Kā lai škērso Tirgoņu ielu???

kā lai normāli tiek pāri Tirgoņu ielai, kamēr visa satiksme ir novirzīta pa šo ielu??? vismaz būtu pagaidu gājēju pāreju izveidojouši???

minka , 2008-07-20 16:40:31

tur tak gandrīz vislaik "korķis",priekš kam vēl gājēju pāreja??? tāpat var turpu šurpu staigāt,kemēr tās mašīnas no vietas nekustās... :)))

ms , 2008-07-20 16:43:52

nav man trāpījies kaut kā tas regulārais korķis....
varbūt nepareizos laikos es staigāju ???

minka , 2008-07-20 18:03:42

jāmācās tāllēkšana+augstlēkšana. es jau gandrīz iemācījos:D

krabis , 2008-07-20 21:04:26

Nu takš vadībai "pie kājas", kā parastā tauta pārvietojas- visās pilsētas malās ceļa remontnieki bezkaunīgi dara, ko grib un neviens neliekas ne zinis- kaut vai, piemēram- krustojums pie Lukoila (Doles iela) slēgts bez jebkādas vajadzības...

l. , 2008-07-20 21:38:56

ar kājām dārgā, jāšķērso ar kājām :]]

amok , 2008-07-21 08:44:28

Remontnieki ir labie. Pie Nestes izbraucot uz Shosejas arii salikushi barjeras, taa lai tie kas grieshas uz Rigu nevaretu izveidot otru joslu, lai pagaida kameer izgrieziisies tie kas brauc araa Daugavpils virzienaa. Kautgan reali tur nekadi darbi nenotiek. Normalaas valstiis celjinieki pirmaamkartaam straadaa naktiis, peec vajadziibas arii dienaas protams, bet nekur neesmu redzeejis ka diena straadaa bet naktii mieriigi atpuushas.

Rukitis , 2008-07-21 10:53:54

tad kad kādu sabrauks, tad sāks domāt.

DD , 2008-07-21 11:48:31

Ui, nu vareetu padomaat, ka celja remontu laikaa pa Tirgonju ielu un citaam Ogres ielaam, autinji brauc taadaa nenormaalaa aatrumaa (nu vismaz ar 150km/h), ka nevar paspeet nevienaa briidii paariet ielai paari! lol Gribam, smukumu - jaapacieshas!

poox , 2008-07-21 12:37:37

nu neskrien gan ar tiem 150 km/h, bet ja man ar bērnu ratiņiem jātiek pāri, tad gan ir ko nopūlēties, jo ne visi ir tik laipni un palaiž, citi vēl pa logu nobļauj - kur tu ej ???

kika , 2008-07-21 13:55:12

īstenībā probļēma ir vietā, jo līkums gar bijušo būvmateriālu veikalu ir pilnīgi nepārredzams , tie kas te ņirgājās var aiziet paši un pamēģināt šķērsot ielu, tad redzēs jautrību

G0G0 , 2008-07-21 14:13:08

Vispār ja būtu ļoti jauki, ja Ogrenet's varētu apjautāties atbildīgājām personām, vai kāds pilsētā seko līdz satiksmes organizācijai. Spriežot pēc nepārtrauktajiem korķiem Kallna prospektā - laikam nē. Pie izbraukšanas uz šosejas labā josla (pagriezienam uz Rīgas pusi ir speciāli nobloķēta ar zīmēm, pie Lukoila benzīntanka jau kuro dienu slēgts krustojums. Ceļinieki nesteidzīgi dara savu darbu, šoferīši nervozē un pa tukšo dedzina degvielu sastrēgumos, bet nekas nemainās. Neesmu speciālists, bet tomēr uzskatu, ka daudz ko tajā kustībā varētu operatīvi regulēt. Bet nevienu jau tas neinteresē...:(((

j. , 2008-07-21 20:07:07

Man piemēram gadījās tā,ka uz gājēju ietves pie Notāru biroja bija nostājies džips, un tu gājēj ej pa kurieni gribi, pie tam vēl uz ielas tajā vietā bija ne pa jokam liela dubļu peļķe,pēc lietus sakrājusies, tā ka dabūju gaidīt brīdi kad pa ielu nebrauc mašīnas lai varēu apiet džipu,arī pie bijušās gājēju pārejas nevar normāli pāriet ielu, jo jāiet pa pašu ceļa malu, un gājēju trotuārs virzienā uz autoostu ir sarakņāts, domāju ka ejot ar bērnu ratiņiem problēmas ir vēl lielākas. Jautājums, kur skatāš pilsētas dome un ceļu policija?????

kaimiņiene , 2008-07-22 07:07:27

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet