Vai šoferim ir tiesības izmest no autobusa 2.grupas invalīdu?

Labdien, Ogrenet. Lūdzu palīdziet man. Sestdien plkst. 8.45 vēlējos nokļūt no Rīgas uz Ogri. Iekāpu, šoferim uzrādīju savu invalīda apliecību. Šoferis sāka mani dažādi apvainot un pateica "" Kāpiet ārā"" Tā kā es nekāpu, šoferis gaidīja, lai tomēr izkāpju. Labi, ka pārējie pasažieri mani aizstāvēja un pateica šoferim , ka ar 2. grupas invalīda apliecību drīkstu braukt bez maksas. Vai šoferis drīkst pret invalīdiem rupji izturēties. Tā nav pirmā reize.

Anna Amoliņa , 2008-11-11 13:22:18

Vajadzeja uzrakstit sudzibu satiksmes ministrijai lai vini pakustina savas smadzenes,jo invalida bilete jau sen apmaksata un soferis sini gadijuma nepilda savus tiesos pienakumus.

Invalids , 2008-11-11 15:06:23

Gan jau ka katram sava taisnība. Klāt nebiju, tāpēc nepateikšu, kā bija patiesībā...

jibiorio , 2008-11-11 16:03:01

Tomeer,tak neizmeta,bet lika izkaapt no autobusa.

Nate , 2008-11-11 20:11:11

vai arī invalīdam nav kasē jāpaņem tā sauktā bezmakas biļete?????vai arī autobusa šoferim tā jāizsniedz???? lai zinātu, cik tādu cilvēku pārvadāti un kādas dotācijas pienākas pārvadātājam. Varbūt šeit tā problēma? klāt jau nestāvēju, bet šādās sūdzībās parasti vienu daļu izstāsta kā baigo notikumu, bet ne visu no sākuma līdz galam- ļoti reti....

pele , 2008-11-12 09:01:22

Visiem biļetes ir jāpērk...maksas vai bez maksas.....Arī uzrādot invalīda paliecību šoferis izsit biļeti....

andris , 2008-11-12 17:40:23

Invalīds var biļeti iegādāties gan kasē, gan pie šofera! Šoferim nebija tiesību tik rupji izturēties. Ir bijuši gadījumi, kad invalīdi ir spiesti stāvēt kājās, jo šoferis neļauj sēdēt viņiem paredzētajās vietās, jo tās ir norobežotas ar bantēm un vēl sazin ko. un bieži vien tajās vietās stāv viņu personīgās moantas vai sēž cilvēki bez invalīdu apliecībām. Jāpastāv par savām tiesībām neko citu tur nevar darīt.

Lapsa , 2009-01-15 11:13:45

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet