Vēlreiz par pasēm

Mana meita dzīvo Anglijā. 1.jūlijā grib atlidot uz Latviju,bet viņai ir vecā parauga pilsoņa pase.Vai viņa tiks Latvijā?

ance , 2008-05-23 21:12:55

Deportacija :) majup ceļu apmaksās GB Kongdom.

Sybase , 2008-05-24 00:24:17

labaak sho jautaat pmlp ogres nodaaljas vad. kaarklinjas kundzei :D

frodo baggins , 2008-05-24 10:54:19

tiešām dīvaini, ka cilvēks meklē atbildi uz nopietni jautājumu šinī forumā. šeit parasti var ierēkt par kaut ko vai apdi..t kādu. Bet nu tādu jautājumu tiešām vajag skaidrot atbildīgajās institūcijās

DD , 2008-05-24 14:01:38

Kads "Nopietns" Latvija var tikt ar jebkuru DERIGU Latvijas passi ari tadam kas izdotas 20-30 gados un tam ko dalija Latvijas pirmskara vestniecibu darbinieki vel 50-60-70-80 un pat 90 sakumā :) Pasei jabut DERIGAI tass ir TERMINJA kad izdota naf nozimes :):) Ja pase nav deriga piemeram terminsj notecejis jagriezjas Latvijas konsularas iestades konkreta zeme , tur noskaidros lietas un izdalis "Lapeli" ar ko vares atgriesties Latvija :) Man lielais skukjis piemeram kadus pāris gadus nodzivojas pa Eiropu tik ar identifikacijas karti ka to prasti dara EUropiesji , pasi pagarinat savajadzejas tik kad sagribejas pamacities USA tad gan nacas braukt uz LV vestniecibu pagarinat LV passi:):)

Lunis , 2008-05-25 00:20:58

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet