Mālkalne

Kad tas vienreiz beigsies? Katru reizi, kad notiek ūdens padeves pārtraukšana..veselu diennakti pēc tam tek brūns ūdens!!! Un tā nebūt nav pirmā reize! VAI PATIEŠĀM MĀLKALNE NEKO NEVAR DARĪT??? Ja tā, tad būs jāpieņem mēri no iedzīvotāju puses! Mazgājot paliek drēbes nevis baltas, bet brūnganas..speciāli jāpērk dzeramais ūdens, kur atkal ir lieki tēriņi! Tad jau mālkanei tas viss būs jāatmaksā! šis konkrētais gadījums ir par māju Ausekļu prospektā 7a!

!!!!!! , 2008-09-25 21:03:54

Šodien tas pats prieks Mālkalnes 27... Vai, lūdzu, varētu brīdināt vismaz???
Par notecināto ūdeni, kuru nevar lietot, kas maksās???

Inga , 2008-09-25 21:11:28

Jānes uz analīzēm.. un nedod dievs tur atklāsies, kas bīstams veselībai!

reina , 2008-09-25 21:25:05

Tas gan..kad beigsies jau bišku sāk apnikt! brr!

kice , 2008-09-25 21:47:27

Nu Ogrenetguna-ko teiksiet???????Atkal nav konkrēti uzdoti jautājumi???kad būs kāda intervija ar Mālkalnes bosu-Rozi????

Sanda , 2008-09-25 21:53:16

Un Mālkalnes pr,11 arī tas pats,jātecina ūdens trīs stundu garumā ,lai kaut ko varētar viņu pasākt
,bet par to maksājam Mēs!!!!!!!!! Kur ir taisnība,tas ūdens tak ar nemaksā santīmus ,ūdens +notekūdeņi savācas summa nepa jokam!

,,,, , 2008-09-26 08:24:49

Es arī dzīvoju Ausekļa 7a un man tā pati problēma ar ūdeni,bet Mālkalnei vienalga.Kad būs kārtība MĀLKALNĒ?!!!

.......... , 2008-09-26 09:16:58

No Mālkslnes 27.Ne tikai vakar nebija ūdens,bet arī sazvanīt avārijas dienestu nebija dienas garumā iespējams!Nekāda paziņojuma uz durvīm,ne Ogrenetā!Vai tiešām neinteresē iedzīvotāju tiesības? Ko darīt ar sabojāto veļu?

Māra , 2008-09-26 10:45:49

Mālkalnes pr.20 arī mazgājoties var par nēģeri palikt,es jau domāju ka tēja sāk tecēt pa krāniem!

kiki , 2008-09-26 11:01:28

visiem skaidrs kaa viens, ka malkalne nepilda savas saistiibas galiigi, tas ir bomzigs kantoris ar sab.attiec. speciaalisti kas uzskata ka iedzivotaaji pie pasha visi ir vainiigi un ka malkalnes bode straadaa super labi.

Zhel ka neviens no ta kantora nezin, piemeram, ka ja udens nav lietojams partikaa, tad par to jabridina iedzivotaji obligaati, nevis tas bruunais suududens tek 1 dienu, a malkalne izliekas ka viss ir ok. un jamaksaa par to sududeni bus tikpat cik pa normalu, tas malkelnes praat ir tikai normaali.

zinzins , 2008-09-26 11:33:47

Ari Mālkalnes 37 vakar nebija ūdens. Kā lai jūtas cilvēks, kas atgriezies no darba , nevar ne nomazgāties, ne pat ēst uztaisīt ģimenei, kurā ir bērni. Arī tad,kad ūdens bija beidzot parādījies, nelikās, ka tas būtu lietojams uzturā, īpaši jau bērniem. Saprotams jau, ka visādi var gadīties, bet vai mums būtu jāmaksā par brūno ūdeni?? Vismaz tad varētu kādas atlaides komunālajiem pakalpojumiem iedot par sagādātajām neērtībām.

dace , 2008-09-26 11:47:11

Kad būs kārtība Mālkalnē?????????

sašutums , 2008-09-26 11:47:47

Hallo!!! Vai Ogrenet žurnālisti varētu painteresēties par šīm lietām... Manuprāt, tā ir svarīga lieta, ne?!
Kā būs ar šī ūdens tecināšanu? Kas par to maksās??? Un kāpēc nebija paziņojumi uz durvīm!???
Man šodien vēl joprojām ūdens ir viegli brūnā krāsā... :(

Inga , 2008-09-26 12:03:39

Pievienošos šeit visiem sašutuma paudējiem. Mālkalne tiešām varēja vismaz brīdināt, lai vakar varētu saliet tīru ūdeni. Un, ko lai tagad daru? Man ir mazs bērns, kā lai uztaisu viņam ēst, kā lai viņu nomazgāju? Domāju, ka nevienai vien māmiņa un ne tikaii rodas ne mazums problēmu Mālklanes neizdarību dēļ. Dusmas, dusmas, dusmas.

Dusma , 2008-09-26 12:11:05

Ogrenet-vai atbildēsiet saviem lasītājiem un Ogres iedzīvotājiem ,uz sasāpējušiem jautājumiem?Kas tā ir par nejēdzību-uz stulbiem jautājumiem uzreiz rast atbildi,bet kad cilvēki ir izmisumā-vispār nereaģēt?????

Sanda , 2008-09-26 12:42:44

vispār jā man arī ir sūdzības par šo ūdeni! Vienkārši kaitina, ka tek brūns ūdens un ko lai ar to ūdeni iztecināto dara? varbūt dot pašai mālkalnei dzert viņu! un man arī brūnais ūdens sabojāja visu veļu.. baltā blūzīte ir pavisam brūnīgi-pelēka! Vienkārši tas viss jau ir apnicis... bet neviens, pat ogrenet nevar uzzināt vai tā būs vēl visu atlikušo dzīvi! ausekļu 5!

miega mice , 2008-09-27 19:48:10

OGRENET- RODAT ATBILDES UZ CILVĒKU UZDOTAJIEM JAUTĀJUMIEM!

peluks , 2008-09-27 19:49:22

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet