par to pašu sviestu Ciemupē

jau iepriekš rakstīju, ka tas ir absurdi, ka Ciemupē tiek labots ceļš, kas tomēr šobrīd varēja pagaidīt, bet tā vietā varēja savest kārtībā drenāžas lietas un izdarīt kaut ko lietas labā, lai nav vairs tādi plūdi kā bija pavasarī. vai varētu lūdzu Ogrenet palīdzēt pakustināt tās lietas un pakaunināt publiski pagasta večus?

hrju , 2008-07-19 18:08:47

Ja domājat Celtnieku ielu, tad, pēc domes izpilddirektora P.Špakovska informācijas, tiek izstrādāts notekūdeņu novadīšanas projekts.

Guna, Ogrenet , 2008-07-19 22:03:25

nē, es runāju par Daugavas, Zvejnieku un Avotu ielām, kā arī pārējām te apkārt.... īstenībā man nav ne jausmas kur šeit Ciemupē ir Celtnieku iela.....

hrju , 2008-07-20 11:50:08

Atvainojos, Celtnieku iela ir Pārogrē. Lai kaut kas izkustētos no vietas, jāraksta iesniegums domei.

Guna, Ogrenet , 2008-07-20 18:35:06

Iesniegumi jau tika rakstīti, bet nekas nenotiek tāpat....

xxx , 2008-07-21 11:08:26

....Vissvarīgākais Ciemupē ir ceļš, kādas muļķības jūs runājat par kaut kādiem notek ūdeņiem,
tie ūdeņi veidojas no drazas mešanas grāvjos, .......tā problēma jau ir ne pirmo gadu!
Jums pašiem sevi vajadzētu pakustināt, lai savestu kārtībā grāvjus....

... , 2008-07-21 16:17:28

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet