Neadekvāta summa pakalpojumam

Ogrēnietī izlasīju, ka sporta laukuma atklāšana Grīvas prospektā būs 17. jūlijā plkst.13.00, es ļoti gribētu paspēt no darbiņa , lai pajautātu būvniecības darbu tāmi, jo esmu saistīta ar celtniecību un varu teikkt, ka tik liela nauda nav tur ielikta.Un piekrītu diskusijām par ūdeni uz laukuma.Tad kad viņi asfaltēja pirmo pusi lietus nelija, bija ļoti sutīga un karsta diena, bet uzsākot asfaltēt otru pusi sāka līt lietus un tad strādnieki ar kājām rādīja asfalta ruļļa vadītājam ,kur vēl vajag pielīdzināt .
Varētu varbūt pirms atklāšanas nolīt riktīgi lietus. Mani pārsteidz SIA Līvija un Co pārstāves viedoklis par laukuma slīpumu.Vai tam slīpumam ir jābūt gandrīz vidū??????????

Grīvas pr. iedzīvotāja , 2008-07-16 05:36:33

Pilnīgi piekrītu, lai atnāk pēc lietus gāzēm un paskatās!

Rīgas 6 iedzīvotājs , 2008-07-16 05:41:06

Būtu forši, ja par visiem projektiem, kuros piedalās dome ar finansēm, būtu publiski pieejami kaut vai Ogrenetā. Tā tak mūsu nodokļu maksātāju nauda!Varētu attaicināt pilnīgi neatkarīgu spečuku, tad jau būtu skaidrs vai ir tādas izmaksas vai nav?

Kaimiņš , 2008-07-16 05:46:06

KNABU,KNABU!

Uaiciniet , 2008-07-16 05:47:09

Ogres domē konkursu uzvarētāji ir Ogres domē stādājošo tuvu esošas persona vai uzņēmumi, kur oficiāli domes darboņi nedarbojas, bet reāli šie uzņēmumi pieder domē strādājošajiem.. jau pirms konkursu izsludināšanas uzvarētājs ir zināms!! Konkursa izsludināšana Ogrē ir tikai formāla.. zinu no personīgās pieredzes un tam ir pierādījumi.. Bet pasūdzēties nav kam, jo iepirkumu uzraudzības birojs pārbauda sūdzības par iepirkumiem virs 10 000 Ls, a par iepirkumiem zem 10 000 Ls visiem ir piekāst!! un iet uz domi meklēt taisnību īsti arī negribās, jo pēc tam gan jau varētu savu biznesu klapēt ciet vai pārcelties un citu pilsētu.. Bet nu nesmuki, nesmuki!! Šis ir tikai viens gadījums no ļoti daudziem..

zi-zi , 2008-07-16 10:18:51

pēc IP adreses tevi tāpat atkodīs un varēsi pārvākties uz citu pilsētu, vai valsti (ja paspēsi aizbēgt)

to zi-zi , 2008-07-16 11:36:07

Tā Līvija un Co taču ir būvējusi Ogres pilsētas pieturas autobusiem, un paskataties cik skaists un profesionāli izbūvēts Autobusa iegriešānās un izgriešanās laukums pie stadiona stūra kur beidzās Skolas iela. Lai autobus izgriestu tam ir jāieņem pretējā josla un cik atceros pie pirmās lietusgāzes pludoja arī iela.

Pasažieris , 2008-07-16 12:42:54

Jā, un tieši Līvija un Co firma izbūvēja visu Skolas ielas ceļa posmu. Tas bja gana uzjautrinošs skats. No sākuma uzsnieg sniegs tad slapdraķis un tieši slapdraņķa "putrā" liek pa virsu afaltu. Nu un nevajadzēja ilgi gaidīt, ti klīdz pavasarim un pirmās bedrītes bij klāt.

oz , 2008-07-16 23:42:32

Te jau ir gana uzskatāms piemērs Ogres draugu būšanai- firma taisa nekvalitatīvus darbus, bet šo aicina vēl un vēl...:(

j. , 2008-07-17 07:59:53

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet