Velo statīvi

Kā arī censtos, mūs neviens no pilsētas varas joprojām "spītīgi" pat netaisās uzklausīt! Vairākkārt pūlamies, lai PA "Mālkalne", lielveikala "Jumis" un citās sabiedriski nozīmīgās vietās pievērstu uzmanību velostatīvu neesamībai pilsētā! Tagad, piedodiet, kopš "Jumis" paplašināja savas telpas, vispār nav kur droši novietot savu divritņu braucamo! Vienīgā iespēja - to pieslēgt pie trepju margām PA "Mālkalne" administratīvajās telpās (iekštelpā).
Atvieglojot problēmas risinājumu: skat. http://veloriga.lv/?ct=skatlogs. Te redzami varianti drošības prasībām atbilstošu velostatīvu piedāvājums Latvijā!!!!! Vai vēl vienkāršāk - www.bikeparking.com, kur meistari pēc ļoti vienkāršiem rasējumiem var izgatavot visdažādākās velo novietnes!!!!

Aktīvs dzīvesveids! , 2008-10-13 14:05:11

Žēl, ka nav dzirdīgu balsu!!!!! Vai Ogrenets nevarētu darīt, noskaidrot, utt., kaut ko lietas labā?

a , 2008-10-13 14:07:00

Vajadzētu Ogrenet nopietnu iejaukšanos problēmas risinājumā! Lūdzu!

Palīgā! , 2008-10-13 14:11:36

Paldies par jautaajumu, noskaidrosim, vai domee šajā jautaajumā nav atrasts kaads risinaajums.

Guna, Ogrenet , 2008-10-13 14:27:16

Dome jau reiz atbildēja uz šiem jautājumiem, gribētos konkrētāk. Un, vai dome var ietekmēt šo stāvvietu izveidi pie privātīpašumiem -kā veikali, u.c.

a , 2008-10-13 17:29:19

Aktīvs dzīvesveids! : Oi vecīt neriskē ar tām margām , man te nesen nocēla 12 gadus vecu mināmo tūristu tipa āgrāk tādu mierīgi varēja pamest nepieslēgu bez bēdu i neviens neņēma , nostiepa gaišas dienas laikā no apsargājamas biroju ēkas vecrīgā ceturtā stāva pieslēgtu pie mergām ar 15mm resnu vīto trosi!:) Vērtība viņam mož 20Ls manuprāt bija, bet šitā pūlēties dēļ tāda lužņa iedomājies kas tad ir ja ko normlu piesledz PIE STATĪVA:):)

Lunis , 2008-10-14 21:15:54

Ritenu zagliem vienalga vai tas ritens ir piesiets ar 3 atslegam, vai ta pat piestutets. Ja gribes ta pat nozags.
Pec manam domam "Jumis" jau velk uz bankrotu.

Pauts , 2008-10-14 22:16:17

Man arī interesē šis jautājums.Dzīvoju no stacijas 3 km.Braucu uz darbu uz RĪGU.VASARAS LAIKĀ LABPRĀT LĪDZ STACIJAI AIZBRAUKTU AR VELOSIPĒDU,BET ,KUR TO NOLIKT PIE STACIJAS?Vai tad kādu statīvu nevarētu uztaisīt autostāvvietā?Es dzīvoju pie kapiem,tur autobusi neiet.

zalktis , 2008-11-12 06:11:56

daudz un dažādi velostatīvi - buvvide.lv
Ir tādi kur tikai riteni var pieslēgt un ko labāk slēgtā teritorijā izvietot, kā arī protams drošie velostatīvi - kur pieslēdzams viss rāmis. Tie tad arī būs pareizākie publiski uzstādāmie.

GiGa , 2012-05-07 19:15:23

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet