pa gadu uzkāpa 400 Ls Interesanti citur krīt Ogrē kāp

CCCR , 2009-01-09 16:11:16

piekriitu Ingai.
Un kapeec tikai 10 skolotaajiem?
Publicet sarakstu un pamatot kriteerijus,kadel tiesi sis tika izvelets!
Tautai ir TIESIIBAS ZINAT.

Sanco , 2009-01-10 09:01:06

Tukša muldēšana-vai CCCR kadu reizi ir uz KNAB aizgājis?...muld tikai pa ķešu.
Lunis tāds pats...raxtā taču bija skaidri un gaiši teikts, ka tie ir dienesta dzivokļi nevis dāvana vientuļai sievietei:)

Lačuks , 2009-01-10 10:52:28

Lačuks : Ot pastasti KĀPĒC domei tie dzīvokļi būtu JĀPĒRK? Īres maksa un m2 cena ir divas dažādas lietas. Zini kā dzīvokļus IZĪRĒ? Vienkārši , kautkāds "IESTĀDIJUMS" noslēdz ar kautkādu nekustāmo īpšumu SAIMNIEKU līgumu uz 5-10 gadiem par 100 dzīvokļu ĪRI , un maksā TIKAI ĪRES MAKSU . Katreiz kad DZĪVOKLĪ ienāk JAUNS īrnieks atnāk EKSPERTS kas saskaita visus KNIEPADATU CAURUMUS SIENĀ un putekļus uz palodzes parskaita visas dakšiņas un glzītes virtuvē VISU LĪDZ PĒDĒJAM SĪKUMAM visus skaitītāju , filtru un elektribas LĪMEŅUS / RĒĶINUS un NODOD IRNIEKAM atslegas. Nekas netiek ne PIRKTS ne NODOTS ĪPAŠUMĀ vis tiek tikai IZĪRĒTS . Jo manioties ekanomiskiem apstākļiem mainās arī prasības un vajdzības CILVĒKIEM / IESTĀDĒM :) Kad īrniekam beizdas LĪGUMS atnāk eksperts kurš SKRUPILOZI uzskaita KATRU CAURUMIŅU SIENĀ katru švīku uz grīdas un skrāpējumu uz santehnikas parbauda vai KATRS KONTAKTS / KRĀNS / SLEDZIS strādā katru rūsas vai kaļķu traipu uz izlietnes un klozeta , SALIDZINA ar NODOŠANAS AKTU un izsstāda rēķinu PAR NOLIETOJUMU , zinu ākstus no AM kuri izvācotes no Penthausa "Kāda EU pilsētā" par kura īri maksāja ~1500 EUR , samaksāja PAR SKĀDI vienkārši ~3,5 T Eur , a nekā tur nebija bērni sašvīkājuši sienas un grīdu katkādi rotājumi nagloti pie sienas un nestrādājoši krāni un slēdži pāris sadauzītas flīzītes vanassitabā , skalapētas puse no IKEA glāzēm pa 10 EUR 10 gab , pakāsti kautkādi pāris naži pudeļu tasāmais , daži glāžu paliktņi un bukte no šapja korķa piekaramajos griestos , nu tā normāli nobružāts dzīvojot nekas pārāk uzkrītošs :) To visu varēj PAŠI novērst pa kadiem 200Eur izsaucot speciālu tīrītāju sakārtotāju brigādi PIRMS EKSPERTA atnākšanas , a bet nē muļķi bij NO LATVIJAS LAUKIEM starp citu "Izbijuši skolotāji" abi un bij tā pieraduši pārāk nespringt par "Sīkumiem" Taka tikmēr kamēr ĪRĒ tikmēr nekādu KOMUNĀLU / SANTEHNISKU problēmu viss uz SAIMNIEKA GALVAS bet tiko PĒRK tā tas zini ir NEIZDEVĪGI jo viss tas maksā DĀRGI :):) Tāpēc mana doma ČOMU BIZNESA GLĀBŠANA par neadekvātu un saskrūvētu cenu!

Lunis , 2009-01-10 14:19:27

Jā, Luni, man arī nācās izbaudīt, ka, ieejot studio, tiek saskaitītas visas karotītes, krūzītes, glāzītes utt., sastādot sarakstu 2 eksemplāros, kurā gribēja iekļaut pat plauktā smukumam iestutētu tukšu cepumu kārbu un citus iepriekšējā iemītnieka pamestus krāmus, ko man gan izdevās noprotostēt:) Un viss tikpat skurpulozi tika uzskaitīts un pārbaudīts, man promejot:)

Dore , 2009-01-10 18:02:21

Dore : A es pie tā esmu pieradis , jo pārvācos kur man kurā brīdī izdevīgāk ērtāk tuvāk lielākie projekti:) Ir bijuši momenti ka īrējam šauru dzīvoklīti toties pašā vecpilsētas centrā mansardā FANTASTISKS SKATS vēlāk Villu jūras krastā rivjērā ar SUPER :):) Bet kārtība visur viena un tā pati Līgums Eksperts utt:)

Lunis , 2009-01-10 18:26:38

Dakšiņu experts.. Luni, tas kāds oficiāli atzīts amats no oficiāla kantora?

Ince , 2009-01-10 20:10:09

oi,kaaa vini grib to maaju visu,nu tik buus atrisinaata skolotaaju probleema - smiekliigi.laikam labi iemaksaaja paardeveeji..

inga , 2009-01-10 22:37:07

Ince : Pietam ļoti nopietni sertificēts un labi apmaksats , tie tipi kas tur darbojās kautkas pa vidu starp zvērīgu grāmatvedi revidentu un maniakālu pedantu :):) Šiem pat sava ģilde un brālība un nopietna sertifikātu un atsauksmju sistēma. Kautgān kā jau vissiem cilvēkiem viņiem ir savas vājības un par cik man šai ziņā trenēta acss tad esm iemanijušies dažus paņemienus kā padarīt šos neuzmanīgākus nevērīgākus , jo kā saproti telpa tiktiešam ja dzīvo nolietojas un parasti maksājamā summa videji svārstās no 50-100 Eur "Par skādi" tur kautkādi putekļi uz karnīzēm vai kaļķa pleķi uz krāna NO APAKŠĀS , viņi izložņā pilnīgi vissu ieskaitot izlietnes notekas un poda ūdens noraujamo bāciņu. Nu vooo šiem ir viens darbarīks un PROBLEMA sevišķi vecās apbūves mājās eiropas mazpilsētās ĻOTI ŠAURS. Tad nu izvācoties KĀ PĒDAJO atstājam uz grīdas atvērtu kādu konteineru ar FOTO TEHNIKU parasti dzēkiem no tā BREMZE iestājās un šie nu staigā un uz to kasti vien blenž ta nu IEDODAM PATURĒT un tad protams PALIEK PIELAIDĪGĀKS un šo to nieievēro , piemēram ka TRKST KORĶUVIĻĶIS viens no 3 kam jābūt virtuvē , tā 50 Eur "Kompensācija" šis saka STŪRA VEIKALĀ IR 10 Eur maksā aizejiet nopērkat :):) Tas pats ar glāzēm , IKEA sulas glāzes pa 7-10 Eur pa 10 gab ko parasti partijos un gultasbiedrenes dauza uz nebēdu ar JA TRŪKST riktīgi maksā a tā LAIKUS pabrīdina aizbrauc un IKEA nopērc pāris pakas , trukstošās ieliec vietā pārejās izmet vai paņem līdz:):) Dzivoklū īres bziness nopietns bizness ar gadsimtu tradicijām taka SPECI LABI SKOLOTI :):) Piemēram vecajā eiropā vecajā apbūvē ļoti slikts ūdens caur ko bieži bojājās santehnika tur visādi krāni pil utt. Santehniķi utt ja vien nav gluži PLŪDI jāgaida apmēram nedēļa un prasa viņš sākot no 100 Eur pat atnākšanu , to protams VĒLĀK pēc tava rēķina atskaita no tavas ĪRES kā "Izdevumus" kas jāsedz IZĪRĒTĀJAM , bojājās tie krāni regulāri un katrs tāds kārns tas ir 50-100Eur MINIMĀLI pie "Skādes" , par cik man daudz visādu jaunībā savāktu "Diplomu" tad PIRMS izvākšanās es parasti šitās fīčas parbaudu , aibraucu uz kādu to pašu IKEA sapērku pāšus lētākos krānus kas līdzīgi DIZAINĀ parasti maksā 5-7 Eur kas LV maksā 25-30 Ls pāris stunādas nomainu krānus sifonus izdegušās lampiņas viss kopā par ~20 Eur tad izsaicu kautkādu Indiešu Pakistāniešu "Tīrītāju komandu" tie pa kādiem 70-100 Eur izlaiza vissu kā spīd un laistās un tā ietaupus sev uz "Skādi" kādus 200-300 Eur ko maksāt par "Nolietojumu" :):)

Lunis , 2009-01-10 22:40:34

Dimant cik dabūji par tekstu, ka jāpērk visa māja man liekās tu esi galvu saspiedis Ogres Tv māniju, ka tev ir jāmeklē ārsta konsultācija

CCCR , 2009-01-11 01:17:37

Paldies, Luni, par vērtīgajiem padomiem, tavs gabals kā interesants romāna fragmetns! Iz dzīves.:)

Ince , 2009-01-11 10:05:38

Komentāri interesanti. Par pārējo tāpat viss skaidrs. Interesanti tikai, pēc kādas metodes izvēlējās "rūpes" tieši par skolotājiem, ne citām profesijām. Pēc "pirmais, kas ienāca galvā" metodes, vai "ar zīmuli iebakstīsim grāmatā un ta jau manīs" metodes, vai "mana labāko paziņa varētu padalīties" metodes?

Inspektors Grausts , 2009-01-12 23:55:37

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet