Apkure

Ja māja pieslēgta apkurei,cik ilgā laikā ir jānogaiso radiatori?Izrādās māja apkurei ir pieslēgta jau nedeļu (9dienas)atpakaļ,bet manā dzīvoklī ir auksts. Un kāpēc man būs jāmaksā par to apkuri,kas manā dzīvoklī vel nav bijusi?Mālkalnes sūdzību daļā paskaidroja,ka man vajadzēja ziņot par to ka apkure nav,jāgaiso trubas. Tagad visas mājas apkures daudzuma maksu izdalīšot "pa dzīvokļiem". Bet kā man bija zināt,ka apkure pieslēgta? Kur to var uzzināt?Vai nevajadētu iedzīvotājus par to informēt?Vai man vajadzēja katru dienu apstaigāt kaimiņu dzīvokļus?

Jurka , 2008-09-23 12:40:34

jurka tausti trubas :) jox,bet info es arī nekur neredzēju

zuze , 2008-09-23 12:43:40

noteikti ejiet uz Mālkalni un rakstiet iesniegumu ka dzīvokli nebija apkures - jātaisa pārrēķinu - noteikti ejiet

to Jurka , 2008-09-23 13:01:31

Šodien tieši par šo jautājumu zvanīju uz Mālkalni, man atbildēja, kad būs ļoti auksta ziema, tad zvaniet vēlreiz, un tad skatīsimies, vai vajag atgaisot, un vispār mums ir ļoti daudz darba, netiekam galā. Jā, apkures sezona sākas vienriez gadā.

iedzīvotāja , 2008-09-23 13:59:56

Tas man liekais ir mājas vecākā pienākims, informēt iezīvotājus ka ir pieslēgta apkure.

SNOW , 2008-09-23 15:57:50

nezinu, vai tas ir mājas vecākā pienākums. Bet vai jūs domājiet, ka mājas vecāko kāds informē? citreiz pilsētā apkure vēl nav sākusies, bet māja jau ir pieslēgta apkurei. Mājas vecākais brīnās, neko neesam prasījuši, bet pieslēdz, gribi vai negribi.

nekā , 2008-12-06 19:00:01

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet