Kas jauns?

Ogreneta.
Cik saprotu rubrikā ''Jautājāt? Atbildam?'' pēdējais raksts sagatavots 15. augustā. Cilvēki taču ir uzdevuši dažādus jautājumus? Kas noticis, vai Jums ir atvaļinājums? Ja nevar atbildēt tad varbūt šo rubriku slēgt un nejaukt cilvēkiem galvu!

a , 2008-09-09 18:11:12

Es jau visu augusta mēnesi uzdodu jautājumu-par malkalnes darbību,bet atbildes kā nav tā nav!!!!!

Sanda , 2008-09-09 19:40:44

Par "Mālkalni" - esam vairākkārt lūguši uzdot konkrētus jautājumus. Ja jums ir konkrēti jautājumi, lūgums rakstīt uz guna@ogrenet.lv vai arī tos uzdot šeit.

Guna, Ogrenet , 2008-09-10 09:28:03

Uz daļu jautājumu cilvēkiem atbildam personiski. Kādu konkrētu jautājumu ir uzdevis (uzdevusi) a?

Guna, Ogrenet , 2008-09-10 09:31:11

cik daudz sūdzības par Mālkalnes darbību,katrā diskusijā pieminēta 'slavenā Maalkalne"!Kaut kas taču tur nav kārtībā??!!!Vai Ogrenet nevarētu apkopot šīs problēmas,par kurām regulāri raksta jūsu lasītāji,un ielikt publisku interviju,piemēram,ar Rozes k-gu?Kur cilvēki saņemtu atbildes,gan par maksām,gan par avārijas dienesta darbu,kā esam gatavi apkures sezonaiuntt.,citādi nabaga Ogres iedzīvotāji te maļ vienu un to pašu,bet dzirdīgu ausu nav:((((((Bet mēdiji taču ir spēks!Paldies!

Sanda , 2008-08-20 08:57:00

to gunai , 2008-09-10 16:56:07

Vai kāds,lūdzu,nezina,kas Mālkalnē atkal par svētkiem,ka jau otro dienu ūdens ir nevis karsts,bet knapi remdens???Nekur nekādus paziņojumus nemanīju...

ms , 2008-08-19 23:23:01
cik daudz sūdzības par Mālkalnes darbību,katrā diskusijā pieminēta 'slavenā Maalkalne"!Kaut kas taču tur nav kārtībā??!!!Vai Ogrenet nevarētu apkopot šīs problēmas,par kurām regulāri raksta jūsu lasītāji,un ielikt publisku interviju,piemēram,ar Rozes k-gu?Kur cilvēki saņemtu atbildes,gan par maksām,gan par avārijas dienesta darbu,kā esam gatavi apkures sezonaiuntt.,citādi nabaga Ogres iedzīvotāji te maļ vienu un to pašu,bet dzirdīgu ausu nav:((((((Bet mēdiji taču ir spēks!Paldies!

Sanda , 2008-08-20 08:57:00
es jau zinu kaa buutu, Malkalne nozimetu interviju ar savu kruto sabiedrisko attieciibu "speciaalisti", kura pateiktu, ka viss ir kaartiibaa, nav ko chiiksteet un ka iedziivotaaji pashi pie visa ir vainiigi un ka 6dien buus talka, lai naak tiiriit savus pagalmus :P

zinu , 2008-08-20 10:41:10
Vai tiešām Mālkalnei it tāda vara Ogrē?Šādām iestādēm ir jāstrādā iedzīvotāju labā,nevis tikai jākasē nauda par pakalpojumu....,BET, ja nav kvalitātes kādam no pakalpojumiem,tad par to nauda nav jāņem.Un tīrīt pagalmus ir sētnieku vistiešākais pienākums.....Bet uzturēt kārtībā siltummezglus,reaģēt uz avarijām un ierasties laikus uz izsaukumiem -vistiešākais mālkalnes pienākums!

Sanda , 2008-08-20 12:31:57
neredzu jegu,intervijai ar Rozes kungu:) viņiem tā ir ikdiena - čakarēt savus klientus:(galvais,lai mēs visi maksājam komunālos, un mēs patērētaji tikai redzam ,ka pakalpojumi neatbilst samaksai,bet malkalnes darbinieki dzīvo savā "pasaulite",viņiem vienmēr uz visu viena atbilde - "avārija....."

p.s. Mums shodien vispar nav ūdens:( Iemaslu varam tikai minēt - gan jau kaādam kaimiņam radiatorus maina:)

Pesimists :( , 2008-08-20 12:36:37
Vajag uzrakstīt vēstuli ,un visiem ,kuri ir neapmierināti ar mālkalnes darbību,parakstīties.Neticu,ka iedzīvotājiem nav nekādas teikšanas.Pašiem noorganizēt lielu sapulci,un pieaicināt šo iedzīvotāju čakarētāju Rozi!!!Pesimist,vai Tu zvanīji uz Mālkalni???un par katru šādu gadījumu vajag kaut vai elektroniski rakstiit MALKALNEI.

Sanda , 2008-08-20 13:15:30
gan redzeesiet ,kad saaksies apkure,kaadas maksas buus par dziivokljiem,un kad saaksies visaadas kjibeles pagrabos-atkal katru dienu pie maajaam buus lapeles,nebuus karstaa,nebuus aukstaa uudens....apriebusies taa maalkalne kaa ruugta naave!!!!!!

serliņš , 2008-08-20 16:05:16
aha,skaidrs ir tas,ka neviens neko nezina, tāpat kā es... nu ko,paldies par to pašu.. :)

ms , 2008-08-20 20:44:00

Piedalies diskusijā
Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu

Vārds:
Atcerēties mani (?)
200MB Tavām fotogrāfijām!


Lietotājs:

Parole:


Reģistrācija» Aizmirsi paroli?»
Citu lietotāju albumi:
Jaunākie, Populārākie, Lielākie

to gunai , 2008-09-10 16:59:25

Vai pietiks jautājumu,Guna?

Sanda , 2008-09-10 17:00:25

Par luksoforu Vidzemes ielas krustojumā līdz skolas sākumam, par ceļu labošanu dzelzceļa pusē, tajā, kurā nebija ceļu labošanas grafika -bija ļoti konkrēts jautājums.

a , 2008-09-11 20:56:00

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet