Par nesakoptām zemēm Ķentes ielā

Sveicināti. Varbūt Ogrenet man var palīdzēt risināt jautājumu par zemēm ,kuras izskātās pēc izgāztuvēm, vai arī sniegt informāciju, kur es varētu griesties ar sūdzību, jo Ogres pašvaldībā nav nekādas jēgas. Stāsts ir tāds, iegādājos zemi Ogrē Ķentes ielā un ar manu zemi robežojas īpašums ar kadastra Nr.74010051109, ja nemaldos tur ir vairāki īpašnieki, Cik es zinu zeme ir atgūta ,vai nu mantojumā, vai kā represētiem īsti skaidrības nav, bet zinu tikai vienu, ka šīem īpašniekiem zemes ir daudz ,bet kārtības nekādas .Uz šī konkrētā zemes gabala ir īsta miskaste un tad kad nolīst lietus, vai ir bezvējš tad nu riktīgi sāk smakot. Izgāstuvē var atrast daudzko un kā jau mūsu cilvēciņi tiklīdz ierauga, ka kāds jau kaut ko i ratstājis tā arī viņš atstāj tur savu maisiņu.šajā zemes gabalā ir īsti antisanitārie apstākļi. Zinu ,ka pagājušajā pavasarī iepriekšējā īpašniece ir iesniegusi iesniegumu ar visām bildēm, bet rezultāta nekāda, šogad tas pats un ,ja vēl ne vairāk.Pašvaldības policiju tur nav redzējis neviens kaimiņš, kas tad var to palīdzēt risināt?

Ķentes ielas 15 īpašnieks. , 2008-06-18 11:18:42

a es tur zemi gribēju skatīties,viens pārdod,nu laikam vairs nagribu....

i , 2008-06-20 23:28:37

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet