Ogrenet

Labdien!
Man radās jautājums, vai nebūtu svētīgi Ogrenet-ā atsevišķā sadaļā ievietot uzskatāmu informatīvu materiālu pilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem par pašu Ogres pilsētu - tūrisma apskates objektiem, pasākumiem, naktsmītnēm, ēdināšanas ietādēm utt. Tā, manuprāt, būtu lieliska iespēja iepazīstināt ar pilsētu. Ogrē taču it kā darbojas Tūrisma informācijas centrs? Varbūt varētu ar to sadarboties?
Jau iepriekš pateicos par uzmanību.

* , 2008-05-28 14:32:30

Jājā. IT KĀ darbojas.

Iksiņa , 2008-05-28 14:45:05

vēl vajadzeetu tur ar lieliem sarkaniem burtiem uzrakstiit - driiz Ogree buus jauna ruupniica.
Jaunaa ruupniica noteikti veicinaas tuurismu Ogree.

nujaa , 2008-05-28 15:37:58

Man ar patīk tas Tūrisma info birojs, kurš strādā no 10- 16 darba dienās. Aizejiet pavērojiet sestdienās, svētdienās izmisušos arzemju tūristus kuri njemās gar to ogres karti un [ i ] zīmi un izmisīgi kādam atsaucīgākam garāmgājējam cenšas ko paprasīt.
To nujaa: ja Te neviens par to rūpnīcu nekādu haju nesaceltu , ta Tu i nezinātu , ka ogrē būs jauna rūpnīca, viņu uzceltu un pat tad tu nezināt ka tā ir kkada rūpnīca.

psh , 2008-05-29 10:08:28

Man burtisk pagajusja ceturdiena pagadijas Ogres centra apjucis Austriesju paritis grozijas Lacisja rajona un mekleja "Turisma Informacijas centru" bij ar vilcienu atbraukusji no Riga Onka esot berniba vasaras dzivojis Ogre gribeja sjie PILSETU APSKATIT tik nezinaja kur meklet info kur atrodoties Ausekļa prospekts 7 ??:) Nacas paskaidrot ka tas ir "Jaunogres 9 stavenju rajons , Emigrantu rajons" kādi paris kilometri no centra, kads Onkam gimis isstiepas ar tekstu TURISMA INFORMACIJA nav pilsetas centra bet Emigrantu rajona?:):) Par cik man akurat bij "Viena diena Ogre" mape kur bij TIC Ogres karte un Rajona buklets tad skiros no ta visa pensjiem par labu bet onka vel vairakas reizes pasmejas "Turisma info Emigrantu rajona" tad atvadijamies un sjie aizgaja uz Upes pussi .

Lunis , 2008-05-29 10:41:11

Vēl viens variants būtu skvērā uzlikt lielu pilsētas karti. Vismaz kaut kas.

* , 2008-05-29 11:02:45

esmu pati no Ogres un ja atbrauc ciemos kai radi vai draugi kas grib apskatit so pilsetu pat nezinu ko paradit!! :(

di-di , 2008-05-29 19:16:53

Luni!!!
Nu kaa var tadas pasakas izdomat? Visu tu zini, visur esi bijis, par visu ir savs viedoklis. Nu, bet sitais murgs par Austriesu pariti, kas atbraucis no Rigas ar vilcienu:))))
Emigrants pats neesi gadijumaa??? No Marsa vai Meness????

Kolts , 2008-05-29 19:25:17

Manuprāt, ko parādīt ir, tikai jāzina, kur un ko meklēt :)

*>>di-di , 2008-05-30 10:42:41

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet