Ogres vetklīnikas

kura vetklīnika ir labākā ogrē?
negribās lieki izšķiest naudu par nepatiesām diagnozēm, un nepareizu zāļu pirkšanu.

ibiza , 2008-07-28 20:39:16

Nūūūū..... vienam patīk Jumis, citam Elvis, tāpat ir ar vetklīnikām. Man pašai ir tikai pozitīvas atsauksmes par manam runcim sniegto palīdzību vetklīnikā Upes prospektā, Ogrē. Tur taisa analīzes, rentgenu, sistēmas liek, darba laiks arī parocīgs. 'Diagnozi neprasīju, izrakstītās zāles palīdzēja.

to ibiza , 2008-07-28 21:23:14

man patika dr Roze dzīvnieku patversmē:)

doggy , 2008-07-28 22:56:43

oooo... tas jau man gandriiz kaiminnos! :)
ja godiigi nezinaaju ka tur ir arii aarsts!
vai tur ier iespeejams rengenu taisiit un visaadas analiizes nodot?
:)

ibiza , 2008-07-28 23:04:04

Man patīk Mārtiņš un Inga - vetklīnika netālu no poliklīnikas.

runcis , 2008-07-28 23:10:16

Dr.ROZE Indrānu ielā

Otta , 2008-07-29 00:08:53

vislabaakais ir netalu no poliklinikas !nekada gadijuma nejiet tas kas ir pie tas gramatnicas pie sliedeem!!

Ogr , 2008-07-29 01:13:40

Arī es par Mārtiņu.Upes prospektā noteica nepareizu diagnozi un laiks bij pazaudēts,sunītis zaudēja actiņu.

sl , 2008-07-29 07:20:26

lōti jauki un mīļi dzivnieciņus dakterē Martiņš un Inga! Bet gan jau visur ir labi,jo šo profesiju izvēlas tikai tie,kas mīl dzivniekus!

Bubītis , 2008-07-29 07:40:53

Man arī ļoti patīk Mārtiņš un Inga, tikai labākās atsauksmes!

vvv , 2008-07-29 08:54:26

Mārtiņš un Inga , mans runčuks ir pastāvigais klients šinī klīnikā, jo viņam ir problēmas ar čurāšanu, vislabākā attieksme pret dzīvnieku un saimnieku.Saņemam kvalitatīvu ārstēšanu , te ir iespējams iegādāties atbilstošu barību saviem mīluļiem. Paldies visam klīnikas kolektīvam!

Runcīte , 2008-07-29 15:05:19

Tā kā Ogrē dzīvoju nesen, tad savu runci vedu uz vet-klīniku Upes prespektā, jo uzreiz "iekrita acīs" bet, ja godīgi, nepatika attieksme- tāda pavirša un vienaldzīga (pirms tam runcis bija pacients Rīga-Rencēnu ielas 2 klīnikā (mums tur ļoti patika), kad pārvācāmies, paņēmām slimības vēsturi, kas glabājās pie vetārsta, lai iesniegtu to jaunajā net-klīnikā, bet Upes klīnikā uz to paskatījās, un nepaņēma, kā arī jaunu neuzrakstīja :( Man ir būtiski labs speciālists, jo kaķis piedalās izstādēs.

Laukos sunītim gadījās veselības problēmas. Noteikti, vairāk negribējās vest uz Upes prospektu, un aizvedām pie Mārtiņa un Ingas (pie Poliklīnikas). Fantastiski jauka un rūpīga attieksme pret dzīvnieku.

jolis , 2008-07-29 16:14:35

ziniet.... es vakar biju aizvedusi savu kuceenu uz ixkiles vet kliniku pie Diaanas un beigu beigaas izraadijaas, ka maarinnss manam sunim sadeva zaales galiigi garaam... antibiotiku uz antibiotiku un pats galvenais ka vienu antibiotiku sastaavaa bija otras antibiotikas. rezultaats - paardozeessana. vel bisskkinn un mans suniitis buutu aizgaajis uz citiem mediibu laukiem. ES VAIRS NEKAD NEVEDIISSU SAVU DZIIVNIEKU PIE MAARTINNA!!!!!!!! UN IESAKU ARII JUMS TO DARIIT! jo man sskkiet tur aarsteessanas metode ir taada ja kaadreiz kaadam dziivniekam ir paliidzeejussas taas zaales, tad taas zaales paliidzees kaadam citam dziivniekam ar taadu passu kaiti! nezinu..... un zaallu sataavaa arii buutu jaaiedzillinaas. tak medikki kaa nekaa!

ibiza , 2008-07-30 13:57:24

Tad kad mēs sapratīsim, ka tas ir ļoti ienesīgs bizness un vienam otram vetārstam ir dziļi vienalga, kas notiek ar tavu suni vai kaķi, pat neskatoties uz to, ka viņš ar tevi laipni aprunājas un paņem par to smuku naudu..... Ogrē vetārsts kam ir arī interese par dzīvnieku, ne tikai par naudu ir tikai Dr. Roze, tā man liekas, bat ja vajaga ko nopietnāku tad tieki uz Rīgu vai Jelgavu uz LLA

niksa , 2008-07-30 15:27:39

Kur īsti atrodas dr.Mārtiņa klīnika? Vai kādam ir telefona Nr.?

Ilona , 2008-12-16 11:10:15

Nav labākās klīnikas,bet gan labākais speciālists un diemžēl katrs ārsts ir spēcīgs kādā jomā nevis visās.Protams ļoti svarīga ir arī attieksme, taču atkal diemžēl tie labākie speciālisti ir ne visai daiļrunīgi...
Viennozīmīgi Ogres vet.klīnikā Upes prospektā speciālisti augstāka līmeņa un, paldies dievam,
tādi ir Ogrē, protams, var jau pie viņiem braukt arī uz Rīgas klīniku, taču, kā pārliecinājos -Ogrē izcenojumi lētāki!!! Mazpilsētas priekšrocība!

vija , 2010-04-22 23:07:51

Labākā vet. klīnika ir Upes pr. un daterei Marinai Osipovai liels,liels paldies!
Nelaime nenāk gaidīta, manai Zuzei slikti palika ''pēc darba laika'' un ziniet labi, ka ir DAKTERE
kura ceļ telefonu un palīdzēt neatsaka.Bez viņas manas Zuzītes vairs nebūtu un man vairs nebūtu kam dzīvot, es to nepārciestu...Viss koletīvs vēl ilgstoši par viņu cīnījās.Paldies viņiem!

pensionāre , 2010-04-23 00:12:12

Upes prospektā nu tiešām NAV augstākā līmeņa speciālisti. Ja butu,tad man nevajadzētu vest suni uz Rīgas klīniku operēt. Tā kā nevajag te muldēt. Un vispār,kas te vecas tēmas ceļ augšā?? Laikam māsām klienti pietrūkst?

Nu nu! , 2010-04-23 00:29:41

nu, nu, kāpēc vienmēr jāatver jauni forumi par vienu un to pašu tēmu, respektīvi, par Ogres suņu - kaķu klīnikām??? Labi dzīvo, ja nezini, ka daudzviet arī 2-kāju klīnikās pacientu trūkst!

nezin gan , 2010-04-23 08:23:28

Pievienojos pensionārei! Marina patiešām lieliska, faktiski izglāba špricējamu kaķi. Turklāt dalījās ar mob.tālr. numuru, gadījumos, kad paliek sūdīgāk...

rotveilers , 2010-04-23 09:00:56

Vedu savu runci uz Upes prospektu, jo nemaz nezināju par citām klīnikām, droši vien arī turpmāk vedīšu, tikai būšu uzmanīgāka ar tobrīd pieejamo dakteri. Nezinu kā dakteri sauca, bet mana favorīte tur tagad būs dakterīte ar akcentu latviešu valodā! Tikai un vienīgi viņa, jo otra dāma pēc veiktās procedūras bija piemirsusi iedot kaķim antibiotikas, kā rezultātā mana kaķa dupsis sāka izskatīties kā mērkaķēnam!!! Liels, bez spalvas un koši sarkans pleķis!!!! Baisi! Kad pēc 2-3 dienām ar visu kaķi atgriezāmies vetaptiekā trāpijām pie dakteres ar akcentu, kura mums jautāja kāpēc mēs nesmērējam kaķim antibiotikas smēri? Nū... mēs jau labprāt, ja tikai mums kāds būtu pastāstijis ko turpmāk darīt vai nedarīt, nevis teicis,ka nu viss ir kārtībā! Jo vai tikai kaķim ko turpmāk nevajag jautājām desmitiem reižu...

Cita Vija , 2010-04-23 10:48:51

Sakiet,ko gribiet,bet Osipovas NAV AUGSTA LIMENA speciālistes. Nobijas no operācijas. Paldies,man veseliba ir laba,neslimoju,pie ārsta eju reti. Pie Osipovas taisam tikai potes,vairāk neko citu neuzticēšu.

nu nu , 2010-04-23 11:02:53

Es gan esmu pilnībā apmierinata ar upes ielas klīniku. reiz atvedu sunīti, jo bija sakosta austiņa. daktere apskatīja, izdarīja visu nepieciešamo, sadakterēja, pastāstīja, ko un kā tālāk darīt. Austiņa smuki sadzija. Tāpat visu par barībām pastāstija, ieteica, ar ko labak barot. Man ļoti patika gan attieksme pret mani, gan pret manu suņuku. un vēl joprojām eju uz turieni gan pakonsultēties, gan nopirkt sunim barību.

suns , 2010-04-23 14:08:11

Es aizeju gan uz vienu gan uz otru, jo Upes prospektā tuvāk. Bet labākie droši vien ir Mārtiņš un Inga.

enija , 2010-04-23 14:30:46

Sakosta austiņa ir nieks salidzinājumā ar nopietnu operāciju,no kuras Osipova baidās. Vismaz paldies viņai par cita veta telefona nummuru. Barību un zāles turpināsim pirkt, un poteties,jo Upes prospekts mums vistuvāk.

to suns , 2010-04-23 17:11:19

Esmu izmantojusi 3 vetārstu pakalpojumus saviem suņīem. Dr. Roze- jauka, iejūtīga, bet var redzēt, ka baidās no lieliem suņiem, līdz ar to nespēj pilnvērtīgi palīdzēt. Diāna Ikšķilē vienmēr kritizē visus citus, ir pati gudrākā, tas mani no turienes aizbaidīja. Pašlaik izmantoju Mārtiņa pakalpojumus, esmu apmierunāta.

pieredze , 2010-04-23 19:02:24

Es arī par Bauģiem Brīvības ielā 39, visi tur ir forši, patīk arī viņu asistenti.
tel. 65044339 (tas Ilonai). Tik ņem vērā, ka pārtraukums tur ir no plkst. 13 - 14 (pašai ir gadījies aizskriet tai laikā, kad klīnika ir ciet).

KIKA , 2010-04-23 20:30:38

cik tad maksā vizītes pie D.Mārtiņa?

es , 2010-04-23 23:52:03

Man gan patīk dr. Roze.Kad aizgājām ar savu sunīti pie Mārtiņa, tas pat sunim nepeiskārās. Nu laikam tiešām izcils speciālists, var noteikt diagnozi paskatoeties no 3 m attāluma, cena 8 Ls. Roze visu suni apskatīja ar mikraskopa palīdzību, sapotāje 3 šprices un 2 iedeva līdzi par 6 Ls.

zika , 2010-04-24 15:34:08

Vislabākās atsauksmes par klīniku Brīvības ielā 39 - Mārtiņš un Inga ir lielisks tandēms - profesionāli un atsaucīgi dakteri.

ilze , 2010-04-25 10:24:53

sveika,es dziivoju jelgava,ir gruutibas tikt uz citu pilseetu pie vetarsta,manai suniitei taksiitei,uz muguras ir paraadiijies plankuminjs pumpas lielumaa,tas vinjai saacis strutot,izkrita arii druscinj tajaa vietaa spalvas,vai vinja ir ieedusi kaut ko?nekad taadi nav bijusi.kaads varbuut ir paziistam ar taada veida slimiibu?un var ko pastaastiit par to?

renate , 2011-01-08 12:42:07

Es ar esmu tikai par Mārtiņu un Ingu,lieliski vetārsti,bet par to pārdozēšanu ar antibiotikām.Vai tas nebija konkurentu viedoklis.Tā ka strīdīgs jautājums.

Kata , 2011-01-08 14:55:35

Uoes 13 ļoti nepieņemama attieksme pret klientiem! Neiesaku izmantot šo mamzeļu pakalpojuymus.

Inga , 2013-02-01 10:36:09

Upes prospektā galīgi aplamu diagnozi noteica sunim.Ja iekaisis kājas nervs,pasaka ka vēdera vaina,ka gandriz vēzis pēdējā stadijā.Lika uz sistēmām vadāt.Aizbraucām pie Mārtiņa un suns ir izārstēts.

komentāru lasītāja , 2014-05-16 08:33:41

Esmu šokā par Upes prospekta 13 ārstes attieksmi! Otrreiz es tur vairs neatgriezīšos. Aizvedu uz apskati savu mazo kaķēnu, gribēju noskaidrot par visām nepieciešamajām potēm un izmeklēt kaķēnu, lai zinu, ka viss ir labi. Nolēja mani ar samazgām un tā arī neko nepateica. Sāka audzināt par to, ka tādu sūdu esmu nopirkusi (kaķi). Nemaz nezinot, vai esmu vinu kaut kur pirkusi, vai varbūt tas ir manas kaķenes kaķēns.. neko viņa nezināja. Bet sāka apvainot, ka tādus nav jāpērk, ka normāls kaķis maksās no 600 Euro. Un ka šis kaķis noteikti ir pilns ar sūdiem (blusām un tārpiem un vēlnezko) Un ka tādi kaķi tāpat lielākoties nomirstot! Izskatījās, ka viņa nevēlas viņu nemaz izmeklēt, jo viņš redz nav iegadāts vismaz pa 600 Euro. Kad teicu, ka dzīvē taču ir kaķēni parasti, kas piedzimst un tad tiek atdoti kaimiņiem un tā.. bet saņēmu atbildi, ka tapēc jau esot pilnas patversmes un tādi visi jāiemidzinot! Neuzkatu, ka ārsts drīkst tā izturēties. Beigās neko ko vēlējos noskaidrot.. nenoskaidroju. Mājās aizbraucot pat apraudājos, tas bija drausmīgi :(

Dita , 2014-05-27 12:23:02

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet