trauki

Radies jautājums ir man, man ir daudz visādi trauki palikušo no vecvecākiem pūrā,tad nu tā trauki ir labi tikai putekļaini, bet ne skrambas...Jautājums ir tāds, kāds nezin kur ogrē teiksim var viņus atdot un kam noderētu, lai nemestu laikā kaut kā žēl mest ārā mantas kas var noderēt citiem, tik kur varētu atdot, varbūt kāds zin??

zzz , 2008-05-20 23:33:19

varbūt vari piedāvāt mākslas skolai.....viņi nodarbojas ar apgleznošanu....

... , 2008-05-20 23:56:25

Man arī bija kaudze ar traukiem. Noliku maisus pie miskastēm un trauki ātri vien pazuda.......

Zemene , 2008-05-21 08:16:30

Pensionāru biedrībai , noliktava blakus grāmatnīcai "Auseklis".

a , 2008-05-21 09:11:51

Trauki ļoti nepieciešami aprūpes centram SAULSTARI, tur katram pa vienai krūzītei un ja saplīst, tad ir tā švakāk.

neko nemest ārā.. , 2008-05-21 15:23:29

Mna pieredze - nevienam neko nevajag, man pirms ~2 mēn. nomira tēvamāsa, ne grāmatas bibliotēkai (vizmaz OCB un dažām skolām, ne lubenes un PSKP kongresu materiāli, labas grāmatas), ne drēbes, solīja baptistu draudze, marinēja 2 ned...., luterāņi uzreiz atteicās, par traukiem pat nejautāju, tā, ka vieglākais ceļš, kā teica zemene - pie, vai miskastē, ja negribi sev nervus bojāt...

daudzpunkts , 2008-05-21 20:14:44

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet