Jaunajā pasē melnbalta bilde

Šodien saņēmu dēla (5 gadi) pasi, kas būs derīga 5 gadus. Biju manāmi pārsteigta, jo fotogrāfija tajā ir melnbalta! Kad pasi noformēja, dēlu fotografēja uz vietas un uz datora rādijās krāsaina bilde. Jaunā pase daudz neatšķiras no manas bērnības pases, kad nebija tik augsti attīstīta tehnoloģija un krāsu bildes bija retums.
Vai ar Ogrenet palīdzību var uzzināt, kāpēc bildes jaunajās pasēs ir melnbaltas?

Urbe , 2008-05-26 15:40:34

Ta jau isteniba NAV BILDE ta ir ar datoru izdrukata VESELA LAPA :) Bilde ka tada tur nav ATSEVISKJI bet gan izdrukata kopa ar visu lappusi tatad Bildi atseviskji parlimet nevar:):) Ja bilde ir melnbalta tehnalogisku apsverumu pec :):) Tad vel mazinja bildite pie PK un vel ari elektroniski noslasama :):) Gruti iet adrese http://www.pmlp.gov.lv/?_p=74&menu__id=13 un nospiest 3 bilditi?:)

Lunis , 2008-05-26 15:52:01

Tad iznāk, ka šī iestāde izvēlējās lētu tehnoloģiju.

Urbe , 2008-05-26 21:16:31

Tas arī mani pārsteidza,iznak pase prastāka par tiesībām,jo pat tur bilde ir krāsaina.Nepatīk,tiešām nē,jāmaksā gan nez kāpēc dārgāk.Nu jā,inflācija,bet varēja jau gan pacensties uztaisīt krāsainu,tā taču mūsu valsts vizītkarte,neērti ārzemēs uzrādīt.

īgņa , 2008-05-27 08:34:27

Īstenībā pareizo informāciju var uzzināt turpat pasu daļā-bilde ir melnbalta tikai mūsu acīm,kad pasi pārbauda,tad ar īpašu ierīci bilde ir redzama krāsaina,un tas viss tāpēc,lai nevarētu noviltot!!!tāpēc nepārsteidzietes ar secinājumiem,kamēr neesiet visu noskaidrojuši līdz galam!!!

endija , 2008-05-27 09:24:45

noviltot var visu to, ko var uzražot. Ja tāds aparāts ir pasu daļā, tad noteikti to var arī citi nopirkt un izmantot

Lets , 2008-05-27 15:09:46

noviltot var visu to, ko var uzražot. Ja tāds aparāts ir pasu daļā, tad noteikti to var arī citi nopirkt un izmantot

Lets , 2008-05-27 15:09:51

Lets : PIEKRITU ka 90% lietu var noviltot bez problemam bet viens apstaklis nelauj vairuma gadijumu tam notikt DAUDZAS lietas viltot nav RENTABLI jo razjot vinjas mazuma sanak arkartigi auxsta cena daudzreiz auxtska neka samaksat dazjiem ierednjiem un IEGADATIES legalu izstradajumu:):)

Lunis , 2008-05-27 23:58:38

kur atrodas pases dala?cik lielas rindas? Riga murgs!

sonora , 2008-07-03 17:19:01

man vestieciibaa teica, ka visas ES pases esot tagad ar melnbaltaam bildeem. Taatad ne tikai Latvijas pases. un tad veel chipi. Vai latvijaa driiz izdos Personibas kartes- id kartes?

daiga , 2011-07-23 14:09:26

daiga : Bilde NAV MELNBALTA , tā ko tu redzi ir tikai tāda "Piktogramma" , īstā pases bilde ir diezgan palielā formātā elektyroniskā veidā čipā , tas kas tev passi parbauda elektriniski redz savā priekšā LIELU KRĀSAINU bildi. Tieši tāpēc atcēla normu ka jāfocē tikai uz vietas , tas iaradijas ļoti nekvalitatīvi un daudziem tāpēc radās problēmas uz robežas , tapēc jau kādu gadu var fočeties salonos un nest savas bildes TAČU jāņem vērā ka ne visos salonos stādā zinoši profesionāļi un var gadīties ka tādas bildes neņems pretī:) Tak MELNBALTA ir tikai ikona pasē pati bilde ir liela un krāsaina pases čipā TIEŠI TO krasaino aŗi parbauda kad parbauda jums pasi uz robežas:)

Lunis , 2011-07-23 14:37:03

man pasē arī tā melnbaltā bilde, ja kādam uzrādu, piem pastā sūtījumus saņemot, tad nepazīst, saka, ka pasē es tā neesmu. Sauc citus darbiniekus atpazīšanai sanāk kādi trīs, tad pasaka, ka laikam jau ir.

laminārija , 2011-07-25 15:22:24

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet